2021 Nisan Anneleri

Yanımızda...evet...ben zaten kesinlikle onun kuvvetini hissediyorum.ben de beni anlamanızı istemezdim.çünkü bu öyle bi eksiklik ki hiç birşey yerini doldurmuyor ve ben duvara çarpmış gibi olmuştum farkındalık kazanınca:) gebeliğin son bir ayı hastanede yattım.yanıma refakatçi kayın validem kaldı eşimin talebiyle.bir ay geçmeyen bir nezlesi oldu:) ziyaretçi gibi geldiler.ya neyse o günlere teeeek tek inmeye kapı açmayayım ,kendimi down etmiyeyim.ben başardım.yine yaparım.biliyorum.hayatı seviyorum.çocuklarım yeter.
Kesinlikle.Zaten hormonlar tavan.Iyiye guzele odaklanalim.Herkes kendi imtihanini veriyor.Biz bizimkini onlar onlarinkini.Az kaldi dogumlara ve cok guEl olacak😇😇

Benim annem hala çocuğumu kiskandormaya çalışıyor ve acayip kabullenemedi 🤣🤣🤣🤣
Hadi yaa ilginç..Benim eşim geçen gün kızıma diyor sen ilk göz agrimizsin senin yerin ayrı..Kızım da diyor hayır beni nasıl seviyorsanız onu da öyle seveceksiniz...Toz kondurmuyor şimdiden kardeşine...

Hadi yaa ilginç..Benim eşim geçen gün kızıma diyor sen ilk göz agrimizsin senin yerin ayrı..Kızım da diyor hayır beni nasıl seviyorsanız onu da öyle seveceksiniz...Toz kondurmuyor şimdiden kardeşine...
Küçücük çocuklarda bile düşünce var aynen kardeşim diyor yavrum ama anneannesi😡

Benim oglumda aynisini soykedi bana.Ben kiyaslamak icin dememistim aslinda sen benm ilkgozagrimsin canim bitanem dedim artik kardesimde var uzulur ddi gozleri parlio kardesinden konusunca😅

Merhaba herkese. Benim bu sabah kontrolüm vardı. En son 3 gün önce gitmiştim. Parmak ucu kadar açıklık vardı. Çok az daha açılma olmuş bugün. Bebek aşağıda, çıkışa çok az kalmış. Plasentada kireçlenme olmaya başlamış. Pazartesi tekrar kontrol, Salı ya da sonraki günlerden birinde sezaryen olacağım. Pazartesi 36. hafta doluyor. Zaten önceden ciğer geliştirici yapılmıştı. 3 gündür hıçkırıyor bebek. Doktor bu durum ciğerlerinin geliştiği gösterir dedi. Doğum Medicana'da olacak. 9 bin gibi bir fiyat verdiler. Spinal, sezaryen, 2 gün yatış vs için. Ben kendimi zaten önceden hazırlamıştım. Ama eşim çok buluyor fiyatı. Bezmialem Dragos, sezaryen ya da normal doğum fark etmeksizin 4500 TL doğum ücreti alıyor. Ama hiç orada muayene olmadım. Son dakika da hastane değiştirilmez değil mi? Tüp bebek çok uğraştık, 4500 TL mi dert edeceğim. Ama eşimin tavrı stres yaratıyor bende :KK43:
Yani gelirinize - bütçenize bakın .. Kimisi için 1000 tl bile fazlayken kimine göre 10 000 tl bile az gelir. Farklı bir doktor ve hastane de sizin ve çocuğunuzun sağlığını yeteri kadar önemseyecektir.

Kızlar bir şey sorcam bu haftalarda böyle kendini hüzünlü, korkmuş, işlevsiz falan gibi hisseden var mı?
Bi anda doğumdan sonra tüm işlevim bitecek gibi hissediyorum, sürekli hüzünlüyüm. Saçmasapan bir ruh hali, iki gündür ağlıyorum hep. Çok korkuyorum bir yandan da nasıl bakcam, nasıl yetişcem bebeğime diye. Bi de elalem sürekli yok bitti hayatın, yok bunlar iyi günlerindi, yok uykusuzluktan öleceksin falan diyor. Kafamın içi davul gibi oldu.
O ne saçmalık onu diyen halt etmiş yavrunu kucağına alınca her şey kendiliğinden gelişir ben hamileliğimde neler yaşadım her anım onu kaybetme korkusuyla geçti ama bir an bile vazgeçmedim kızımdan o da hayata tutundu erken doğdu bak 1 aydan fazla hem de küvözde kaldı hayatım bitmedi aksine daha çok mücadele ettim şimdi yanımda ağlayınca sesini duyunca mutlu oluyorum ben hiç de hayatım bitmedi aksine daha önemliyim daha değerliyim çünkü evlatlarımın sağlıklı bir anneye ihtiyacı var onların yanında olmalıyım lütfen etrafında radyasyon yayan tiplerden uzak dur hemen psikolojini bozma kapat kulağını bak sağlıkla bu güne geldiniz heyecanla beklemelisin

Hastaneler ne insafsız haa sırf özel sigorta var diye resmen dolandırmışlar canım sigortacigimi :KK70: 1 gece takip için yatırıp tedavisiz nasıl 5300tl fatura kesilir biri bana anlatsın pleassee:KK70:kocama soyleyimde azcik ortalığı karıştırsin:KK8:

Hastaneler ne insafsız haa sırf özel sigorta var diye resmen dolandırmışlar canım sigortacigimi :KK70: 1 gece takip için yatırıp tedavisiz nasıl 5300tl fatura kesilir biri bana anlatsın pleassee:KK70:kocama soyleyimde azcik ortalığı karıştırsin:KK8:
Yuhh ne yaptin oyle kız tobeee😂 sanki estetik ameliyat falan oldun alt tarafi bigun kaldin nst baglamislardir hadi kan tahlili bide idrar tahlili bide yemek yeseniz 5300 nedir insafsizlar ya

Yuhh ne yaptin oyle kız tobeee😂 sanki estetik ameliyat falan oldun alt tarafi bigun kaldin nst baglamislardir hadi kan tahlili bide idrar tahlili bide yemek yeseniz 5300 nedir insafsizlar ya
2de ciğer geliştirici var tanesi 10 tlden lütfen ama :KK70: tahliller ayrı kesinti onlarida katmayalim lütfen sadece hapis tutulmak için verdik parayi:KK70:sinirim bozuldu pis dolandırıcılar

2de ciğer geliştirici var tanesi 10 tlden lütfen ama :KK70: tahliller ayrı kesinti onlarida katmayalim lütfen sadece hapis tutulmak için verdik parayi:KK70:sinirim bozuldu pis dolandırıcılar
Ay inanamiyorum faturada detay falan yazarsa bizide bilgilendir lutfen ne ne kadarmis merak ettim 5300 luk bisey bulamiyorumda😂

Cidden cok vicdansizlar sigorta sirketleri cidden kapatip gidicek yakinda 🤭🤭1 gece 5300 ne ya bir ust limit var normalde sikayet edicen sgk ya cezayi yiyip rahatliycklar.
Hastaneler ne insafsız haa sırf özel sigorta var diye resmen dolandırmışlar canım sigortacigimi :KK70: 1 gece takip için yatırıp tedavisiz nasıl 5300tl fatura kesilir biri bana anlatsın pleassee:KK70:kocama soyleyimde azcik ortalığı karıştırsi

Ay inanamiyorum faturada detay falan yazarsa bizide bilgilendir lutfen ne ne kadarmis merak ettim 5300 luk bisey bulamiyorumda😂
Bide buna bak iyice gözlerin açılsın :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_20210321-192124_Allianz'm.jpg
    Screenshot_20210321-192124_Allianz'm.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 79
X