2021 Nisan Anneleri

Canım.merhaba pcden girmem gerekiyor malesef imkanım yok uzun zaman oldu kimseyi ekleyemedim doğumdan sonra bir düzenleme yapıp kimler doğurdu yazacağım insallah❤❤❤🥰🥰

M Mdmd gozunn aydın CANIM ALLAH analı babalı büyütsün Insallahh benim.yerimede kokla minnosunu sevindimi kardeşi geldigine🥰🥰🥰
Sağol canm allah razı olsun. Sevindi tabi bütün gün bebek diyr sayıklıyor seviyor öpüp kokluyor ama biraz haşin seviyor onun haricinde herşey güzel😍🤗

Benim bebeğinde kafa şekline göre öyle bir yorum yaptı ikinci gebelikte normal dedi ama aşağıdan bakmadı. Siz de aşağıdan mı baktı?
Haftaya çatı kontrolü yapacakmış. Bu hafta bekleyelim dedi. Rahim ağzının durumu önemli dedi. Bebek kanala kafayı soktuğu için.

Doktordan geldim şimdi kızlar, bebek kanala sokmuş kafasını. Her an sancin başlayabilir, hic panikleme hemen geliyorsun doğumu baslatiyoruz dedi. Bu kez durdurmam bebek kanalda dedi. 😬😬😬😱
Hocam ablasını durdurmuştunuz dedim, onda bebek kanalda değildi, acilman başlamıştı dedi. Bunda bebek yerleşmiş dedi. Inşallah durur bebeğim biraz daha daha ufacık ya 🙄🙄 Haftaya çatı kontrolüm olacakmış rahim ağzını bir kontrol edelim dedi.
Bizden haberler böyle.
Şimdi birikmiş sayfaları okuyacağım 😂
Seninle aynı durumdayız hafta olarakda muayene sonucu olarak da .. benimkide bildiğin hapsirsam çıkacak gibi ama rahim ağzı kapalı ve şancı yok ama heran olabilir dendi bana da ...

Benim bebeğinde kafa şekline göre öyle bir yorum yaptı ikinci gebelikte normal dedi ama aşağıdan bakmadı. Siz de aşağıdan mı baktı?
Size tam olarak ne yorum yaptı doktorunuz, bekler böyle dedi mi ya da erken doğum mu dedi? Benim 3. Bebek bu ama böyle birşey hic yaşamadım endişelendim.biraz. Bu kadar erken kanala giren bir bebek ne kadar bekler bilmiyorum.

34+4 2503 gram 46 cm boyu. Ben günlerdir diyorum annene eşime bakın benim göbeğim aşağı meyillendi diye sana öyle geliyor deyip duruyorlardı. Doktor zaten ultrason aletini karnıma tutmadan direk elleriyle hem alt hem üstten kontrol etti tırstım meğer adam anlamış hemen bebeğin indiğini.
Senin miden düzeldi, iştahın arttı di mi, nefes alışın nasil dedi. Bayagi hareketlendim ben tikanmiyorum artık, iştahın çok arttı yiyebiliyorum herşeyi dedim. Bebek kanalda ondan dedi 😬 Bu seni rahatlatır dedi. Ama bebek durur mu durmaz mi hiçbir yorum yapmadı. Tek dediği doğum başladığı anda durdurmicam bu kez dedi. Vajina icinde inanılmaz ağrı batma hissediyorum birkaç gündür ama eşim hic takmıyor beni 😂😂 saçmalama daha erken diyor. Sanki diğer çocukların.vaktini bekledi de 😂😂😂
Maşallah canım guzel gelişmiş bebeğin doğum olursa da korkma bana ebem de doktorum da 2.5 üzeri bebekten korkmayız dediler. Hayırlı zaman neyse o gün gelsinler 🙏 ben de eşime diyorum iki gündür karnım aşağıda diye o da bana diyor saçmalama diye 😀 yarın belli olacak benim de. Vajinada batma ağrı bende de var zaten birkaç gündür

Seninle aynı durumdayız hafta olarakda muayene sonucu olarak da .. benimkide bildiğin hapsirsam çıkacak gibi ama rahim ağzı kapalı ve şancı yok ama heran olabilir dendi bana da ...
Peki doktor ne dedi sana tam olarak, 3. Bebek ama böyle birşey ilk kez yaşıyorum biraz endişelendim. Bekler mi ki? Hiçbir fikrim yok.

Maşallah canım guzel gelişmiş bebeğin doğum olursa da korkma bana ebem de doktorum da 2.5 üzeri bebekten korkmayız dediler. Hayırlı zaman neyse o gün gelsinler 🙏 ben de eşime diyorum iki gündür karnım aşağıda diye o da bana diyor saçmalama diye 😀 yarın belli olacak benim de. Vajinada batma ağrı bende de var zaten birkaç gündür
Hakkımızda hayırlısı canım. Ben şimdi iş yapmaya korktum. Mutfak temizliği yapıyordum korkudan yattım 😂😂😂

Ben 15 gündür yatıyorum 😂 bana dediki bu şekilde gününü de bekleyebilir , bir haftada da doğabilir hiç belli olmaz
Ama senin ilk doğum. Internette bakiyorum kanala giren bebek ilk gebelikler dışında çok beklemez diyor 🥺🥺🥺 Her hamilelik başka bir serüven, doğumun her türlüsünü yaşadım... Ya başlarsa sancim diye karalar bağladım. Bana da bir enerji gelmişti dolap siliyordum her şeye el atıyordum, atom karınca gibiydim. 😂😂

Allah hepinizden razı olsun kızım dünyaya geldi sıkıntılarımızı biliyorsunuz zaten son aşamada tansiyonum çok yükseldi düşmedi acil sezeryana alındım bebeğimin fotoğrafını gördüm sadece 😔 bir kaç gün küvözde kalacakmış inşallah atlatacak onu kucağıma almak için saatler dakikalar sayıyorum 😔 Allah hepinizi kurtarsın dualarınızı eksik etmeyin
Yaaaa 🥰🥰 Guzel omru olsun insallah😇

Ama senin ilk doğum. Internette bakiyorum kanala giren bebek ilk gebelikler dışında çok beklemez diyor 🥺🥺🥺 Her hamilelik başka bir serüven, doğumun her türlüsünü yaşadım... Ya başlarsa sancim diye karalar bağladım. Bana da bir enerji gelmişti dolap siliyordum her şeye el atıyordum, atom karınca gibiydim. 😂😂
Hmm doğrudur canım o zaman. İnşallah vaktini bekler diyim 🙏

Hiç bilmiyorum canım hayatimda yaşadığım en kötü şeydi hâlâ da korkuyorum inşallah kesi atmazlar bu sefer 😭
Yani aslında hiç doğum yapmamış olanlar korkabilir...
Benim de korktuğum bir durumdu bu, ama çevremde ne kadar normal doğum yapmış olan varsa hepsi de uyusturuldugunu ve dikişleri asla hissetmediğini söyledi sanırım seninki büyük bir şanssızlık olmuş, umarım bu seferki de öyle birşey yasamazsin

B Bigftm canım hayırlı olsun inşallah seninle aynı gündük biz rabbim sağlıkla kucağına alıp miss kokusunu içine çekmeyi de nasip etsin bugünlere geldin şükürler olsun birkaç güne kavuşursun Allah’ın iziyle 🤲🏻🤲🏻

Allah hepinizden razı olsun kızım dünyaya geldi sıkıntılarımızı biliyorsunuz zaten son aşamada tansiyonum çok yükseldi düşmedi acil sezeryana alındım bebeğimin fotoğrafını gördüm sadece 😔 bir kaç gün küvözde kalacakmış inşallah atlatacak onu kucağıma almak için saatler dakikalar sayıyorum 😔 Allah hepinizi kurtarsın dualarınızı eksik etmeyin
Hayirli olsun yavrum sakin hic uzulme bU gunlerde gececek insaAllah 🤲

Hiç bilmiyorum canım hayatimda yaşadığım en kötü şeydi hâlâ da korkuyorum inşallah kesi atmazlar bu sefer 😭
aramizda ilk dogumunu yapacak arkadaslar varken bu kadar tedirgin edici tecrubeleri paylasmayalim bence. her dogum , her bunye farklidir sonucta.

herkes en rahat, saglikli sekilde kucagina alsin insallah.

Gerçekten neden bilmiyom ama zerre kadar korkmuyom ya kiz neden böyleyim acaba :KK70: evde düşük yapmıştım ben 3 aylıktı ama çok iğne ilaç kullanınca aşırı zordu kanamadan hakkın rahmetine kavuşuyodum zamanında hastaneye yetistirince de acil kürtaja almıştılar 0 uyusturmayla aşırı acı sanci çektim o zman demistim normalde doğururum ben hallederm diye hazırlamışım demekki kendimi diyorum:işsiz:bunun sonunda bide oğluma kavuşmak var motivasyonumda yuksek:KK68:
Canım bende de korku yok ben çok beklediğimiz için bu günler için çok göz yaşı döktüğümüz için böyle olduğumuzu düşünüyorum 🤣🤣 yeter artık alalım kucağımıza ne ağlayacağım modundayım artık doğum anında yaşarız acımızı korkumuzu boşver 🤣🤣

Artık bende olsun istiyorum insan ağrı ister mi ya istiyorum ama böyle sanki daha 4 - 5 aylık gibi tık yok :)
Canım hiç kendini bu düşüncelerle yorma ağrımız sancımız var ama belki biz sezaryen yapacağız yada 41 de doğuracağız senin hiç olmayabilir ama bir anda doğum başlayabilir etrafımdan tecrübe ettiğim kadarıyla hiç ağrıya sızıya bakmıyor bu doğum işi 😬😬

X