2021 Nisan Anneleri

Haklısın, Allah yardımcınız olsun. Evde çocuk olunca kime nazlanıcan mecbur kalkıp yapıcak sın herşeyi. Allah sabrınıda mükafatını da veriyordur.

Bgun söyleniyom artık bende be çocuğum madem bu kadar aceleciydin 10 sene neyi bekledin diye şu ayın sonunu bi gorsek hayırlısıyla
Görürüz kuzum Allah’ın izniyle artık bu saatten sonra çok korkmuyorum yeter ki içimde birşey olmasın diyorum doğsa da artık birşey olmaz Allah’ın izniyle

Valla hayırlısı ile sağlıkla gelsinler de zor olmaya başladı son üç haftam kısmetse öncesinde gelmesin de büyüsün biraz kuzum
Bende de aşırı bir yorgunluk var, hiç bir şey için enerjim yok, sabah 11.de uyanıyorum yine uykumu alamamışım, bütün gün orda burda yatmakla geçiyor umarım doğumdan sonra da böyle devam etmez, yoksa bakamayız çocuklara

Valla hayırlısı ile sağlıkla gelsinler de zor olmaya başladı son üç haftam kısmetse öncesinde gelmesin de büyüsün biraz kuzum
Hadi inşallah hayırlısıyla gelirler.... benim tam 10 gün kaldı :S:S heyecanlı ya acaba nasıl bebekler olacak. Ailelerin yeni üyeleri....

Canım benim de aynı şekilde kaburgama o kadar sert vuruyor ki bazen konuşurken oluyor sesim kesiliyor dün gördüm daha baş aşağı duruyor. Yani ayağıyla yapıyor o hareketleri endiselenme

Canım resmen beni anlatmışsın merak etme bizim ki kanala başını dayamış ayakları ve poposu oynuyor yukarıda sürekli mideme kaburgalarıma sokup duruyor ayacıklarını durmamacasına

Çok şükür canım amin inşaallah hepimiz saglıkla alalım kucagmıza inşaallah sende hayırlısıyla vaktinde su gibi güzel bir dogumla atlatırsın

Görürüz kuzum Allah’ın izniyle artık bu saatten sonra çok korkmuyorum yeter ki içimde birşey olmasın diyorum doğsa da artık birşey olmaz Allah’ın izniyle
Aynen cnm aynen bnde öyle düşünüyorm dün o kadar düzgündü tansiyonum.bgun yine tirt niye bana ilaç flan vermediki bunlar ya hastane seviyo ben tansiyon herhalde 12.5_7.5 oldu tam sevindim yine 14 9 oldu psikopat

Aynen cnm aynen bnde öyle düşünüyorm dün o kadar düzgündü tansiyonum.bgun yine tirt niye bana ilaç flan vermediki bunlar ya hastane seviyo ben tansiyon herhalde 12.5_7.5 oldu tam sevindim yine 14 9 oldu psikopat
Canım stres mi yapıyosun acaba yüksek çıkar mı yine felan diye mi düşünüyosun ki

Ben toplam 13 kg aldım..Iki gündür kasılma olmasın diye magnezyum içiyorum iki tane o da ishal yaptı..Wcden çıkamadım ama kg vermemisim Dün de misafirim vardı biraz yorulmusum sırayla bacaklarım kasiktan aşağıya kilitlendi neye uğradığımi şaşırdım.Bugun bitti sayılır kalıyor 3 günüm..Son günler hiç geçmiyormus..Heyecan duygusallık korku hepsi bir arada ... Hayırlısı ile kavussaydik..Kızıma diyorum sessiz sakin son günlerimiz sonra gelsin bebek sesi

Allah Allah yaa neden oluyor acaba.Cok mu düşünüyorsun acaba cikarmi çıkmaz mı diye..

Canım stres mi yapıyosun acaba yüksek çıkar mı yine felan diye mi düşünüyosun ki
Bilmiyorumki kuzum yaa neden böyle oluyo limona dayandım bakalm yine düşmeye başladı 12.7_7.1 oldu smdi şükür sürekli limonla takilsam bisey olur mu sence

Yatışta mısın? Sürekli yaz buraya.saçma şeyleri bile yaz ,aklına ne gelirse....ben ilk kızımda son bir ay hastanedeydim.doğuöa 37 dolumca karar verildi.2 gün suni sancı ile gelmeyince sezaryen oldum.çok zor günlerdi,çok yalnız hissettiğim günlerdi.senin neyin var ? Önceki okumalara bakmadım kusura bakma:)

Bilmiyorumki kuzum yaa neden böyle oluyo limona dayandım bakalm yine düşmeye başladı 12.7_7.1 oldu smdi şükür sürekli limonla takilsam bisey olur mu sence
Canım benim evde yüksek çıkıyodu arada anneme geldim şimdi biraz kafam dağılsın diye ve sürekli ölçmüyorum burda hiç yüksek çıkmadı. İnsan tek olunca hrp düşünüyo onu. Sende annen yakınsa gidip biraz ortam değiş düşünmeye vaktin olmaz belki

Kızlar bugün doktora gittim.46 cm 2400 olmuş.
34+0im.
Tansiyon 11/7 cikti,nst guzel dedi.
Ama oglumun bulantisi vardi onuda doktora goturdum stresten perisan oldum.Okuldan alinca bulantisi karin agrisi vardi.Daha once bagirsak dugumlenmesi oldugu icin cok korktuk.Stresten daha cok yoruldum.Neyseki suan hareketleri baya cok ve hizli...Bas asagiymis hala.2 hafta sonra tekrar cagirdi.Ins iyi gider.Usg goruntusu makinadan midir nedir bir absurt cikti
Almasaydim iyiydi hahahah
Ben simdiye kadar 9 kilo aldim.Ama kilom vardi zaten asiri almadigim iyi oldu.Ins dahada almam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…