2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bulantı ile ilgili benim kızda hiç bulantım olmamıştı (anneme çekmemişim bu konuda hatta bulantı olmayınca erkek bebek demişti bizimkiler, birde zayıf bayanım yuvarlak dünya gibi göbekle geziyordum sonuç olarak kızım oldu ama kızımın hiç saçı yoktu dogdugunda ben saçlı bebeklerin bulantı yaptığına inanıyorum sanırım)
Şimdi ki ve kayıpların olan gebekliklerim de bulantı başlamadı inşallah da olmaz

Bende temkimliyimdir ama bir çok arkadaşımız gergin kese ve kalp atışı ne oldu diye. Biraz kafamız dağılsın dedik. Bence sende katılmalısın🤭
İlk gebelikte kız erkek farketmez diyordum
Ama 2. De gönlüm erkek istiyor ama kızım hep kardeş istiyordu ve her defasında ısrarla kız olsun diyor
Rabbim hangisi hayırlı ise onu nasip etsin inşallah

Kızlar yarın sabah kan vereceğim. Adetime 3 gün var en alttaki bugün yaptığım test. Hala kimyasal olabilme ihtimali var mı. Korkuyorum kimyasal olur diye

Eklentiler

• IMG_20220420_185356.jpg
    IMG_20220420_185356.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar yarın sabah kan vereceğim. Adetime 3 gün var en alttaki bugün yaptığım test. Hala kimyasal olabilme ihtimali var mı. Korkuyorum kimyasal olur diye
Ben o çizgiyi adetimden 1 gün sonra görmüştüm canım ve ayrıca her geçen gün çizgi artmış kimyasal değildir iyi düşün kuzum🥰

Koyuluğu iyi mi yani canım 🥰
Kesinlikle iyi canım benimkileri paylaşayım daha silik olan battan 1 gün sonra değerim 200 diğeri ise 1400 ben 54 ile öğrendiğim gün hiç çizgi çıkmamıştı

Eklentiler

• 35D07720-57C3-423F-8069-4644CC955A1E.jpeg
    35D07720-57C3-423F-8069-4644CC955A1E.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 27
Yarın sabah gideceğim canım görünür büyük ihtimalle diye düşünüyorum bakalım güzel şeyler duyarım inşallah 🥰

Senin de inşallah değerin bol bol artmıştır🤩🤩
İnşallah canım güzel haberler alalım 🥰🥰 yarın haber ver bize de:))

Merhabalar bende de bulantılar başladı.sürekli bir midem ağzımda hissi kusma pek yok ama tadım tuzum pek yok.İnşallah kısa sürer bu süreç
Benimde kac günden belli bulanti kusmalarim artti. Hergun her saat migdem bulaniyo suan bile yazsrken öö yapmamak icin zor tutuyorum kendimi.hic gecmiyo denecek kadar cok. Uyurken bile bulaniyo. Cok berbat bi durummus. Pek bisey yiyemiyorum bulantı yüzünden iştahsızlık var. Ama yinede kilo veremedim

Benimde kac günden belli bulanti kusmalarim artti. Hergun her saat migdem bulaniyo suan bile yazsrken öö yapmamak icin zor tutuyorum kendimi.hic gecmiyo denecek kadar cok. Uyurken bile bulaniyo. Cok berbat bi durummus. Pek bisey yiyemiyorum bulantı yüzünden iştahsızlık var. Ama yinede kilo veremedim
Bende eşime sahur hazırladım yattım ama bulantım başladı, kustum ama bu seferde reflü ve öksürük yaptı. Yatamıyorum şu an sade soda içiyorum. Öksürünce kasığa sancı giriyor. Alttan üstten mahvoldum.

Kızlar günaydın bugün kese için gidicem inşallah görürüm. Sanırım alttan bakacak alltan görmesi için de sıkışık mı olmam gerekiyo bilenler yazabilir mi
Kızlar bi de gereksiz üşüyen var mı ya? Ayaklarım hep buz gibidir zaten benim ama dün ekstra üşüme titreme geldi bana biraz ateşim yükselir gibi oldu. Gebelik başında böyle bi şey yaşayan var mı

Kızlar bi de gereksiz üşüyen var mı ya? Ayaklarım hep buz gibidir zaten benim ama dün ekstra üşüme titreme geldi bana biraz ateşim yükselir gibi oldu. Gebelik başında böyle bi şey yaşayan var mı
Ben öğrenmeden oruç tutuyordum. İftar sonrası üşüme geliyordu hamileliğe yormamıştım ama olabilir sanki

X