2021 Nisan Anneleri

Halı örtüm geldi kızlaaar çocuk odası halıları çok ince diye içime sinmedi böyle tercih ettim nasıl sizce o deilde fotoyu yükleyince farkettim göbekte cıkmış ordan poz vermiş
Ya halı örtüsü güzelmiş nereden ne kadara aldınız? Güle güle kullanın

Ya kızlar normal deyil diyorum ama bilemiyorum ...
kac gündür bebegi resmen baya asada yani kasigi geçdim ...çatı kemiğinde hisssediyorum hapsirsam gelcek gibi... inşallah bikac hafta daha durur en son kızım 35' 5 de gelmişdi dünyaya şuan 34' 5 im .. rabbim hayırlısını versin .. ve baya kilot aram ıslak oluyor kese delindi mi diye de düşünüyorum bazen sızıntı olabiliomus ..

Ayyy ne tatlı olmuşsun ben hamilelerin en çok bu hâlini seviyorum... anayiz biz ana canımız sağolsun. Kaç kez yasicaz ki bu halleri
Çok anormal geliyo bana kuzum ya.zaten erken çıkmıştı tam bir basket topu büyüklüğüne ulaştı maşallah çevremdekilerin hep ideal boyutlardaydı benm.icerde hiç yer yokmuş demek diyorum ne varsa disrda

O problemler bende de var cnm baya zamandır suruyo ama arda yukarı çıkar gbi yapiyo sonra hop bastırıyo tam malum yerlere doktora aşırı ıslaniyo çamaşırım şu gbi demistim mantar ilacı vermisti bana üstünden baya zaman geçti akıntı devam ediyo ama suyu normal diyolar hep kaçak olsa azalırdı hatta allah korusun biterdi şimdiye kadar diyorum fizyolojik galiba o akıntılar

Saglikla kucagina alirsin insallah. Zor bir sürec gecirmissin ama sonucu cok güzel olacak, dogumlarda geldi catti zaten. Gecti gitti diyelim.

Çok şükür atlatmışsın. İnsaallah sağlıcakla kavusursunuz. Senin gibi bir kaç arkadaşımız daha var. İmtihanınız cok büyük. Sonrası güzel olacak inşallah
Bi de hem normalini hem d vitaminlisini aldım hayırlısı bakalım.
Hahahahha bence d vitamini araştıralım onu kesin kullanacağız ilk bir yaşına kadar. Muhendisinoglu paylaşmıştı liste
Bu da kapı süsümuz..Bunu da ben yaptım..Ilk tecrübe bu kadar oldu.
Maşaallah ilk tecrübede bu kadarsa bilemiyorum yani harika olmuş. Bu işe girmelisin
Halı örtüm geldi kızlaaar çocuk odası halıları çok ince diye içime sinmedi böyle tercih ettim nasıl sizce o deilde fotoyu yükleyince farkettim göbekte cıkmış ordan poz vermiş
Çok güzel güle güle kirletin. Iyi fikirmis Syf ismi yazabilirsin sorun olmaz herkes yazıyor
kaç kiloydu en son aramızda 1 gün var
En son 1 ay önce idi kontrolüm o zaman 2160 gram civarında idi. Genellikle haftasiyla uyumlu az altı falan oluyor. Yarın bakalım ne kadar çıkacak
Canım aynı şeyleri yaşıyoruz tamda bu haftalarda başlıyor ama bu su gelmesi göreceli bir sey. Seni şüpheye dusurduyse git bir görün anlaşılır

34+1 im aynı sorun bende de var.benim bebek bi de 2 hafta öndeymiş baya baskı yapmaya başladı aşağıya.geçen hafta tahlil yaptırdım acaba mantar falan mı diye çıkmadı.suyu normal dedi doktorda.Gerçekten çok rahatsız edici

Vallahi kızlar alıntı yapamadım.. ama aynı seyleri yasıyormuşuz.. inanın bazen haberim yokken altımi islatmis gibiyim.. bakalim benimde yarın kontrolüm rabbim hepimizin hakkında hayırlısıni versin .. 3 uncu olduğu halde hep ayrı telaş vallahi...

Kizlar ara ara girip okudum ama yazamadim suan sacimin telinden ayak parmaklarima kadar yorgunumdip kose cam kapi perde dolap ici dısı bir haftalim temizlik serüvenim bugun bitti ama bende bittimNeyse yarin once annemleri alicaz havaalanindan sonra dogru oglusumu gormeye ve sezeryan gunu almayasimdi cok yorgun olsamda heyecandan uyuyamiyormanacigimi babacigimi cok ozledim kizimda bilmiyor ananesine kavusacagini supriz yapicaz yarin insallah oglani gorunce unutmazsam doktora soracak cok seyim var belfitigi agrilar sizilar vs birsuru sey var aklimda.Bugun muaybesi olup guzel haberlerle gelen arkadaslar gozunuz aydin Henuz hastane cantasi yapmayan hatunlar kalkin derhal canta yapin yeni nesil bebeklerin ne zmn gelecegi belli olmaz Bende durumlar boyle ben artik doguma kadr yatisa geciyorumyarin gorusmek uzere insallah iyi geceler bacilar

Kızlar mama alacak mısınız?Ben bir tane almak istiyorum ne olur ne olmaz diye aklımda bir kaç mama var ama karar veremedim.Hipp in combiyotik maması var hiç kullanan olmuş muydu acaba

Bende var annem ciger yedim elimi surdum ondan oldu falan demisti ama nekadar gerceklesir bilemem valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…