2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhabalar. Yeni üye oldum doğru yeremi yazıyorum bilmiyorum:) benimde sat 2 marttı. 30 martta beta 689 ve 1 nisandada 2073 çıktı. 4 nisanda keseyi gördük. Haftayada kalp atışları için gidicez. Yeni bir doktor Doktor araştırıyorum
Hoş geldin, hayırlı olsun bebişin canım. Muhtemel doğum tarihin, yaş, şehir ve hamilelik belirtilerini paylaşırsan sevinirim.

Merhabalar, grup iyi olmuş. Ben de acaba kim açacak diye düşünüyordum.kendim yapamadım çünkü 😅
Sat 4 Mart,bdt 9 Aralık
12. Günde gebelik testinde silik çizgi olunca 14. Gün kan verdim bhcg 53 çıktı 17. Gün 219 çıktı.
Normal şartlarda dün doktor randevum vardı ancak gidemedim...
Test yapmadan önce belirtilerim ilk olarak göğüs ucu hassasiyeti ile başladı sonra göğüsler hassaslaşti ve şişti...hala biraz şişlik ve hassasiyet var.33 yaşındayım ve İstanbul da yaşıyorum.

Kızlar ben bugün kontrole geldim 4+6 görünüyor kesen oluşmuş henüz bebek görünmezn küçük dedi bebek ve kalp atışı için 10 gün sonraya çağırdı ☺️
Gözün aydın darisi keseye artık☺️
Beta en son ne zaman baktırdın ve kaç çıktı benim 1 hafta önce 219 çıktı doktora gitsem mi bugün diye düşünüyorum yoksa beklesem mi

Merhaba arkadaşlar. Rabbim nasip ederse sanırım ben de aralıkta anne olmaya adayım. Sat 10 mart. 4 nisanda bhcg 123 6 nisanda 276 çıktı. Yarın yıne ölçüm olacak. İlk olarak sol lasığım ağrıyordu şuan sağ kasığım ağrıyor. Bne 40 yaş üstü olduğum için biraz tedirginim. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Merhabalar, grup iyi olmuş. Ben de acaba kim açacak diye düşünüyordum.kendim yapamadım çünkü 😅
Sat 4 Mart,bdt 9 Aralık
12. Günde gebelik testinde silik çizgi olunca 14. Gün kan verdim bhcg 53 çıktı 17. Gün 219 çıktı.
Normal şartlarda dün doktor randevum vardı ancak gidemedim...
Test yapmadan önce belirtilerim ilk olarak göğüs ucu hassasiyeti ile başladı sonra göğüsler hassaslaşti ve şişti...hala biraz şişlik ve hassasiyet var.33 yaşındayım ve İstanbul da yaşıyorum.
Hoş geldin canım bebişin hayırlı olsun. Bende bekledim açan olmayınca iş başa düştü:anneadayı:

X