Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ben ecopirin oksapar kullanıyorum hep kullandım ecorpirin 32. Kescem olsalar doğuma kadar devam hiç ara vermedim üç gün fazla değil mı neden ara verdın ki
Aslında ara vermedim yanlış yazmışım orada bitti alamadım o üç gün içinde bugün üçüncü gün alacam

Bir doktor çok düşük dedi acil serum bağladı tüp bebek doktoru da normal dedi anlamadım ben. Ama ikisi de verdi bana 2.trimestera girince, Ferrum Fort Hausmann kullanıyorum beybi günde 1
Not ettim bakalım, haftaya da vermezse kendim alıp kullanıcam sanırım ya. Beyin gelişimi için önemliymiş
Benim 8'e düştü ferritin ndfk yani düşmemesi çok mümkün gelmiyor bana. Bağlama kapasitesi de çok bozuldu o da depoyu gösteriyomuş galiba. Senin de ben gibi komple içinin boşalmasını bekliyo herhalde
Aynen sanırım değerlerimin yok olmasını bekliyor kuzum 😅
ben varim bana da vermedi doktor. en son 2 hafta once kan verdim hastanede demire bakilmasi icin eger dusukse seni aricaz iyiyse iletisime gecmicez dediler iyi herhaldeki arayan soran yok beni
Üç kişi olduk, koca grupta içmeyen. Neden vermiyorlar anlamadım, milletinki 3. Ayda başlıyor vermeye. Beyin gelişimi için de önemliymiş. Bugün uygulama bile demir ilacını içmeyi unutma dedi. Bilemedim valla kuşum
30.haftadayım canım bir ay önce bakılmıştı değerlerime ferritin sonucum 6.3, Demir 122 çıkmış buna rağmen gerek duymadı
Benim ferritin senden yüksek ama demir'im senden düşük. Bakalım ne zaman verecekler. Biraz tedirgin oldum. 30. Hafta da az değil artık.

Not ettim bakalım, haftaya da vermezse kendim alıp kullanıcam sanırım ya. Beyin gelişimi için önemliymiş

Üç kişi olduk, koca grupta içmeyen. Neden vermiyorlar anlamadım, milletinki 3. Ayda başlıyor vermeye. Beyin gelişimi için de önemliymiş. Bugün uygulama bile demir ilacını içmeyi unutma dedi. Bilemedim valla kuşum

Benim ferritin senden yüksek ama demir'im senden düşük. Bakalım ne zaman verecekler. Biraz tedirgin oldum. 30. Hafta da az değil artık.
Ne kadar etki ediyor bilmiyorum ama sidefer kullanıyorum kabızlık falan yapmadı şükür. Aklında olsun anam

Acaba doktorlar arası uyuşmazlık neden ki hani acaba ne sebep var niye vermiyorlar onlar için sıkıntılı bir şey mi ki vermiyorlar aklımda deli sorular
ben sorgulamıyorum canım artık ya sorgulayınca huzursuz oluyorum çünkü doktor sonuçta vardır bildiği diyorum onun dışında doktoruma da güveniyorum açıkcası

Ay ben de anlamadım. Her gittiğimde de soruyorum. Yok diyor. Bugün makale çıktı önüme, beyin gelişimi için demir önemli 30. Hafta itibari ile mutlaka kullanılmalı diye. Haftaya tekrar kontrol var. Vermezse kendim alıp içeyim diye düşündüm ya. Sen hangi demir takviyesini alıyorsun?
Cnm benim doktor bunu yazdi bunu kullwniyorum uzun bi suredir ac karnina sabah yemekden 1 saat once iciyorum sonra kahvalti yapiyorum

Eklentiler

• 1000586131.jpg
    1000586131.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 4
Ne kadar etki ediyor bilmiyorum ama sidefer kullanıyorum kabızlık falan yapmadı şükür. Aklında olsun anam
Ya ben de microfer kullanıyordum ona ragmen ferritin 7 cıkınca doktor yetmemiş dedi. Serumla damardan demir verdi hala hastaneye gidip taktırcam 😕 sonra da ferrum flakon kullan dedi. Benim evde fertamir vardı ona başladım ben ama damardan almadan toparlamıcak biliyorum

Ya ben de microfer kullanıyordum ona ragmen ferritin 7 cıkınca doktor yetmemiş dedi. Serumla damardan demir verdi hala hastaneye gidip taktırcam 😕 sonra da ferrum flakon kullan dedi. Benim evde fertamir vardı ona başladım ben ama damardan almadan toparlamıcak biliyorum
Bana da hiçbir şey demedi ya 8 çıkınca ilacı verdi sadece

Insallah onumuzdeki hafta odasi gelecek biz de ozaman kursruz besigini bebisimin cok heyecanli ya😻 saglikla buyutmeyi nasip etsin Allah . Kurulnca foto yolla kiz gorelim perocuk35 perocuk35 😀

Ay ben 4. Aydan beri kullanıyorum ferrum kabız yaptı fertamir yazdı onunda görseli baticon gibiydi iğreniyordum😂 şeker yüklemesinde kanım 10 çıktı doktor dedi ki düşük daha da düşerse kan serumu dedi bende ki düzenli kullanıkı gör serum deyince😂😂😂 ferruma geçtim sindirimimde düzeldi şükür 😬yarın kan idrar bakacak bakalım ne oldu artı pekmez sevmediğim için karadut özüne başladım 😍

Kızlar biberon emzik temizleme için ne aldınız acaba 😂 orayı kaçırmışım🤪 dolaplarım gelmiyor bende bavulumu hazırlıyım bari dedim artık 32 ye giriyoruz malum☺️

Kızlar biberon emzik temizleme için ne aldınız acaba 😂 orayı kaçırmışım🤪 dolaplarım gelmiyor bende bavulumu hazırlıyım bari dedim artık 32 ye giriyoruz malum☺️
Canim ben su ikiliyi almistim biri camasir biri bulasik ama henuz kullanmadim . Bu marka iyi icerik olarak bi deneyebilirsin .

INCIA %100 Doğal Yenidoğan Hijyen Seti

X