2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Üzülme endişelenmeyin birşey olmaz ins ben yaptırmadım bile hiç bu testleri oglumdada yaptırmadım boşuna stres oluyor insan

10+5 teyim 2 kilo aldım 53oldum ama göbüş bir kaç gündür 2kilodan daha fazla gibi çok şiş
Gün olarak aynıyız canım kilo olarak ben fazlayım benimde göbüş 2 3 gündür fena çıktı ya nasıl olacak bilmem. İlkinde çok kilolu hamile kalmıştım o yüzden geç çıkmıştı ama buda çok erken geldi bana

Benim ilk gebelik tecrübem ama sanki yandan bakınca 5 6 aylık gibi bir görüntü var inş geçicidir çok erken bu büyüme

Kızlar ben biraz hareketli biriyim yani kalkmam oturmam böyle sakin degildir. Bugün yatakta yan döndüm ama hızlı dönüyorum tabi 30 saye bir agrı girdi cok garipti. Sonra gün içinde unutup tekrar aynı sekilde döndüğümde yine Ynısı oldu .
Acaba hamilelikle mi ilgili bu durum.

Bende yurtdışındayım ve perşembe günü fetal dna yaptıracağım 10+4 haftalık oluyorum sonuç 10 gün içinde çıkarmış ve doktor cinsiyeti söyliceğini söyledi bana
Ya Allah ım bana sabırlar ver, benim doktor yasak dedi geçti yurtdışında yaşıyorum hakkım olmalı bu delirtecek beni bu doktor lafımı söylicem ama kontrole gidince

Benim önceki hamileliğimde 22. Haftada kaybım var canım rahim ağzı yetmezliği şüphesi olduğundan rahim ağzı uzunluğu ölçülecek

Benim ilk gebelik tecrübem ama sanki yandan bakınca 5 6 aylık gibi bir görüntü var inş geçicidir çok erken bu büyüme
Ben ilk gebeligime 79 ile başladım 95 ile doğuma gittim. Şuan 64.5 civarı başladım kaçta biter bilmem ama bebeklerimiz sağlıkla dogsunda kilo bir şekilde verilir tadını çıkarmak lazım bugünlerin doğumdan sonra özleniyor
Bende senin gibiyim isyerinde bile hızlı hızlı hareket ediyorum sonra sancı girince farkediyorum. İlk hamileligimde de öyleydim. Emin ol 7.aydan sonra istesende hızlı hareket edemiyorsun, o vücut ağırlığı frenliyor

Nisan ayından kalma bir değerdir büyük ihtimalle canım avidete testi yaparlar büyük ihtimal gelen sonuca göre yeni mi yoksa eski mi olduğu ortaya çıkar inşallah zaten bir sıkıntı çıkmaz
Kilo aldınız mı hatta genel olarak merak ediyorum anneler kaç haftalıksiniz kaç kilo aldınız
Ben 9+1 im bugün ve 1 kilo aldım bile zaten çok çabuk kilo alan bir yapım var bakalım daha kaç kilolar alınacak

Hangi ülkedesiniz ?
Belçikadayım ama testi bayramda Türkiye ye geçince yaptırmaya karar verdim 4500 e, konuştuğum doktor ve klinik Türkiye de. Acaba test şirketini yabancı numaramla arayıp yabancı dille konuşsam söylerler mi bunu düşünüyorum
Burada sigortam var ama çok kapsamlı değil Bi de, hem tuhaf şekilde insan kendi ülkesinin doktoruna daha çok güveniyor, doğum da Türkiyede olsun istiyorum o yüzden Türk bir doktorla çalışmaya başlamam en doğrusu diye düşünüyorum, anne baba da Bulgaristanda hem onlara yakın olmuş olur, öyle bacım işte burada nimp testini araştırmadım bile, alışmak zor geliyor yeni taşındığım yerde doktora gitmeye güvenmiyorum, en ufak dil sürçmesi yaşarsam kendimi anlatamazsam bişey hatalı olur diye korkuyorum

Cok haklisiniz, Ben de Almanyadayim iyi doktor bulana kadar Cok aradim, sizi anliyorum o yüzden. Iyi Doktor bulunca da bu defa dil bariyeri cikiyor insanin karsisina , fetal DNA ile NipT ayni test diye biliyorum, merak etmeyin doktorunuza soylerler testi yaptiracagiz klinikteki, o da size iletir zaten, Burada bebegin cinsiyetini bilmeye de hakkiniz var isterseniz ogrenmemeye de hakkiniz var . O yüzden sordum hangi ülke diye. Ben vatandaslik hakki olsun diye burada doguracagim Allah izin verirse. Yoksa TR de olmasini Ben de isterdim ama firsatim olursa Dr Kaan Kocatepe bir baksin isterim. Cok hayranim cunku:) sizin de hersey yolunda gider umarim

Geçmiş olsun umarım sorunsuz , sıkıntısız geçer gider

Üzülme endişelenmeyin birşey olmaz ins ben yaptırmadım bile hiç bu testleri oglumdada yaptırmadım boşuna stres oluyor insan
Öyle mi diyorsun canım. Bizdeki durum sakınan göze çöp batar modu zaten. Ama şüphe insanın kalbine düştü mü işte bir kere testi yaptırmadan rahatlayamıyor. Sınırın az üstünde ve düşme eğiliminde değer. Ondan dolayı bişi yoktur diye düşünmek istiyorum. Rabbimin dediği olur yüzümüz gülsün sonunda inşallah.

Ben de ordanim Benim nipt test 12. haftada olacak galiba. Sigorta tum oduyor normalde. Cok kapsamli sigortan olmasina gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…