2021 Nisan Anneleri

açıklık nasıl ölçülüyor acaba

Anneler saat 01:00 itibariyle suyumun bir kısmının geldiğini hissettim inanılmaz bir korku titremeyle hemen hastaneye gittim şansıma kendi doktorum doğumdan cıkmış hemen nst ye aldı sonra çatı muayenesi oldum ve suyun hala iyi dediler ama size anlatamam nasıl korktuğumu resmen tatbikat gibiydi hazırlıklı olmamız gerektiğini anladım ben inanılmaz hazırlıksız yakalandım çatı muayenesi korkulacak gibi degil sadece ben çok heyecanlandım suyumun geldiğine ama nst de sancım çıkmadı gibi birşey anlamadım gitti

Geçmiş olsun, dediğin gibi tatbikat olmuş. Şimdi eve mi gönderdiler? herşey Normalmiş şükür. Yapılacak işlerin ütü çanta vs. Varsa uyarı gelmiş sana hallet diye Peki eminmisin sumuydu gelen? Bazen aşırı akıntı yada idrar olabiliyormuş, önemli olan suyunun iyi olması, biraz daha beklesin bebişin zamanında sağlıkla gelsin

Yok gece sancılarım hiç yoktu işte bir nişan geldi yine sonra aynı yarım saat sonra falan suni sancı vermeye başlayacaklar, korkuyorum biraz
Korkma hic benim teyzem iki dogumunu da suni sancıyla dogurmus korkulcak bise yok diyo napalım kendi sancımız olmayınca böyle şeylere başvuruluyo sağ sağlim kucağına al inşallah bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…