2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben öğrenmeden oruç tutuyordum. İftar sonrası üşüme geliyordu hamileliğe yormamıştım ama olabilir sanki
Kızlar bi de gereksiz üşüyen var mı ya? Ayaklarım hep buz gibidir zaten benim ama dün ekstra üşüme titreme geldi bana biraz ateşim yükselir gibi oldu. Gebelik başında böyle bi şey yaşayan var mı
Ben gündüz ayaklarımı ısıtamıyordum gece de yanıyordu ayaklarım. Hala aynı şekilde

Annelik delilik resmen yaa benim tsh 3.31 cıkmıs dahiliye 12.5 mg tiroid hapı verdi burda 25 mg almıssınız siz hep acaba sorun olur mu bilemedim.

Bu tezide ben çürüteyim o zaman kızımda hiç ama hiç mide bulantım olmadı, hatta 35.haftada renkli ultrasonda doktor ne saçı kaşı bile yok demişti. bende mide bulantımda olmayınca saçsız herhalde dedim ama doğduğunda her yeri kıllı ve yaklaşık 6 8 cm saçı vardı hatta eşimin bile ilk tepkisi saçı var bunun olmuştu

Aa bende yarın kalp.atisi için gidicem hayırlı haberler aliriiz ins

Tekrar kan verin bakın 25 mg olmadı ilaç başlarlar düşuge sebep oluyor malesef
Kalbini duyduk 6+2 günlükmuş. TSH daha önce yüksek olmadığı için ilaç vermedi sınırda zaten dedi sağlık ocağında tekrar kontrol için test yaptiricagim zamanı söyledi.. hiç bir konuda sınırlama getirmedi 65 kiloya kadar alabilirsin ama son aylarında al dedi sağlıklı ilerliyoruz çok şükür

Günaydın kızlar ben de şimdi doktordan geldim keseyi gördük 11,7 mm dedi 5+2 yim günüm ile uyumlu herhalde kanamayı da sordum kese etrafında bir şey yok yerleşme kanamasıdır dedi içim biraz daha rahat on gün sonra gidip inşallah bebişi de görür kalp atışını duyarız

Naptın canım sordun mu doktora

10 yıllık evliyim tüp bebekle hamileyim şu anda inşallah devam eder sağlıkla.Yalnız etrafta kimseye demedik bir iki kişi dışında .Daha iyi yaptık diye düşünüyorum
Hayırlı olsun canım böle zor bulunca insan daha çok korkuyo millete söylemeye bencede iyi yapmışsınız benim tüp bebek değil ama çok çok uğraştım bende söylemiyorum kimseye

Kızlar bi de gereksiz üşüyen var mı ya? Ayaklarım hep buz gibidir zaten benim ama dün ekstra üşüme titreme geldi bana biraz ateşim yükselir gibi oldu. Gebelik başında böyle bi şey yaşayan var mı
Merhaba benim de öyledir ayaklarım ellerim hiç ısınmaz. Özellikle 5-7 haftalar arasında akşamları bir üşütme tutuyordu neredeyse titreme boyutunda. Şuanda daha iyiyim.

Kızlar günaydın ben de bugün keseyi gördüm çok şükür darısı kese için bekleyen herkesin başına inşallah sıra kalp atışlarında Bana bıyutunu falan söylemedi doktor ya.
Gözünüz aydınn darısı kalp atışına inşallah ❤ Kaç haftalıksınız ben haftaya gideceğim tam 5+0 da acaba keseyi görebilir miyim merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…