2021 Nisan Anneleri

Oy maşallah ona... nasil ya doğuma mi 10 gün aman allahım iyice heyecanlanıyorum başlıyoruz nisan anneleri olarak ayyyyy 🥰🥰🥰🙏🏻🧿
Çantam bile hazır değil 😱😱
Benim de değil.Ama bu hafta sonu hazırlarım inşallah 😂 dün ütü bitti.hastaneye gidecekler paketlendi.sadece camlarım silinecek onu da diğer hafta yaparız.34+1 im şu an.Ayın 25inde sezaryen için gün alacağım.Ama öncesinde doğurmaktan korkuyorum :anneadayı:

Kızlar bende çıktım muayeneden çok şükür kilo alımı düzelmiş 36+1 kilosu 2811 boyu da 49 cm olmuş doğum kanalına başını yaslamış bekliyor 🤣🤣 doktorum sancıların başlayınca kanala girer kafası dedi şuan olması gerektiği gibiymiş hoş zaten 27 haftalıktan bu yana bir kere bile değişmedi pozisyonu 🤣🤣🤣 bir daha tansiyonun yükselirse hemen gel önce bi idrar tahlili yapalım sonra duruma göre bakarız dedi bizden bu kadar 😊😊 haftalık kontrollere devam

Ayliz değil mi o? Benim kulağıma hep Ayliz diye geliyor🤣Gerçi bende kelimeleri uydurma özelliği var yıllarca Sezen Aksu un namus şarkısını davos diye söyledim,geçen sene namus olduğunu öğrenfim🙈
Haha ben ayris diye biliyorum canim belki senin bildigin dogrudur😂

Oy maşallah ona... nasil ya doğuma mi 10 gün aman allahım iyice heyecanlanıyorum başlıyoruz nisan anneleri olarak ayyyyy 🥰🥰🥰🙏🏻🧿
Çantam bile hazır değil 😱😱
Kiz hazirla hemen gozundede buyutme liste yap hazirda dursun ne olur ne olmaz gercekten cok heycanli keseydi kalp atisiydi derken 10 gun kaldi en fazla allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin hepimizinkini

Yaaa maşallah kuzuma🥰🥰❤❤😘😘

Bizim devlet miladi dolana kadar sezeryan yapmıyor niye 40i bekleseydi 🤔
Bende devlete giduyodum banada 39 larda aliriz dedi oda ters durdugu icin dedi. Ama ben hersey planli olsun istedim ondan ozelde olucam oda cok bekletme taraftari degil genelde 38 de aliyolar. Devlete gitsem suan sezeryan gozukuyo ama donerse normal falan en iyisi dogum seklimde belli zaten hislerim sezeryandan yanaydi dusuklerim vs olduhu icin bide son zamanlar gecmiyo gercekten cok gerginim bisey olacak korkusu falan boyle.planli iyi oldu yani

Benim de değil.Ama bu hafta sonu hazırlarım inşallah 😂 dün ütü bitti.hastaneye gidecekler paketlendi.sadece camlarım silinecek onu da diğer hafta yaparız.34+1 im şu an.Ayın 25inde sezaryen için gün alacağım.Ama öncesinde doğurmaktan korkuyorum :anneadayı:
Ya neyle paketledin, kilitli poşetlerin büyük boyu iyi olur mu ayrı satılan birsey mi bilmiyorum. Trendyolda 6 li duzenleyiciler var ondan mi alsam bilemedim. Hastane çantası da almadim. Offf ne tembelim.
Kızlar bende çıktım muayeneden çok şükür kilo alımı düzelmiş 36+1 kilosu 2811 boyu da 49 cm olmuş doğum kanalına başını yaslamış bekliyor 🤣🤣 doktorum sancıların başlayınca kanala girer kafası dedi şuan olması gerektiği gibiymiş hoş zaten 27 haftalıktan bu yana bir kere bile değişmedi pozisyonu 🤣🤣🤣 bir daha tansiyonun yükselirse hemen gel önce bi idrar tahlili yapalım sonra duruma göre bakarız dedi bizden bu kadar 😊😊 haftalık kontrollere devam
Maşallah canım bak atılım yapmış ufaklık, ayyy doğumlar geliyor 🙈🙈
Yaaa bu bir kısır döngü resmen 😂kilo aldırmadan doğum yöntemi varsa hemen deneyim. Valla bana hep ayın 21inde doğar gibi geliyordu. Bakacağız artık 😃
Ben ylbanyoyu yıkadıktan sonra kızım kayar düşer diye yer havlusu ile çömelip kuruluyordum 🙈 benim açılma öyle başladı sanırım. Bir de eşim benim gol kenarına götürürdü bol yürüyüş yapardık...
Kiz hazirla hemen gozundede buyutme liste yap hazirda dursun ne olur ne olmaz gercekten cok heycanli keseydi kalp atisiydi derken 10 gun kaldi en fazla allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin hepimizinkini
Ya ben hastane çıkışını yıkadım. Muslin örtü alacağım daha, setleri paketleyecek kese, poşet almadim, bir de hastane çantam yok 😂😂😂 çanta beğenemedim bir türlü...

Ya neyle paketledin, kilitli poşetlerin büyük boyu iyi olur mu ayrı satılan birsey mi bilmiyorum. Trendyolda 6 li duzenleyiciler var ondan mi alsam bilemedim. Hastane çantası da almadim. Offf ne tembelim.

Ben ylbanyoyu yıkadıktan sonra kızım kayar düşer diye yer havlusu ile çömelip kuruluyordum 🙈 benim açılma öyle başladı sanırım. Bir de eşim benim gol kenarına götürürdü bol yürüyüş yapardık...

Ya ben hastane çıkışını yıkadım. Muslin örtü alacağım daha, setleri paketleyecek kese, poşet almadim, bir de hastane çantam yok 😂😂😂 çanta beğenemedim bir türlü...
Ciceksepetinden aldim ben bi bak guzeldi

kizlar sutlu kahve latte felan iciyor musunuz?
Canım ne istediyse yiyip içtim bu sefer. İlk oğlumda cok dikkat etmiştim. Hem kolik hem alerjik oldu. Artık Allah'a emanet bir de böyle deneyelim.🙈
Kızlar merhaba, doktor kontrolüm vardı bugün. Bebeğimin kilosu 3200 olmuş, doktor keşke bu hafta doğsa normal doğum için tüm şartlar çok uygun dedi. 10 gün sonra tekrar gideceğim eğer kilosu 3400-3600 arası bu şekilde artmaya devam ediyorsa da sezaryen konuşacakmışız anladığım kadarıyla. Maksimum 7 nisana kadar bekleriz kilosu müsait olursa suni sancı yoksa sezaryen dedi. Epizyotomiyi anlattı, normal doğumu anlattı. Önemli olan illa belden ağrı girecek diye bişey yok dedi. Düzenli olması dedi, karnın sertleşmesi de eğer düzenli oluyorsa o da bizim için anlamlı dedi. 10 dakikada bir bişey hissediyorsanız, o sancıdır ya da kasılmadır. Doğum başlamıştır dedi. İlk doğumda en erken 10 saatte doğum gerçekleşir dedi. Nişan ve ya suyunuz gelirse de bi hastaneye gelin, nst çekilir dedi.
Maşallah ne güzel büyümüş 😍
Merhaba kızlar sonlara geldik artık 🙃 hatta doğum yapan arkadaş bile olmuş. İyice panik oldum ben. Allah, hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin🙏🙏
Ben 2 gündür çok ağırlaştım, azcık iş yapsam yoruluyorum zor nefes alıyorum. Erkenden uykum geliyor, hatta gün boyu uyumak istiyorum. Bebişte çok hareketli uyutmuyor, arada kasılmalarım oluyor. Bazen kaburgamın altından tekmelerken ayağını çıkaracak gibi hissediyorum bende 🙃
Mide yanmam reflüm çok kötü gündüz gece sürekli kendini hissettiriyor. Canım sürekli bir şeyler yemek istiyor ama midemden dolayı yemekte istemiyorum. Doktorum lansor verdi ama içmek istemiyorum 😔 lansor kullanan var mı🤔
Soğuk süt içtim dün gece o yatştırdı birde yastığımı yüksek tuttum şükür dün gece biraz uyudum.
Reflu beni de cok zorluyor. Lansor mide koruyucu bildigim kadarıyla iyi mi geliyormuş bende danışayım doktoruma.
Bizim de isim yok henüz bulamıyorum içime sinen birsey olmadi. Bu yüzden isme özel birsey yaptıramadim. İnci düşünmüştük tüm aile onay vermişti eşim ve kızlarım yani 🤭 ama aile büyükleri bir iki şey dedi zamanla soğudum isimden. Şimdi de isim bulamıyorum. İlay hoşuma gidiyor ama bilmiyorum ya...
Bende kız olsaydı inci mina ya da asya koyacaktım. Olsaydi fikrim değişirdi muhtemelen ama😅
Yaaa bu bir kısır döngü resmen 😂kilo aldırmadan doğum yöntemi varsa hemen deneyim. Valla bana hep ayın 21inde doğar gibi geliyordu. Bakacağız artık 😃
210321 güzel tarih🤗

Benim kızın ismi ifşa olmuş eşimle 10 sene once tanistik kiz olursa ayris demisti o zaman bana degisik ve guzel gelmisti ama oglum olacak koyamicaz😊 simdi ozcan denizin filmindeki kizin ismi ayris ordands ifşayi yedik😂 herkes ayris koyar artik😊
Hadi ya 😁ben ilk kez bu yıl duydum, kullandıkça hoşuma gitti. Ama daha yayılmaz o hemen, çok yayılmadan kız yetişir inşallah 😄

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-15-16-25-07-197_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-15-16-25-07-197_com.android.chrome.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 28
Bizim de isim yok henüz bulamıyorum içime sinen birsey olmadi. Bu yüzden isme özel birsey yaptıramadim. İnci düşünmüştük tüm aile onay vermişti eşim ve kızlarım yani 🤭 ama aile büyükleri bir iki şey dedi zamanla soğudum isimden. Şimdi de isim bulamıyorum. İlay hoşuma gidiyor ama bilmiyorum ya...
Ya paylaşamamak lazım aslında, ben isim kadar göreceli bir şey görmedim. Tam bir isme bayılıyorsun, birine söylediğinde öyle acayip tepkiler alıyorsun ki bir anda yine isim ararken buluyor insan kendini😊 İlay güzel bir isim bence, aynı ahenkte İlkay da güzel ama unisex. En çok hoşunuza giden neyse paylaşmadan kimseyle bir kaç gün seslenin, biz de daha yeni karar verdik bu yöntemle😁seslenirken ilginç bir şekilde bazılarını yakıştıramıyor insan

Bunu aldim aynisi
Hmm güzelmiş peki iç haznesi geniş mi? Ya görmüyorum ya karar veremiyorum işte 🙈
Ya paylaşamamak lazım aslında, ben isim kadar göreceli bir şey görmedim. Tam bir isme bayılıyorsun, birine söylediğinde öyle acayip tepkiler alıyorsun ki bir anda yine isim ararken buluyor insan kendini😊 İlay güzel bir isim bence, aynı ahenkte İlkay da güzel ama unisex. En çok hoşunuza giden neyse paylaşmadan kimseyle bir kaç gün seslenin, biz de daha yeni karar verdik bu yöntemle😁seslenirken ilginç bir şekilde bazılarını yakıştıramıyor insan
Ben de evde isim.bakiyorum sesleniyorum kızlara diyorum seslenin diye 😂😂😂 sonra vazgeçiyorum. Çok duyduğum isimlerden soğuyorum. Doğmadan bulucam inşallah.

Ben kilitli poşetlerden aldım 3 litre olanlardan.gerçekten çok iyi oldu.Hemşireye vereceğim poşete takımını bezini çorabını eldivenini şapkasını battaniyesini koydum.diğer götüreceğim kıyafetlerini de poşetledim.mesela steril ettiğin biberon emzik süt sağma makinası kaşık göğüs kalkanı gibi şeyleri de poşete koyabilirsin.bu şekilde çok kullanışlı oldu.

Hmm güzelmiş peki iç haznesi geniş mi? Ya görmüyorum ya karar veremiyorum işte 🙈

Ben de evde isim.bakiyorum sesleniyorum kızlara diyorum seslenin diye 😂😂😂 sonra vazgeçiyorum. Çok duyduğum isimlerden soğuyorum. Doğmadan bulucam inşallah.
Valla ben begendim ici genis guzel bana gore zaten hemen hepsi ayni boyutta bunun ici folyolu yani ısıyı tutar o biberon yerleri. Fiyatids uygundu aldim yanlarda falanda var gozu icindede var benimki dolu olmasa atardim.icini falan

X