2021 Nisan Anneleri

Afiyet olsun valla 😁 ben ciğer istiyorum çok ama ya leke olursa kızımda diye dayanmaya çalışıyorum. Eşime dedim bizim kasaba hazirlatsan sen pisirsen diye, ama o da teferruatli bir yemek offf doğurunca yerim artık... Ben kızımda bol bol lahmacun yemiştim 1 yaşında lahmacun ayran yerdi, şimdi adanalar kebaplar havada uçuşuyor... 😂😂😂😂😂 çocuğun canı içli köfte falan çekiyor ya 9 yaşında (doldurmadik bile) 🙈🙈🙈🙈
Ben yedim ciğer yiyince de mi leke oluyor🙄🙄

Benim de olmamıştı hic, carsamba sorucam doktoruma herşey yolundadır inşallah.
Çarşambaları haftası bitiyor benimkinin de randevum cuma.kolestazım var yine ilkinde olduğu gibi.kızımda şu dönemlerde hastanede yatıyordum.şiödi ilaçla uzaktan kontrol ettirmeye çalışıyorum.erken doüum riski olabiliyormuş.ben de endişe ettim.Allah yardımcımız olsun

Eklentiler

• 5742B03F-C80C-41BC-B91C-DCCDC78479A5.png
    5742B03F-C80C-41BC-B91C-DCCDC78479A5.png
    402,1 KB · Görüntüleme: 92
Misafir dediğim kendi ailem geldi kardeşlerim yeğenlerim falan, onlar gelmeyelim dedi de ben çok ısrar ettim doğum öncesi bi göreyim diye, sağolsunlar gelirken yemeklerini bile getirdiler ama ben genede duramadım tabi temizlik falan yaptım, ama artık kaldırmıyor vücut bçyle şeyleri cidden yan gelip yatma dönemi bu dönemler
Tabiki aile ile güzel şeyleri paylaşmak gerekiyor. İnsan mutlu oluyor hep birlikte. Ama bak yinede temizlik hazırlık yapmışsın uğraşmışsın . Bizde kardeşlerimizle görüşüyoruz . Onlar misafir sayılmaz artık :)) ama kovid olurum diye korkmuyorum değil....

Ben yedim ciğer yiyince de mi leke oluyor🙄🙄
Dokununca oluyormuş ama yememe de izin vermedi annem. Hurafe mi gerçek mi bilmiyorum ki.
Çarşambaları haftası bitiyor benimkinin de randevum cuma.kolestazım var yine ilkinde olduğu gibi.kızımda şu dönemlerde hastanede yatıyordum.şiödi ilaçla uzaktan kontrol ettirmeye çalışıyorum.erken doüum riski olabiliyormuş.ben de endişe ettim.Allah yardımcımız olsun
Benim de çarşambaları yeni hafta başlıyor 🥰 âmin hepimiz sorunsuz tamamlayalım gebelik sürecini. Yeni maceralarda buluşalım.
Kızlar kızlaaar çok yakın bi arkadaşımın gebelik şüphesi var şuan kan verdi sonuç bekliyoruz dua etsenize hayırlısıyla olsun bu sefer diye :KK36:
Yaaa hadi inşallah güzel haber alın inşallah. Allah gönlüne göre versin arkadaşının.

Inşallah çok amin :KK70: yoksa doğal korunma yöntemine başlamış bulunuyorum :KK70:
Esim oglusa aldigim gardroba el koydu senin 2. Oglun geliyor artik beni burda hic istemezsiniz deyip cocuk odasina yerlesecekmis. Evden kovulmadan su kösede dururum diyor 🤣🤣 Oglum arada eziliyo diye adami yataktan kovduda 🤣🤣 ayy ben zaten ikisinide emzirecem yatak dar gelecekti. Bide su korunma iside cözüldü 🤭

Canım ne istediyse yiyip içtim bu sefer. İlk oğlumda cok dikkat etmiştim. Hem kolik hem alerjik oldu. Artık Allah'a emanet bir de böyle deneyelim.🙈

Maşallah ne güzel büyümüş 😍

Reflu beni de cok zorluyor. Lansor mide koruyucu bildigim kadarıyla iyi mi geliyormuş bende danışayım doktoruma.

Bende kız olsaydı inci mina ya da asya koyacaktım. Olsaydi fikrim değişirdi muhtemelen ama😅

210321 güzel tarih🤗

210321 güzel tarih🤗
[/QUOTE]

Hiç tarih düşünmemiştim bana da fikir oldu 18-23 nisan arası demişti dr.um 35.hafta da gittiğimizde kararlaştırcaz nasipse 21.04.21 i isteyim bende 🤗

X