2021 Nisan Anneleri

Bugün bizimde kontrolümüz var son iki haftamız tansiyon yükselmeleriyle biraz korkutucu ve heyecanlı geçti ama artık sona geldik bugün sezeryan günümüz belli olacak hayırlısıyla inşallah hepimiz sağ sağlim kucağımıza alırız :anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK54:
yaa hadi bakalım haber ver bizede

Günaydın kizlaaar :KK36: sanki benm kasılmalar flan başladı gbi hissediom 'dün akşamdan beri hadi hayırlısı bakalm :işsiz:hali örtüsünü bu sayfadan aldım madem yazilabiliyo direk resmini atayım bende :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_20210316-084125_Instagram.jpg
    Screenshot_20210316-084125_Instagram.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 43
T Tugba4444 canım nasilsin

S Sns34 Gözün aydın kuzum hayırlı haberlerle gel😘

Ysmnondr Ysmnondr senin beyazdı hali demi hatırladım iyi olmuş güle güle kullan🥰
Yok kuşum beyaz deildi evdeki hali kırmızıydı yun hali kalın diye daha çok içime sindi buda sungerli flan alttaki deseni belli etmiyo çok sevdim :KK36: hem ilerde bol bol kirletecegi için çıkar yıka tak kolay geldi gözüme :KK70:

Yok kuşum beyaz deildi evdeki hali kırmızıydı yun hali kalın diye daha çok içime sindi buda sungerli flan alttaki deseni belli etmiyo çok sevdim :KK36: hem ilerde bol bol kirletecegi için çıkar yıka tak kolay geldi gözüme :KK70:
Güle güle kullan cnaim içine sinmiş zaten ne hali alırsan al örtülüyor kanepede oyle😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣

Halı örtüm geldi kızlaaar çocuk odası halıları çok ince diye içime sinmedi böyle tercih ettim nasıl sizce :KK23: o deilde fotoyu yükleyince farkettim göbekte cıkmış ordan poz vermiş :KK70:
Çok güzel canım güle güle kullan..Bende kızımın odasına geçen senelerde elsali almıştım ama çöpü üstünde çok tutuyor diye birkaç kullanımdan sonra kaldırdım.😊

Kızlar benim gece çok sancılarım oldu hiç uyuyamadım hatta dogurucam kesin dedim 10 dk da bir belden ve kasiktandi. Şimdi daha iyiyim geçti ağrılarım ama ne yalan söyleyeyim çok korktum

Maşaallah ilk tecrübede bu kadarsa bilemiyorum yani harika olmuş. Bu işe girmelisin

Sağol canım ..El işlerini çocukluğumdan beri severim...Kızıma da öğrettim o da hevesli...Çalıştığım için fırsat buldukça orerim zaten birseyler terapi gibi geliyor bana ..îssız kalırsam bu tarz işler yaparım diyorum hep😊

Çok güzel canım güle güle kullan..Bende kızımın odasına geçen senelerde elsali almıştım ama çöpü üstünde çok tutuyor diye birkaç kullanımdan sonra kaldırdım.😊
Dayanabildim yere kadar kullanayim bakalm kuzum olmadi ilerde değiştiririm napalm :KK36::KK70:

Kızlar benim gece çok sancılarım oldu hiç uyuyamadım hatta dogurucam kesin dedim 10 dk da bir belden ve kasiktandi. Şimdi daha iyiyim geçti ağrılarım ama ne yalan söyleyeyim çok korktum
Ben de önceki akşam öyleydim korktum..Sonra normallesti..Alıştırma heralde dedim..senin de öyle olmuştur..

Bndede oldu çok kuzum toplanma kasılma flan ürkütmedi deil halada itekliyo arada açılma cogaliyo galiba yolumuz baya az kaldı :KK30:

Bndede oldu çok kuzum toplanma kasılma flan ürkütmedi deil halada itekliyo arada açılma cogaliyo galiba yolumuz baya az kaldı :KK30:
Ben de önceki akşam öyleydim korktum..Sonra normallesti..Alıştırma heralde dedim..senin de öyle olmuştur..
Valla çok korktum yaa hem kasılma hem sancı aynı anda oldu ilk kez. hep dua ederdim Allah'ım nolur geceye denk gelmesin diye nedense geceye denk gelince beni çok korkutuyor. Sabah kalktığımda çok afedersiniz yemyeşil akıntım vardı, sanırım enfeksiyondan oldu sancılar, öğleden sonra doktora gidicem bakalım ne dicek

Valla çok korktum yaa hem kasılma hem sancı aynı anda oldu ilk kez. hep dua ederdim Allah'ım nolur geceye denk gelmesin diye nedense geceye denk gelince beni çok korkutuyor. Sabah kalktığımda çok afedersiniz yemyeşil akıntım vardı, sanırım enfeksiyondan oldu sancılar, öğleden sonra doktora gidicem bakalım ne dicek
Ay enfeksiyondur o zman cnm ya yeşil akinti sıkıntı baya hemen önlemini alır doktor :kızgın:bende niyeyse gece dogurcakmisim gbi hissediom

Ay enfeksiyondur o zman cnm ya yeşil akinti sıkıntı baya hemen önlemini alır doktor :kızgın:bende niyeyse gece dogurcakmisim gbi hissediom
Off gece olmasin yaaa 😀 hayırlısı olsun da. Sabah gidip öğlen doğurmak ne guzel olur. Gece olunca sanki hastalık psikolojisine giricem gibi öyle korkuyorum 😂 bide ilceden ile gidicem dogum için o yüzden hiç istemiyorum geceyi

Gunaydin bacilar bugunki muaynemiz icin iyi dileklerini gonderen bacilar saolun.Alintilayamadim.Berbat bi gece gecrdm 4 de bibuyandm bir daha uyku yok cok afedersinz bulanti kusma agri cok kotuydu gece sona yaklastikca bulantinin artmasi cok sacma🤦‍♀️bugun randevum 14.40 da insallah cikar cikmaz haber vermeye calisicam

X