2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Bize yaş, şehir, muhtemel doğum tarihin ve hamilelik belirtilerini de paylaşabilir misin?

merhabalar böyle bir grubun olması iyi olmuş benide alırsanız sevinirim.Son adet tarihim 27 şubat muhtemel doğum tarihim 4 aralık 27 yaşındayım.Adetim dört gün gecikince test yaptım pozitif ardından kan testi verdim beta hcg 212 çıktı, en son pazartesi kan testi verdim beta hcg 1330 çıktı ertesi gün doğum doktoruna gittim kese görünmedi daha yeni dedi doktor cumartesi tekrar çağırdı kontrole gidecem. İnşallah kese görünür görünür, sağlıklı bir gebelik olur. Allah hepimizin yardımcısı olsun süreci birlikte takip edip paylaşım yapmamızın stresimizi azaltacağını düşünüyorum :)

Hoşgeldin canım hayırlı olsun

Kızlar sağlık ocağında kan yaptırdım barkodu aldım kaç saat sonra sistemlere düşüyor

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Her gün bir heyecan ya,inşallah görünür, bugün kan verdim şimdi gidip dr ile görüşeceğim. Hangi şehirdensin yazar mısın canım?

İnşallah canım, durumun belli ise eğer, yaş, şehir, son adet tarihin, muhtemel doğum tarihin ve hamilelik belirtilerini paylaşabilir misin?
Yaş:34 şehir:Konya sat:6 mart 11 aralık doğum tarihi görünüyor. Belirti olarak göğüs hassasiyeti ve duygusallık var

Kızlar şimdi size psikolojimden bahsetmek istiyorum çünkü ne eşim ne ailemin bu durumu anlayabilecegini zannetmiyorum yine beni en iyi benim gibi gebeligini yeni öğrenenler anlar doktorum kese için pazartesi gününe çağırdı beni 25inde de kalp atışına bakarız dedi ama benim gözüme uyku girmiyor bu düşüncelerden ya kese gözükmezse ya kalp atışı duyulmazsa diye kafayı sıyırmış durumdayım hamileligimden keyif alamıyorum resmen bunları düşünmekten. Kendi kendime hayat kalitemi düşürdüm kendimi anne olacakmış gibi hissedemiyorum tüm bunlar geçmeden kızlar benim gibi hisseden var mı

Çok normal aslında bu düşünce. Annelik bu işte sen hissetmesende evladın için uykusuz kalmak kötüsünü istememek. Gönlünü ferah tut bebeğinin mutlu bi anneye ihtiyacı var bunu düşün kötü düşünceleri at kafandan

Güzel arkadaşım aynı duygular içerisindeyim seninle. 9 Haftalık bir kaybım var ve en önemli etkende o sanırım. Bu duyguyu kime anlatsan evet güzel şeyler olacağına inandırmaya çalışıyorlar, fakat ben doktordan duymadan asla rahat edemiyorum. Doktor kapısında beklerken resmen tansiyonum çıktı. Ama tevekkül burada devreye giriyor, bunu çok başaramasam da. Allahım bize bebeklerimizle sağlıklı bir ömür nasip etsin inşaAllah.

Bende ayni moddayim benim düşüğüm var ama tevekkül etmeye çalışıyorum öyle yapin kaderi yazılmışsa ne yaparsan yap birşey olmuyor diye düşünün mutsuz etmemek lazım kendimizi gelecek kaygısı yasiyoz işte anı yaşamak lazım dua edip hayata adepte olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…