2021 Nisan Anneleri

Hayirli olsun, Allah anali babali buyutsun insaallah bir an evvel kavusursunuz mis kokulu evladiniza. Ben yeni girdim gruba da merak ediyorum, erken dogum mu yaptiniz acaba?
Evet 35. Haftada doğdu ama bizim çok sıkıntılarımız vardı o yüzden erken diyemiyorum mucizevi bir şekilde olabildiğince ilerde doğdu aslında
Oy kuzum gözün aydın sağ salim geldi ya dünyaya kucağında eve gitmene yakındır hiç üzülme stres yapma sütun kaçmasın bol bol süt ver yavrusa 1 2 güne çıkar zaten :KK36:
İnşallah bugün gördüm kucağıma aldım minicik kuzum onu çok sevdiğimi bırakmadığımı hep yanında olduğumu söyleyip durdum kulağına inş hissetmiştir

Evet 35. Haftada doğdu ama bizim çok sıkıntılarımız vardı o yüzden erken diyemiyorum mucizevi bir şekilde olabildiğince ilerde doğdu aslında

İnşallah bugün gördüm kucağıma aldım minicik kuzum onu çok sevdiğimi bırakmadığımı hep yanında olduğumu söyleyip durdum kulağına inş hissetmiştir
Hayırlı uğurlu olsun, ne güzel kızını da kucağına almışsın 😊 kesinlikle hissetmiştir ❤️

Allah analı vabalı büyütsün 🙏🏻🙏🏻 İnşallah çabucak çıkar kavuşursunuz yavrunuza.
Sizin ne probleminiz vardı. Bende korkuyla ilerliyorum. Gebelik şekeri+tansiyonda sınırda:KK43:(

Kızlar bende bugün uyandığımda parmaklarımda kına izleri vardı ve yıkayınca geçmiyor çok şaşırdım ilk defa böyle oldu. Dini bir konu değilmiş birkaç güne geçer dediler böyle bir durum yaşayan var mı

Uyusturuyorlar tabii ki, hic uyusturulmayani duymadim. Benim 2 dikisim vardi hic anlamadim bile. Ne bebegin plasentasinin cikisini anladim ne dikisleri. Bebek ciktiktan sonra tamamen gozlerim kalp kalp, ondan sonra ne oldu ne bitti, o saskinlikla o mutlulukla hic farketmedim bile. Zaten hic dikissiz dogumlar bile olabiliyor. Imkansiz degil.
Uyuştursunlar ya. Benim ilk doğum olcak ve devlette bilmiyorum hiç orda nasıl olur.

Masaallah cok sevindim. Yasadiginiz sikintilar sonunda feraha erdi. Benim de 5.5 aylikken erken dogum riskim baslamisti, 3 ay yattim, ben de anlayabiliyorum sikintili durumlari. Herkesin seruveni farkli oluyor. Evladinizla hep cok guzel gunler gorun bundan boyle insaallah.

Kızlar bende bugün uyandığımda parmaklarımda kına izleri vardı ve yıkayınca geçmiyor çok şaşırdım ilk defa böyle oldu. Dini bir konu değilmiş birkaç güne geçer dediler böyle bir durum yaşayan var mı
Arkadasimin 3 yasinda kizinda olmustu, 2 gun sonra gecti tamamen. Mantar diye biliyorum.

Doktordan geldim şimdi kızlar, bebek kanala sokmuş kafasını. Her an sancin başlayabilir, hic panikleme hemen geliyorsun doğumu baslatiyoruz dedi. Bu kez durdurmam bebek kanalda dedi. 😬😬😬😱
Hocam ablasını durdurmuştunuz dedim, onda bebek kanalda değildi, acilman başlamıştı dedi. Bunda bebek yerleşmiş dedi. Inşallah durur bebeğim biraz daha daha ufacık ya 🙄🙄 Haftaya çatı kontrolüm olacakmış rahim ağzını bir kontrol edelim dedi.
Bizden haberler böyle.
Şimdi birikmiş sayfaları okuyacağım 😂

Sağolun inşallah toparlar ben kendimle ilgili hiç bir şey düşünemiyorum iyi miyim ağrım var mı farkında değilim tek düşündüğüm kızım ayaklanıp onu gözlerimle görmem lazım o zaman rahat bi nefes alacağım
Canimm kendini topla iyi bakki biran önce ayaklan kizini gör. Buda gececek güclü prensesin güclü annesisin sen. Kiz nelerden gectiniz neler yasadiniz anne kiz simdi artik kavusma zamani 🥰 Allah sanada yavrunada güc kuvvet versin, biran önce kavusursunuz insallah ♥️

Doktordan geldim şimdi kızlar, bebek kanala sokmuş kafasını. Her an sancin başlayabilir, hic panikleme hemen geliyorsun doğumu baslatiyoruz dedi. Bu kez durdurmam bebek kanalda dedi. 😬😬😬😱
Hocam ablasını durdurmuştunuz dedim, onda bebek kanalda değildi, acilman başlamıştı dedi. Bunda bebek yerleşmiş dedi. Inşallah durur bebeğim biraz daha daha ufacık ya 🙄🙄 Haftaya çatı kontrolüm olacakmış rahim ağzını bir kontrol edelim dedi.
Bizden haberler böyle.
Insallah biraz daha durur canim dualarim sizinle 🥰

Bizden haberler böyle.
Annaaam maşallah yaaa şaka maka geldi çattı o günler 😍 gelişimi nasılmis kilosu nasılmış .

Allah hepinizden razı olsun kızım dünyaya geldi sıkıntılarımızı biliyorsunuz zaten son aşamada tansiyonum çok yükseldi düşmedi acil sezeryana alındım bebeğimin fotoğrafını gördüm sadece 😔 bir kaç gün küvözde kalacakmış inşallah atlatacak onu kucağıma almak için saatler dakikalar sayıyorum 😔 Allah hepinizi kurtarsın dualarınızı eksik etmeyin
Canım.saglikla büyütün inşallah öncelikle sağlıkla kavuştun bebeğine, zor şeyler yaşadın ama şükür sonu çok güzel oldu. Bir-kac güne kokusunu da içine çekersin. Güzel haberlerinden bizi mahrum bırakma... Bol sütlü sevgi dolu lohusaligin olsun kuzum.

Annaaam maşallah yaaa şaka maka geldi çattı o günler 😍 gelişimi nasılmis kilosu nasılmış .
34+4 2503 gram 46 cm boyu. Ben günlerdir diyorum annene eşime bakın benim göbeğim aşağı meyillendi diye sana öyle geliyor deyip duruyorlardı. Doktor zaten ultrason aletini karnıma tutmadan direk elleriyle hem alt hem üstten kontrol etti tırstım meğer adam anlamış hemen bebeğin indiğini.
Senin miden düzeldi, iştahın arttı di mi, nefes alışın nasil dedi. Bayagi hareketlendim ben tikanmiyorum artık, iştahın çok arttı yiyebiliyorum herşeyi dedim. Bebek kanalda ondan dedi 😬 Bu seni rahatlatır dedi. Ama bebek durur mu durmaz mi hiçbir yorum yapmadı. Tek dediği doğum başladığı anda durdurmicam bu kez dedi. Vajina icinde inanılmaz ağrı batma hissediyorum birkaç gündür ama eşim hic takmıyor beni 😂😂 saçmalama daha erken diyor. Sanki diğer çocukların.vaktini bekledi de 😂😂😂

Allah hepinizden razı olsun kızım dünyaya geldi sıkıntılarımızı biliyorsunuz zaten son aşamada tansiyonum çok yükseldi düşmedi acil sezeryana alındım bebeğimin fotoğrafını gördüm sadece 😔 bir kaç gün küvözde kalacakmış inşallah atlatacak onu kucağıma almak için saatler dakikalar sayıyorum 😔 Allah hepinizi kurtarsın dualarınızı eksik etmeyin
Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüt prensesini🥰

Ayyyyy masallahhh 🧿 gözünüz aydın Allah analı babalı sağlıklı bir ömür nasip etsin 🙏🙏 okuyunca biran kendimi gördüm iki saat sancım oldu dün gece aha doguruyorum kesin dedim geçti , bugün de hep iki güne dogururum kesin diyip duruyorum 😂
Sorularım olackti 1. epidurali yaparlarken acı oluyor mu ?
2. Su patlatma olayı acı veren birşey mi eliyle mi yapıyor doktor onu ?
Çok sağol canım. Epidurali yapan doktorun eline bağlı stres olmazsan eğer hafif sızlama oluyor sadece. Su patlatma ise acılı bişey değil yani ben 2 doğumumdada acıı hissetmedim😁

Ben geldim kizlar kontrolden sukur nst ve geri kalan hersey normal.cikti ama nst biraz uzadi bebegin kalp atislarindan dolayi ikinci cekilen normal cikti atese baktilar o 37.5 cikinca biraz bekledim dedim oda kucuk sicak basiyor ates ondandir dedim 😊 kalp atislarida cihazi iktirdi durdu dedim o da ondandir sonra hersey normale dondu kimse dinlemiyor yawww😁😁 ayin 29 birdaki kontrolum 38 olucam bakalim dogurcam mi cati kontrolu sormayi unuttum ama beklerken 1 hafta once sezeryan olan arkadas 37 yapiyor dedi ben gidinve yapar sanirim temizlenir paklanir giderim artik 😊

Bizden haberler böyle.
Benim bebeğinde kafa şekline göre öyle bir yorum yaptı ikinci gebelikte normal dedi ama aşağıdan bakmadı. Siz de aşağıdan mı baktı?

X