Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Kan sulandırıcı hap / iğne kullanıp bi kaç gün ara veren var mı aranızda. İlacım bitti de üç gündür içemedim strese girdim bebeğim de hareket etmiyor bugün pek fazla korktum yani

Eylül'de Ferit'in 19, Demir 82 çıkmış ama vermedi ya. Hangi demir ilacını içiyorsun canım? Bi de multivitaminin hangisi
Ben demirde ferrum multide elenatel 2 kullanıyorum canım 3 gün önce kan verdim gayet iyi dedi doktor kan değerlerim için bunlara devam dedi

Kan sulandırıcı hap / iğne kullanıp bi kaç gün ara veren var mı aranızda. İlacım bitti de üç gündür içemedim strese girdim bebeğim de hareket etmiyor bugün pek fazla korktum yani
Kan puhtılaşman var mıydı? Bir de hangi ilaçları kullanıyorsun? Ben tüp bebek olduğu için 3 ay coraspin + oksapar kullandım, 5.aydan itibaren sadece ecoprin kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla kan pıhtılaşmam yok test yapılmadı, neden kullandığımı bilmiyorum 😂 doğuma kadar devam edeceğim.

İğne raporsuz belki ucuz değildir de ben coraspini yazmasını beklemeden kendim alıyorum çok pahalı bir şey değil zaten

Kan puhtılaşman var mıydı? Bir de hangi ilaçları kullanıyorsun? Ben tüp bebek olduğu için 3 ay coraspin + oksapar kullandım, 5.aydan itibaren sadece ecoprin kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla kan pıhtılaşmam yok test yapılmadı, neden kullandığımı bilmiyorum 😂 doğuma kadar devam edeceğim.
Hayır yok. Gittiğim doktorla bi çok akrabamız hatta neredeyse hepsi gidiyor hepsi de bebeğini pıhtı dan dolayı kaybetti. Doktorum o yüzden bana bakmadan var mı yok mu direkt coraspin verdi. Ne zaman başladım hatırlamıyorum ama üçüncü ay bitince başlamıştım sanırım. Bana da devam et doğuma kadar dedi. Üç gündür bitince içemedim işte ama bebeğimiz hareketliydi baya bugün çok az heralde ben stres yaptım korktum diye bilmiyorum

Hayır yok. Gittiğim doktorla bi çok akrabamız hatta neredeyse hepsi gidiyor hepsi de bebeğini pıhtı dan dolayı kaybetti. Doktorum o yüzden bana bakmadan var mı yok mu direkt coraspin verdi. Ne zaman başladım hatırlamıyorum ama üçüncü ay bitince başlamıştım sanırım. Bana da devam et doğuma kadar dedi. Üç gündür bitince içemedim işte ama bebeğimiz hareketliydi baya bugün çok az heralde ben stres yaptım korktum diye bilmiyorum
Onunla alakalı değildir ama nöbetçi eczane varsa hapı alabilirsin direk veriliyor zaten ücreti yüksek değil bana doktor 34 e kadae kullan demişti 2 haftam kaldı benimde sonra bırakıcam

İğne raporsuz belki ucuz değildir de ben coraspini yazmasını beklemeden kendim alıyorum çok pahalı bir şey değil zaten
Paradan değil 40 lira birşey grip oldum. İyi değildim kafam yerinde değil eşim çıkıyor dışarı söylemeyi kaçtır unutuyorum çok çok acil birşey olduğunu düşünmediğim için de tekrar göndermedim dedim bugüne kalsın artık. En son perşembe içmiştim

Onunla alakalı değildir ama nöbetçi eczane varsa hapı alabilirsin direk veriliyor zaten ücreti yüksek değil bana doktor 34 e kadae kullan demişti 2 haftam kaldı benimde sonra bırakıcam
İşte unutmasam suç bende hatırlatmıyorum eşime gripten kafamı kaldıramadım ki 😅

Çok şükür bi tane benim gibi olan var 😍 içim rahatladı. Kaçıncı haftasın canım? Demir ve ferritin sonucunu biliyor musun? Ben de sadece regenesis kullanıyorum
30.haftadayım canım bir ay önce bakılmıştı değerlerime ferritin sonucum 6.3, Demir 122 çıkmış buna rağmen gerek duymadı

30.haftadayım canım bir ay önce bakılmıştı değerlerime ferritin sonucum 6.3, Demir 122 çıkmış buna rağmen gerek duymadı
Acaba doktorlar arası uyuşmazlık neden ki hani acaba ne sebep var niye vermiyorlar onlar için sıkıntılı bir şey mi ki vermiyorlar aklımda deli sorular

Ben ilaç konularında obsesifim biraz, bir gün annemde kaldım hazırlıksızdım o gün alamadım sadece vitaminlerimi huzursuz oldum. Yedeklemek lazım insan evham yapıyor

iki taraflı canım, biri 0-3 yaş diğeri 3-6 yaş. 0-3 olan daha sert diğeri daha yumuşak. biz beğendik valla kalınlığı da iyi 11 cm sanırım. ikeadakiler daha inceydi diye hatırlıyorum 🫠
Aaa evet evet canım gördüğüm kesin buydu. Bundan alalım biz de en iyisi uzun süre kullansın. Bu arada dün atletin pedli olup olmadığını sen mi sormuştum? Ben emzirme sütyeni ile karıştırdım sanırım pedli değilmiş kuzum bugün yıkamak için çıkarıp bakmıştım da 😕 Umarım güvenip almadın. Ben zaten hep göğüs pedi kalkanı kullanırım diye düşündüğüm için özellikle pedli aramadım açıkçası 😕

Karyola için : Kardelen - İşbir Yatak

park yatak için
Bu iki yönlü. Biri üç yaşına kadar. Biri üç yaşından sonra kullanım için
Bundan alacağız kuzum favorim bu oldu benim de. Belki de bugün çıkmışken alırız mağazadan.

Kızzlar, bebek bakım ürünü olarak neleri almalıyız, mustela içeriği kötü diyorlar bir de yeni doğmuş bebek bu kadar losyonu yağı kremi ağır olmaz mı çok mu detay bakıyorum :/ ne almalıyım mustela düşünüyordum bir de
Minoris aldım canım temiz içerikli araştırmalarıma göre. Yakın arkadaşım da kullanmış doğduğundan beri kızına hiçbir şekilde alerji vs yapmadı dedi. Bebek yağı ben de tercih etmedim nemlendiricisini aldım.

X