2021 Nisan Anneleri

Ben kilitli poşetlerden aldım 3 litre olanlardan.gerçekten çok iyi oldu.Hemşireye vereceğim poşete takımını bezini çorabını eldivenini şapkasını battaniyesini koydum.diğer götüreceğim kıyafetlerini de poşetledim.mesela steril ettiğin biberon emzik süt sağma makinası kaşık göğüs kalkanı gibi şeyleri de poşete koyabilirsin.bu şekilde çok kullanışlı oldu.
Cok sagol canim, Markette satılan türden mi aldın ayrı bir markadan mi aldın?
Valla ben begendim ici genis guzel bana gore zaten hemen hepsi ayni boyutta bunun ici folyolu yani ısıyı tutar o biberon yerleri. Fiyatids uygundu aldim yanlarda falanda var gozu icindede var benimki dolu olmasa atardim.icini falan
Bayagi kullanışlı olur o, bakayım ben de 🙏🏻 sağol canım

Ya kızlar o deilde bende bi horlama basladi tövbe estgfrullah kendi sesimden sıçrayıp uyaniyom :olamaz: :KK70:eskiden öyle sessiz uyurdumki eşimin uyandırdığını bilirim öldün mu diye smdi maşallah pancar motoru gbi ahahhha:KK70:doğumdan sonra gecer mi bu niye böyle oldum ki ben
Dogumdan sonra gecer canim 😄

Canım benim bir arkadasim arka arkaya 3 tane yapınca sonuncuda baglatti. Zaten son ikisi de kaza ile olmuş..Doktor bagladiktan sonra demesin mi bunda bile ihtimal var diye..Kızcağız da üzülüyor e o da bizi bulur diye..Erken yaşta baglatmaya ben de sıcak bakmıyorum..Allah korusun dünyanın bin türlü hali var Allah ne yazdı bilmiyoruz ..Kötü düşünmek bile istemiyorum ama veren Allah alan da Allah..Daha gençsin bağlatma harici korunuruz artık..Nasip..
Yok canim 30 yasimda da baglatmam tabiki ama hicbirseyin garanrisi yokmus anacım neyapicaz biz 😁

Kızlar doktordan ciktik 2700 olmus minnos az almis ama almis kilo. Doktor pazartesi tekrar cagirdi carsambadan sonra aliriz dedi😊 safak en gec 10 gun kanlari verdik ekg cektirdik haftayada anesteziye gideriz insallah somra gelsin bebis😊
Gelmeye hazir bekliyolar cok sükür bu günlere. Biz haftaya cuma günü sabah 8 de kavusacagiz insallah beklerse🥰

Çatı kontrolünün bir zamanı yok her doktor ve her hamilelikte farklı haftalarda yapılıyor. Doğumu biraz başlatmak için son birkaç haftada yapılıyor genelde. Mesela benim 35 haftada yapıldı acilmam başladığı için sancim çıkmıyo nst de. 38 39 da yapilan var.
Anladim hazirlikli olayim dedim ilkinde de sonlara dogruydu ama hatirlamiyorum tabi olayda saniyelik birsey ama hazirlaniyim diye sordum tesekkurler ⚘

Cok sagol canim, Markette satılan türden mi aldın ayrı bir markadan mi aldın?

Bayagi kullanışlı olur o, bakayım ben de 🙏🏻 sağol canım
Evet rosmandan aldım ben ama heryerde vardır.kese de almıştım ama tül gibiydi onlara koymadım toz falan olur diye.

Ya paylaşamamak lazım aslında, ben isim kadar göreceli bir şey görmedim. Tam bir isme bayılıyorsun, birine söylediğinde öyle acayip tepkiler alıyorsun ki bir anda yine isim ararken buluyor insan kendini😊 İlay güzel bir isim bence, aynı ahenkte İlkay da güzel ama unisex. En çok hoşunuza giden neyse paylaşmadan kimseyle bir kaç gün seslenin, biz de daha yeni karar verdik bu yöntemle😁seslenirken ilginç bir şekilde bazılarını yakıştıramıyor insan
İlay da çok güzel isim. İlkay da ayıptır söylemesi benim adım 😂

X