2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim kızda tüm vücudu açıp yüzünü kapatıyor battaniyesi ile. debelenip öyle uyur

Nuna benim ki yeğenim kullandı şimdi ben kullanıyorum taş gibi

Valla ben çok pimpirikliyim sanırım deneyemicem blwyi. Kendim yedirirken bile çok tedirgin oluyorum en büyük korkularımdan biri çocuğun boğulması panik atağım olduğu için o anda ne yaparım bilmiyorum Allah korusun miniklerimizi

Pierre cardin trendy kullaniyoruz bizde yegenimindi simdi biz kullaniyoruz hala saglam

KizLr bebeğine tatlı patates veren var mı.ben açıkçası tatlı patatesi de ilk kez duydum ilk kez aldım ek gıdaya için. Doğrarken parmaklarım yapış yapış oldu doğru şeyi mi aldım öyle mi bu bitki. Bi de direkt patates gi i haşlayıp mi veriyoruz

Kızlar bunlar ne olabilir

Eklentiler

• IMG-20230530-WA0018.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG-20230530-WA0015.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG-20230530-WA0013.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20230530_215648.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 66
Arkadaslar bugunlerde belim inanilmaz agriyor egilip kalkamiyorum bile bebisi taşimaktan diye tahminn ediyorum sizlerde yasayipta iyi gelen bisey bilen var mi

Kötü olmuş sinir bozucu. Sunny baby kullanıyorum. 4 baby bakmıştım bende bi ara.

Kabin boy ağır olmasın diye almıştım birde arabanın bagajida küçük ama dağıldı işte ikinci el bakacağım memnun musun peki

Kraft var bende de

İkinci el bakacagim hangi modelini kullaniyordunuz

Canım biz prego almıştık çok memnunum ben
Ama ebebeğin joie markası da çok güzel ikisi arasında kalmıştım sonra bunda indirim görünce bunu almıştım

ikisine de bakacağım canım e bebektekini cabi görürüm hem iyi olur

Bizim arabanın bagaji küçük o yüzden kabin boy aldım benimkide dağıldı işte
İkinci elden bakacağım önerebileceğin bir model var ki peki

Joie Chrome gayet kullanışlı ben letgodan aldım ikinci el yani sıfırı 6 bin di ben oto koltuğu ile beraber( ki oto koltuğu 2000tl ) 2200 aldım .ne yapalım devir ekonomi devri.

Bende ikinci el bakacağım. Bebek arabasında guvenememistim ama şimdi mecburen

Bende inglesina var ağır ama mantıklı birde chicco goody aldım o çok hafif

Bakacağım canım teşekkür ederim

Nuna benim ki yeğenim kullandı şimdi ben kullanıyorum taş gibi

Canım kabin boy mu travel sistem mi kullaniyorsun

Pierre cardin trendy kullaniyoruz bizde yegenimindi simdi biz kullaniyoruz hala saglam

Ne güzel ben ilk olunca araba kaldi öyle

Memnunum.

Chicco minimo2 öneririm canım. Dolapta fiyatı uygun

Benim oğlum ilk tadımdan itibaren kaşığı tutmaya inanılmaz hevesliydi. Kaşıkla dişlerini de kaşıyabildiğini keşfedince hep tutmak istedi. Sadece sapın ucundan hafifçe tutuyorum yoksa boğazına kadar sokmaya çalıştığı olabiliyor arada
Mama sandalyesini de bu hafta denedim. Daha kullanışlı oldu. Ben patates, havuç, elma, kabak, muz, yoğurt yediriyorum. Bir de doktorumuz bu ay itibariyle kahvaltıya başlamasını istemişti. Sabah yumurta sarısı ve labne peyniri yiyor oğlum. Haşlanmış yumurta tek sevmediğim yiyecektir, oğlum da bana çekmiş hiç hoşlanmıyor. Labnenin hatrına yiyor resmen. Bu arada kabak kabızlık durumuna iyi geldi. Ben çok ishal gibi olmaması için biraz pirinç unu da ekledim. Boğazına kaçma konusuyla ilgili bu hafta doktor sayfalarında yiyecekleri hep kaşıkla ezmek gerektiğini, süzgeç ve blender kullanarak tamamen püre haline getirmenin yanlış olduğunu okudum. Böyle öğreniyormuş çiğnemeyi, önemli bir konuymuş. Siz de araştırın isterseniz.

Labneyi hazır mı aldın kendin mi yaptın canım ben de vermek istiyorum ama hazıra elim varmıyor valla. Yumurtadan ben de nefret ederim asla yemem benim oğlan da bana çekmiş bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…