2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar delikli meyve emzikleri var ya içine meyve konuyor cocuk suyunu içmiş oluyor biliyorsunuzdur alan kullanan var mı. Alsam erken olur mu yada kullanisli olur mu ek gıdaya başladık çünkü

Yok kucağınızda dikeltince basmıyor mu .Onu diyorum. Istebenimki basmiyordu hiç şu bilacgundurbasiyor ana tabi 5.6 saniye en fazla cok degil 5+7 yiz

Kızlar delikli meyve emzikleri var ya içine meyve konuyor cocuk suyunu içmiş oluyor biliyorsunuzdur alan kullanan var mı. Alsam erken olur mu yada kullanisli olur mu ek gıdaya başladık çünkü
Ben aldimm oioi markasindan bitane ama daha denemedikk, tipi hosuma gittide biz daha ek gidaya baslamadikk iki haftaya filan baslarim sanirim

Kizlarr benim oglum hala ayaklari ustunde basmiyor? Bugun ablanin biri icime suphe dusurdude niye basmiyo filan diye, bilemedim bende simdi kafama taktim biraz. Ayaklarini bacaklarini ytarken cok kullaniyor tekmeliyo filan ama ayakta durdurmaya calisiyorum iki buklum ediyor bacaklarini hic basmiyor, normalmi? Zamani varmi usengecliktenmii yoksa bi sorun olabilirmi acaba

Yani tekmeleme flan varsa tabi doktor değilim ama sorun yoktur gibime geliyor kimi bebek cidden eringeç oluyo ondandır diye düşünüyorum. Yere yüzükoyun koyduğunda ayaklarına destek verdin mi hiç itiyo mu kendisini? Bide kol kasları flan nasıl ellerini tuttuğunda kalkmaya yelteniyor mu ?

Sabahtan sagmaya başladık atıyorum 70 ml çıktı bunu hemen poşete koyup buzluğa atmalı mi, yoksa aksama kadar sagip toplu mi atmalı
Bende 1 hafta sonra is e baslayacagim süt stoklamam gerek

Evett acayip tekmeliyoo normalde bacaklarimi morartiyo onume yatirdigimdaa kalkiyoda kollarindan tuttugumda oyuncaklariyla elleriyle oynamaya calisiyo tuttugu kadar cok uzanma gibi degil ama eline tutup agzina goturuyo surekli hepsini, tummy time yapmayi hic sevmiyo yaptiramiyorum cokk kiziyo hemen 2 dk sonra belki o yuzdenmi daha gec basicaktirr bilemedim

Sabahtan sagmaya başladık atıyorum 70 ml çıktı bunu hemen poşete koyup buzluğa atmalı mi, yoksa aksama kadar sagip toplu mi atmalı
Bende 1 hafta sonra is e baslayacagim süt stoklamam gerek
Ben içebileceği kadar dolapta biriktirip öyle süt saklama poşetine koyup buzluğa atıyorum

Canım yine için rahat edicekse git doktora ama her bebek bir olmaz mesela benimki aşırı hareketli ama tam tur dönmeyi şu 1 haftadır yapıyor. Hatta biz dedik bu erken yapıcak herşeyi diye ama biraz geç bile döndü gibi. 1 hafta daha bekle öyle git gideceksen de doktora

Aynen oyle yapiyimm biraz bu hafta yukleniyim cok egzersiz yapamadik bu aralar, bizimki daha donmuyo bakalimm cokta cabalamiyo donmek icin sipa

Aynen oyle yapiyimm biraz bu hafta yukleniyim cok egzersiz yapamadik bu aralar, bizimki daha donmuyo bakalimm cokta cabalamiyo donmek icin sipa
Benimki de öyleydi hatta üzülüyorum neden dönmüyo dönmek için bi çaba istek göstermiyo diye ama birden pat diye döndü kendi kendine. Şimdi de bezini alırken giydirirken cebelleşiyorum dur oğlum dönme diye Rabbim sağlıklı eylesin herşeyleri başımızın üzerine evlatlarımızın

Haha yaaa yerimm amin amiinn saglikli olsunlarda kuzular

Ailecek görüştüğünüz arkadaşlarınızı kastettim bebek görmeye gelen
Ev ortamındaysak kadın erkek farketmez zaten yalnız kalabılecegım bı odaya geçerim. Eşimin yanında bıle kolay emzirmiyorum ben. Hanı ayıptır vs dıye asla değil ama. Ben emzirmeyi anne ve bebek arasında özel olarak görüyorum o yüzden emzirirken yalnız sevıyorum zaten ortamda herhangi biri varsa bebem de emmz hemen cevirir kafasını onlarls ıletısım kurar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…