2021 Nisan Anneleri

Yok gece sancılarım hiç yoktu işte bir nişan geldi yine sonra aynı yarım saat sonra falan suni sancı vermeye başlayacaklar, korkuyorum biraz
Korkma canim sakin olmaya calis benim ilk dogum da suni sanciyla oldu insallah acilman biran once olur dogumun saglikla gerceklersir rabbim yardimcin olsun 🤲

Korkma hic benim teyzem iki dogumunu da suni sancıyla dogurmus korkulcak bise yok diyo napalım kendi sancımız olmayınca böyle şeylere başvuruluyo sağ sağlim kucağına al inşallah bebeğini 😊
Ay bazıları çok zor falan diyor da hemşire kendi acını tetikliyor suni sancı olmayan bir acıyı vermiyor korkma dedi.

Ay bazıları çok zor falan diyor da hemşire kendi acını tetikliyor suni sancı olmayan bir acıyı vermiyor korkma dedi.
Herkesin acı eşiği çok farklı ondan kaynaklanıyo olabilir ama o sancının sonunda bebeğine kavuşcağını düşün onun icin sabret 😊

Kızlar uzun süredir girmiyordum bu süreç benim için çok ağrılı sancılı geçti diğer kızlarımda böyle olammaıştım. Neyse az kaldı sabır şükür

Kızlar benim yatışımı yaptılar, nstde bebeğimin davranışları yavaş çıktığı için biraz da açılmam varmış tüm gece kontrol edip yarın doğumu başlatacaklar suni sancıyla.
Caniiim nasıl heycanlandim şimdi okuyunca hadi sağ salim al kucağına inşallah hiç korkma sakin rabbim kolayligini verir :KK68: bizide haberdar et arkandayım yetişecem sana az kaldı :KK23:

Kızlar kızlaaar günaydın hemen bi bilgi aktarımı yapıyorum size şimdiye kadar nasıl unuttum söylemeyi bilmem:KK34: bir miktar suya inşikak süresini 7 kez okuyun yada okutun o sudan için bikac yudum doğum için mucize gerçekten yıllar evvel Görümcem söylemişti bi arkadaşıma yapmıştık 3 gün şancı çekti garibim suyu okuttuk suni verdiler diye içememişti bile ben en cansiperhane halimle onun niyetine dikivermistim:KK23::KK70:15 dk sonra doğurdu ya kiz ozman :KK57: hazırlayın sulari kizlaaar

Kızlar kızlaaar günaydın hemen bi bilgi aktarımı yapıyorum size şimdiye kadar nasıl unuttum söylemeyi bilmem:KK34: bir miktar suya inşikak süresini 7 kez okuyun yada okutun o sudan için bikac yudum doğum için mucize gerçekten yıllar evvel Görümcem söylemişti bi arkadaşıma yapmıştık 3 gün şancı çekti garibim suyu okuttuk suni verdiler diye içememişti bile ben en cansiperhane halimle onun niyetine dikivermistim:KK23::KK70:15 dk sonra doğurdu ya kiz ozman :KK57: hazırlayın sulari kizlaaar
Sancı da getiriyo mu acaba hemen deniö bugün :KK70:

Geçmiş olsun, dediğin gibi tatbikat olmuş. Şimdi eve mi gönderdiler? herşey Normalmiş şükür. Yapılacak işlerin ütü çanta vs. Varsa uyarı gelmiş sana hallet diye🤣 Peki eminmisin sumuydu gelen? Bazen aşırı akıntı yada idrar olabiliyormuş, önemli olan suyunun iyi olması, biraz daha beklesin bebişin zamanında sağlıkla gelsin🥰
Canım evet bildiğin suydu ben dün gece aşırı şanslıydım annem de yanıma gelmişti o an koştu evet suyun bu dedi inanılmaz panik oldum ben niyeyse malum daha birazcık daha zamanımız var ürktüm Ya erkense diye 😂 Doktorum salı günü yine geliyorsun bakacağız dedi ama suyun hala dolu dolu oh keyfi yerinde kızımızın dedi 😂😂 resmen benimle oyun oynuyor kızım 😅♥️😂 Şu süreci sağsalim hepimiz bi atlatsak resmen paranoyak olduk ay geliyor mu gelecek mi diye 😥😥

Canım evet bildiğin suydu ben dün gece aşırı şanslıydım annem de yanıma gelmişti o an koştu evet suyun bu dedi inanılmaz panik oldum ben niyeyse malum daha birazcık daha zamanımız var ürktüm Ya erkense diye 😂 Doktorum salı günü yine geliyorsun bakacağız dedi ama suyun hala dolu dolu oh keyfi yerinde kızımızın dedi 😂😂 resmen benimle oyun oynuyor kızım 😅♥️😂 Şu süreci sağsalim hepimiz bi atlatsak resmen paranoyak olduk ay geliyor mu gelecek mi diye 😥😥
Bilen insan olunca yanında ne şanslısın ya ben çok korkuyorum anlamamaktan :işsiz: gerçi anlamista olsam anlamamışta kafayi çıkarırsa anliycaz mecbur ama:KK70:

Caniiim nasıl heycanlandim şimdi okuyunca hadi sağ salim al kucağına inşallah hiç korkma sakin rabbim kolayligini verir :KK68: bizide haberdar et arkandayım yetişecem sana az kaldı :KK23:
Bekliyorum suni sancı veriyorlar ama henüz bir şey hissetmiyorum 1,5 saat oldu çok az az veriyorlar bebeği strese sokmamak için

X