2021 Nisan Anneleri

Evet mantıklı öyle yapayım bide öyle deneyeyim bakalm uykusuzda kaldim braz düzgün uyuyamadım hiç oda etkiliyomudur acaba
Tansiyon için yorgunlukta mutlaka etkiler dinlenmeye bakın bence doktorunuza da sürekli söyleyin tansiyonunuzu son aylarda tansiyon özellikle çok önemli benim doktorum bebek hareketi ve tansiyonunu sürekli takip et dedi mesela

Kızlar iyi geceler bende bugün 35+3 oldum kısmet olursa nisan annesi olacağım ama göbek çevremde kaşıntı ve kabarcıklar olmaya başladı bu konuda bilgisi olan varmı pazartesi kontrole gideceğim ama korkuyorum neden böyle oldu

Çatladınız için kaşınıyordur muhtemelen

Çatlama oldu evet ama bu farklı sanki kırmızı kabarcıklar oluşuyor netten araştırdım da alt değerleri yükselmiş olabilir yazıyordu bide çoğunlukla gece kaşınıyor
Karaciğer enzimlerindendir o zaman. Geçmiş olsun umarım sıkıntı yoktur

Geçmiş olsun, bende de 2 3 hafta önce bacakta kaşıntı vardı, aynı mu bilemiyorum. Genelde çok ilaç kullanmak vs. Karaciğerde dolayı olurmuş. İnternetten de son zamanlarda kan dolaşımı aşırı arttığı için normal olduğunu okumuştum. Dr. Krem verdi günde 4 defa sürdüm, 3 4 güne geçti.

Günaydın büyün gece bacaklarım kasıklarım belim ağrıyıp durdu. Nedendir ki acaba. Hala da ağrıyor. Bugün randevum var ama korktum açıkçası. Regl ağrısına da benziyo grip ağrısı gibi de

Günaydın..Ben de gece aglayacaktim acıdan belim kasıklarım kopuyordu hatta eşimi uyandırıp yakında bir hastaneye gitsek mi diye de düşündüm...Gerçi senin haftan daha erken bana göre ara ara oluyr korkma randevun da varmış hem..Inşallah sorun değildir..

Günaydın canım yine rahatsız bir gecenin sabahındayız
Yatak beni mi dovuyor bennyatagi mi anlamadım insan uyiduktna sonra sırtı ağrır mi
Gunaydin ama nasil aydı bu gün geceleri artik yatmasam mi diyorm bu agrilar normalse bile en az 30 gun daha nasil cekerim bilmiorm
Valla al bendende okadar tam 30 kaldi

Yatak beni mi dovuyor bennyatagi mi anlamadım insan uyiduktna sonra sırtı ağrır mi

Valla al bendende okadar tam 30 kaldi
Caraamba doktora gidicem umarim bi cozum buluruz bu agrilara gercekten cok sinir bozucu bi agrim var yatamiorm yatinca sanki vucudumda yara varmis gbi agri var

Caraamba doktora gidicem umarim bi cozum buluruz bu agrilara gercekten cok sinir bozucu bi agrim var yatamiorm yatinca sanki vucudumda yara varmis gbi agri var
Hep aynı sağa yatsam sancı gibi ağrılarım oluyor sola yatmaktan sol kalçam çürümüş gibi aciyor..Sırt üstü zaten rahat olmuyor..Ayakta mi uyuyacağız

Hep aynı sağa yatsam sancı gibi ağrılarım oluyor sola yatmaktan sol kalçam çürümüş gibi aciyor..Sırt üstü zaten rahat olmuyor..Ayakta mi uyuyacağız
Aynen benimde oyle iste hatta yurudum baya oturdm sonra anneme diorm yurumekden yoruldm diye gercekten doktorun bu agrilara normal demesine tahamulum kalmadi

Aynen canım ya sana neden tansiyon hapı vermiyorlar doktorunla konuşsan keşke düzenler ve düşürür tansiyonu bir çok gebe içiyor
Verir diye düşünmüştüm bende ama vermedi hastanede dustu diye sanırım kendi halime bıraktı ama riske atmak çok saçma yaa..akşamdan beride kasıklarıma ağrı girip cikiyo doguverse ya kendiliğinden diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…