2021 Nisan Anneleri

Geçmiş olsun canım . Offf bu gece herkes için zordu galiba. Uykular haram oldu , hayin geceler....

Geçmiş olsun canım . Offf bu gece herkes için zordu galiba. Uykular haram oldu , hayin geceler....
1 haftadir gece uykusu hic yok ama dun gece ekstra kotuydu gercekten hergun level atliyor agrilar bulantilar bugun doktor butun bunlara normal degil 40 haftayi bekleyelim sezeryan icin derse bilinki depresyona giris yaparim

Bende il değiştiricem direk yetişirse tabii olmadi devlet hastanesinde doguruverirsin napalm diyorum hayırlısıyla dogralimda

1 haftadir gece uykusu hic yok ama dun gece ekstra kotuydu gercekten hergun level atliyor agrilar bulantilar bugun doktor butun bunlara normal degil 40 haftayi bekleyelim sezeryan icin derse bilinki depresyona giris yaparim
Direeeenn S Sns34 az kaldı yamulduk toptan

Bende il değiştiricem direk yetişirse tabii olmadi devlet hastanesinde doguruverirsin napalm diyorum hayırlısıyla dogralimda
Vallaa aynı şeyi ben de diyorum ama yine de bilemiyorum gece o kadar ağrı yaşadım acaba doğum mu diyorum , bilmiyorum ki ilk doğumum olacak . Hangisi ne ağrısı bilemiyorum yetisememekten bu yüzden korkuyorum

Kızlar mama alacak mısınız?Ben bir tane almak istiyorum ne olur ne olmaz diye aklımda bir kaç mama var ama karar veremedim.Hipp in combiyotik maması var hiç kullanan olmuş muydu acaba
Ben aldım, ihtiyaç olursa telaş olmasın diye. Hastanem de vermiyormuş çünkü. Hipp combiotic aldım 1 no olan, araştırırken en az gaz yapan mamalardanmış diye okumuştum ama çok da tecrübem yok açıkçası

Ben de onu düşünüyorum.Hemşire bir arkadaşımda golden goat mamasını önerdi anne sütüne yakın diye.Bakalım inşallah gerek kalmaz ama başlarda sarılık olmasın diye kullanmayı düşünüyorum birini

En rahatı o zaten ben burda okudukça dehşete düşüyorum diyorlardır ne salak ne geniş kadın ama bana gorede onlar çok evhamli herkes yaşadığını bilir bakin gençler kim nasıl isterse
Deneyimim olsa tirscam belki ama teyzemin dediğince doğumdan korkmuyo bu kalın gözlü anasi kılıklı diyo bana

Kimse uyuyamiyor bende uyuyamadim bi sabah uyudum biraz okadar bebisler gelincede uyuyamicaz nezaman uyuruz ki biz

Kızlar Güzel Anneler biraz önce afedersiniz lavaboya gittiğim de akıntı artışımı gözlemledim bebeğim gayet hareketli çok şükür ama doğum belirtisi olabilir mi 34+4 gebeyim bugün

Kızlar Güzel Anneler biraz önce afedersiniz lavaboya gittiğim de akıntı artışımı gözlemledim bebeğim gayet hareketli çok şükür ama doğum belirtisi olabilir mi 34+4 gebeyim bugün
Ben de yarin 35+ oluyorum ve doktorum geçen hafta kontrolünde bana süt kesiği gibi beyaz akintim olabileceğini korkmamami söyledi. Bebekler artık kanala yaklaşıyor baskı arttı artık. Eğer akintim sarı yeşil kokulu degilse kaşıntı yoksa normal yani.

Vallahi içim rahatladı Allah razı olsun Canım benim çok teşekkür ediyorum böyle duyunca bi rahat nefes aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…