2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba, son adet tarihim 5 mart, pazartesi gece 750, persembe sabah 1400 cikti benim de betahcg. Ama henuz bir doktora gitmedim, siz gitmişsiniz sanirim, herhangi bir ilac vitamin falan baslatti mi doktorunuz?

Merhaba, son adet tarihim 5 mart, pazartesi gece 750, persembe sabah 1400 cikti benim de betahcg. Ama henuz bir doktora gitmedim, siz gitmişsiniz sanirim, herhangi bir ilac vitamin falan baslatti mi doktorunuz?
Hayırlı olsun bebişin canım. Doktor folik asit kullanıp kullanmadığımı sordu sadece. Şu an folik asit dışında takviye almıyorum. Ama alan arkadaşlarımız var. Onlar önerilerini yazarsa sevinirim.

Hayırlı olsun bebişin canım. Doktor folik asit kullanıp kullanmadığımı sordu sadece. Şu an folik asit dışında takviye almıyorum. Ama alan arkadaşlarımız var. Onlar önerilerini yazarsa sevinirim.
Tesekkur ederim, hepimiz saglikla alalim insallah kucagimiza. Bana da saglik ocagindaki doktor folik asit yazdi, onu kullanicam simdilik, doktora salı gidicem , birsey verirse bilgilendirirm

İmom OMEGA kullanıyorum canim aile hekimimiz bugün OMEGA, Folik asit D vitamini ve B12, demir önemli dedi

Bana bugün folik asit dedi iciyom zaten dedim bide düşük vardı benim onu dedim asprin al hergun dedi neden öyle dedi bilmem

Bana bugün folik asit dedi iciyom zaten dedim bide düşük vardı benim onu dedim asprin al hergun dedi neden öyle dedi bilmem
Canım bende kimyasal geçirdim düşğk de değil doktor kan testimi alıp Ankara’ya gönderdi pıhtılaşmaya bakacak o zamana kadarsa önem amaçlı aspirin verdi bende içiyorum hiç bir zararı yok bence iç

Merhaba ben de yeni katildim araniza.Bugun bir gun gecince erken gebelik testi yaptim silikten bir tik belli oluyordu.Insallah bir kac gune gidip kan vericem .Hayirla saglikla olsun.insallah
Silikten bı tık değil o bariz ikinci çizgiydi

Anladım içeyim o zaman 3 aya kadar benim bir oğlum var onda birşey yoktu ama şimdi kan vs bakılmadan asprin verdi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…