2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar günaydın ben de bugün keseyi gördüm çok şükür darısı kese için bekleyen herkesin başına inşallah sıra kalp atışlarında Bana bıyutunu falan söylemedi doktor ya.
Şimdiki boyutunun önemi yok kalp atışında öğrenirsin bebişinin boyunu

Kızlar bayramda yolculuk yapmam gerek çanakkaleden istanbula acaba öncesinde doktora gözükmek gerekir mi?

Keseyi göremedik.
Alttan muayne etmedi görunmez diye.
Beta hcg ye bakalim dedi.
Tsh degerine çildirdi tahlili tekrarladi.
Bebek için çok tehlikeli oldugunu söyledi.
Dahiliye doktorumu degistirmemi önerdi verdigi ilacin degerlerimi dusurmeyecegini bu degere bu ilaci nasil verdigini söyledi, zaten bu doktora tesadüfen gitmistim ben de hissetmistim tuhaflik oldugunu

Ay evet canm bende çok önceden bilet almıştım hatta hızlı tren sıkıntı olur mu ki
ya normalde kanama olmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum, haftaya cuma tam 8 haftalık olacak bir gidip sorsam mı diyorum, hem bahaneyle bebişimi görürüm

Canım benim hiç strese girme sakım erkendwn fark etmişsiniz her şey yoluna girer güzel olur inşallah

Günaydın canım
Kızlar günaydın bugün kese için gidicem inşallah görürüm. Sanırım alttan bakacak alltan görmesi için de sıkışık mı olmam gerekiyo bilenler yazabilir mi
Günaydın gerek yok sıkışıklığa
Gözün aydın olsun canım.
Gözün aydın olsun canım.
Kızlar günaydın ben de bugün keseyi gördüm çok şükür darısı kese için bekleyen herkesin başına inşallah sıra kalp atışlarında Bana bıyutunu falan söylemedi doktor ya.
Gözün aydın olsun canım.
Allaha emanetiz şurada bilgileri öğrenmesek resmen onların dikkatine ve merhametine kalmış durumdayız. Bu gidişle tıpla ilgili her şeyi öğrenmek zorunda bırakacaklar bizi. İlacı yeniledi mi canım. Benim ilacı kadın doğum doktoru verdi ve dahiliye de görün dedi. Bu salı gidicem bakalım ikisinede.

Katılıyorum canım sana buraya girip bakmasam ne tsh den haberim var ne tokstoplazmadan. Doktorların vicdanına kaldık, sırf dikkatli takip olsun diye özele gidiyosun orda bile takmıyolar bence. Sakın özele gidemeyen varsa üzülmesin her yer aynı doktorda meslek bilinci yüksek değilse hiçbir şey fark etmiyor. Hala doktor arayışındaym

Aynen öyle buradan öğrendim bir çok şeyi.

Ilaci yenilemedi canim tekrardan tahlil istedi, cikacak sonucla dahiliyeye yönlendirecek.
Benim doktor gitmis zaten ben de baska doktor ariyordum kendinin gonderdigine giderim artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…