2021 Nisan Anneleri

Bekliyorum suni sancı veriyorlar ama henüz bir şey hissetmiyorum 1,5 saat oldu çok az az veriyorlar bebeği strese sokmamak için
Daha iyi daha iyi hem acı çekmezsin hem yavaş yavaş acilman artar çok iyi gelişmeleri yaz bize Internetim bitiyo dibini siyiriyorum şuan takip etmek için sarı akıntı bendede geldi dün bu arada

Ya ben niye hep kız doguruyom acaba bu rüyalarda beni özgür bıraktılar isim konusunda yusuf çok güzel isim kuzum
Ama bebişin cinsiyeti hala tam değil ki askm Yusuf ismini bende çok beğenirim ztn Rabb'im hayırlı olanı nasip etsin

bende yapayım bari ay beklemek ne zormuş ya Allah kolaylık versin 41e kdr bekleyenlere gece rüyamda nişan gelmişti nasıl mutlu olmuştum bir uyandım ki yok bişi hayır asabiyet başladı bende koca kişisini boğasım geliyor olur olur dedikçe ay ne rahatlar ya kasılmalar çok düzensiz gündüz yok akşam düzensiz

merhaba kızlar

dizlerim ağrınaya başladı bu zamana kadar hiç olmamıştı ve de aşağı doğru makat kısmımdan sanki bi bacak bişey çıkacakmış gibi batma oluyor arada bir sizde oldu mu

merhaba kızlar

dizlerim ağrınaya başladı bu zamana kadar hiç olmamıştı ve de aşağı doğru makat kısmımdan sanki bi bacak bişey çıkacakmış gibi batma oluyor arada bir sizde oldu mu
Oluyor canım oluyor bende de hatta bugün uygulamada yazıyordu bebek baş aşağı olduğu durumlarda baskı yaptığı için olurmuş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…