2021 Nisan Anneleri

Bende aynı durumdayım azcik kollara bacaklara et koysun kafaya yeter diyorum:KK70:
Evet ya, kac kilo gosteriyor sizin bebek? Benimki aman aman cok kilolu degil, haftasiyla uyumlu gidiyor. Biraz da diger yerlere kilo alsin bari de toptan firt diye cikiversinler belki daha kolay olur 😂

Evet ya, kac kilo gosteriyor sizin bebek? Benimki aman aman cok kilolu degil, haftasiyla uyumlu gidiyor. Biraz da diger yerlere kilo alsin bari de toptan firt diye cikiversinler belki daha kolay olur 😂
Yarın öğrenicem kilosunu canm 3e Yakindir anca ama azıcık ilerde gidiyo tabii ölçümler ne kadar dgru bilmem

Yaseminin sorma psikolojin bozulur minik topsam dediği 2 2.5 hafta önce maaşallah berakAllah😄😄😄🥰🥰🥰❤❤❤

Kızlar mama alacak mısınız?Ben bir tane almak istiyorum ne olur ne olmaz diye aklımda bir kaç mama var ama karar veremedim.Hipp in combiyotik maması var hiç kullanan olmuş muydu acaba 🤔
ben aptamil almıştım anne sütüne de benzer diye canım çokda memnun kaldım hipp doyurmuyor diye duyuyorum ama aklında olsun

Ben ilkini 9 sene önce 39+ da zor doğurdum aakşam5de girip saabah 4 de dogurdum🤣🤣🤣 sanmıyorum ama bundan daha çok hareketleyim diğerinde anneme gidip 32den itibaren yatmistim
Kız bende bi oturamiyom totomun ustunde sürekli bi gezme tozma hali hep bi bahanem var maşallah önceden daha tembeldim:işsiz:ağrılardan yattığım yeri bilmiyom ama gezmektende geri kalmiyom yollarda doğurcan diyolar haklılar galiba bide ev 5.katta merdivenli in çık oh oh:KK70:

Kız bende bi oturamiyom totomun ustunde sürekli bi gezme tozma hali hep bi bahanem var maşallah önceden daha tembeldim:işsiz:ağrılardan yattığım yeri bilmiyom ama gezmektende geri kalmiyom yollarda doğurcan diyolar haklılar galiba bide ev 5.katta merdivenli in çık oh oh:KK70:
Maaşallah bence normal yapabilirsin🥰🥰🥰🥰

X