2021 Nisan Anneleri

Merhaba kizlar bugun kontrolum vardi 34+5 deyiz herseyimiz normal suyu falan iyimis kilosu 2400 dedi nst ye girdim sancimda cikmadi 38+5de aliriz dedi
Canım senin takvimin yanlış mı? Çünkü bugün bende 34+5im ama tahmini doğum tarihini 25 nisan gösteriyor.Sen de 17 nisan görünüyor niye acaba

Canım senin takvimin yanlış mı? Çünkü bugün bende 34+5im ama tahmini doğum tarihini 25 nisan gösteriyor.Sen de 17 nisan görünüyor niye acaba
Evet yanlismis canim duzelttim. Doktora gittinmi sen kilosu bana az geldi sanki ya 3 kilo dogsa yeter de insallah 3 olur ozamana kadar doktorda pek bisey demedi

Evet yanlismis canim duzelttim. Doktora gittinmi sen kilosu bana az geldi sanki ya 3 kilo dogsa yeter de insallah 3 olur ozamana kadar doktorda pek bisey demedi
Benimkinin kilosu normal ilerliyordu güzel gidiyor kilo alımı dedi.en son 31.haftada 2 kiloydu.Her hafta 150 200 gr alır falan dedi ama benimkinin boyu çok canım.o yüzden kilosu boyuna göre normal oluyor.geçen hafta 49 cm çıktı.Ama ben ölçümlere çok güvenmiyorum kendisi de söylüyor kilo 200 eksik 200 fazla boyu 2 cm küçük 2 cm büyük doğabilir diyor.Bence şu an seninki de iyi gidiyor.Ben takılmıyorum boya kiloya.zaten doğunca çabuk toparlanır küçük de olsa.

Çok şükür kuzum bende hep erken doğum riskiyle yattım ciğer geliştirici ilaç kullandım bak gör biz böyle böyle 40.haftayı bulucaz sonra gelmiyor diye söylenicez eşime aileme de öyle söylüyorum bunların bizimle garezi var

Geçmiş olsun

Evet canim haklisin. Saglikli olsunda pekde onemli degil. sizinki normalmi sezeryanmi

Siz bu grupta mıydınız? Israrla telegram demişsiniz ama pek hatırlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar merhaba geçmişi okuyamadım bu hafta yoğun be stresli bir hafta geçirdim ve mide bulantım geri geldi yaetten de tiksiniyorum ve iştahım kapandı böyle bir şey yaşayan var mı bu haftalarda hiç keyfim yok halsizim ilk aylardaki gibi

Ben de dün gece mide bulantısıyla uyandım Halsizim ve keyifsizim. Doğumdan önce enerjik olurmuş insan aslında ama

Yatak konuşulmuş. Ben otomatik sallanan portatif beşiklerden aldım. İçine sevi bebe’nin reflü yatağını koydum. İlk 6 ay öyle idare edeceğim. Sonra benim büyük kızın ikeadan kalma yatağı var ona geçireceğim direk. Kızımda sallanır bir yatak almadığıma çok pişman olmuştum. Park yatağı sallıyordum

Güzel bir model bence. Hayırlı olsun. Ben bunun yere yakın sallananı aldım içine reflü yatağı koydum.

Bgun söyleniyom artık bende be çocuğum madem bu kadar aceleciydin 10 sene neyi bekledin diye şu ayın sonunu bi gorsek hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…