2021 Nisan Anneleri

Cok geçmiş olsun canim tansiyon korkutuyor cok ya... Ben de dün mısır patlamıştım kızlarla netflix akşamı yapmıştık, offf sabah uyandım.bir bitkinlik ağırlık var diye tansiyonu ölçtüm 12/9 ne saçma bir değer biri normal biri anormal. Limonlu su icicem. O da midemi mahvediyor...
Küçüğü yüksekmiş canım dengesiz bir tansiyon olmuş hamilelik ciddi anlamda zor işmiş 🥺🥺

Ya kızlar o deilde bende bi horlama basladi tövbe estgfrullah kendi sesimden sıçrayıp uyaniyom :olamaz: :KK70:eskiden öyle sessiz uyurdumki eşimin uyandırdığını bilirim öldün mu diye smdi maşallah pancar motoru gbi ahahhha:KK70:doğumdan sonra gecer mi bu niye böyle oldum ki ben
İnşallah geçer. Aynı dert bendede var. Sanki boğazıma yapışıyorlar, nefes alcam diye can çekişiyorum. Zaten biz yataklarında ayırdık. Adam horlamamdan yanımda yatamıyor.

Benim kızın ismi ifşa olmuş eşimle 10 sene once tanistik kiz olursa ayris demisti o zaman bana degisik ve guzel gelmisti ama oglum olacak koyamicaz😊 simdi ozcan denizin filmindeki kizin ismi ayris ordands ifşayi yedik😂 herkes ayris koyar artik😊
Ayliz değil mi o? Benim kulağıma hep Ayliz diye geliyor🤣Gerçi bende kelimeleri uydurma özelliği var yıllarca Sezen Aksu un namus şarkısını davos diye söyledim,geçen sene namus olduğunu öğrenfim🙈

Selam kızlar ben de doktordan geliyorum 36+1 im 2950 olmuş kızım. 29 una kadar durursa alalım dedi doktorumuz. Kafayı iyice kanala çevirmiş. Inşallah durur🤲. Bizde almila verecez ismii hayırlısıyla doğarsa kızım🤗
MMaaşallah berakellah🥰🥰❤❤ almila çok güzel ama a'da sanki şapka olmali almilâ ea arası bisey

Maşallah ne güzel kocaman olmuş, senin ilk bebek mıydı? Böyle doğum süreçlerini konuşur olduk doktorlarımızla heyecanlanıyorum 🤭 en son ne zaman gitmiştin doktora o zaman kaç kiloydu bebeğin? Ne sürede ne kadar kilo aldı kilo alımı fazla gidiyorsa evet sezaryene yönelebilir doktorun ama son bir iki haftada kilo alımları değişkenlik gösterebiliyor.
İlk bebek aslında şekerimde yok ama endişe ediyorum böyle artınca ama genetiktir belki eşim hem iri doğmuş hem de şimdi de iri 😃 en son 22 şubatta gitmişim o zaman 2400dü.
Benimde geçen hafta 3500 dü kilosu 40 41.haftaya kadar bekleriz ama kilosı çok olursa sezeryan alırız demişti
İşte 41e kadar bekletmek istemiyormuş doktor kilo alım durumuna göre, çok uzun zamandır iki hafta ilerde gidiyordu. İnşallah azıcık yavaşlar kilo alma hızı diyorum.

Ya kızlar o deilde bende bi horlama basladi tövbe estgfrullah kendi sesimden sıçrayıp uyaniyom :olamaz: :KK70:eskiden öyle sessiz uyurdumki eşimin uyandırdığını bilirim öldün mu diye smdi maşallah pancar motoru gbi ahahhha:KK70:doğumdan sonra gecer mi bu niye böyle oldum ki ben
Geçer şimdi hem kilo aldim hem akciğerler baskilaniyor normal bence. Yan dönünce ve eğimli yatınca geçiyor annemden biliyorum 😂😂😂

İlk bebek aslında şekerimde yok ama endişe ediyorum böyle artınca ama genetiktir belki eşim hem iri doğmuş hem de şimdi de iri 😃 en son 22 şubatta gitmişim o zaman 2400dü.

İşte 41e kadar bekletmek istemiyormuş doktor kilo alım durumuna göre, çok uzun zamandır iki hafta ilerde gidiyordu. İnşallah azıcık yavaşlar kilo alma hızı diyorum.
Ben anneanneme benzemişim galiba, onun 4 kızı var, ilki annem yani minicik doğmuş gittikçe artmış kilolar, en küçük teyzem 5150 gram doğmuş 😂😂😂 çok korkuyorum ben de, çünkü bizim kilolarda artıyor 😂😂😂 eğer beklerse 4kiloyu geçecek galiba benimki. Inşallah küçük ablası gibi ideal doğar.

Ben anneanneme benzemişim galiba, onun 4 kızı var, ilki annem yani minicik doğmuş gittikçe artmış kilolar, en küçük teyzem 5150 gram doğmuş 😂😂😂 çok korkuyorum ben de, çünkü bizim kilolarda artıyor 😂😂😂 eğer beklerse 4kiloyu geçecek galiba benimki. Inşallah küçük ablası gibi ideal doğar.
Ben teyzemin kopyasıyım ama teyzem 2.kilolu doğurmuş e benim bu kiz geriden geliyor diğer kiz 3440 dogdu

Benim bu hafta fark 1 haftaya düşmüşş çok şükürr biz beklemeye devam😍

Sen meme ucu masajı yap cnm uyar Rahmi, int bak squat mı ne onu yap, birde alttan muayene ettir uyarılabildiğin kadar uyar Rahmi yani😁 Benim görümcem 41.haftada 54cm 4.5 kilo doğurdu 😂 Bebeği ilk kucağıma aldımmı kolum kopmuştu baya 2aylık gibiydi😂 yenidoğan giysileri bile olmamıştı🤭😬
Ay halı, koltuk silmeyi falan düşünüyorum ya. Doktorum o kiloya kadar tutmayı düşünmüyor hep iki hafta ilerdeydi. Normal doğum olur inşallah diyorum da doktorum önemli olan güvenli doğum olması dedi.
İşte 4000 kilo olursa aldığımı bile giyemez ki ya 😃 gideyim de iş yapayım işte yürüyüş falan bol bol hurma yiyim.

Ay halı, koltuk silmeyi falan düşünüyorum ya. Doktorum o kiloya kadar tutmayı düşünmüyor hep iki hafta ilerdeydi. Normal doğum olur inşallah diyorum da doktorum önemli olan güvenli doğum olması dedi.

İşte 4000 kilo olursa aldığımı bile giyemez ki ya 😃 gideyim de iş yapayım işte yürüyüş falan bol bol hurma yiyim.
Kız hurma güzel kilo aldırıyor 😂😂😂😂

Kızlar doktordan ciktik 2700 olmus minnos az almis ama almis kilo. Doktor pazartesi tekrar cagirdi carsambadan sonra aliriz dedi😊 safak en gec 10 gun kanlari verdik ekg cektirdik haftayada anesteziye gideriz insallah somra gelsin bebis😊

Kızlar doktordan ciktik 2700 olmus minnos az almis ama almis kilo. Doktor pazartesi tekrar cagirdi carsambadan sonra aliriz dedi😊 safak en gec 10 gun kanlari verdik ekg cektirdik haftayada anesteziye gideriz insallah somra gelsin bebis😊
Oy maşallah ona... nasil ya doğuma mi 10 gün aman allahım iyice heyecanlanıyorum başlıyoruz nisan anneleri olarak ayyyyy 🥰🥰🥰🙏🏻🧿
Çantam bile hazır değil 😱😱

Yaaa maşallah kuzuma🥰🥰❤❤😘😘

Bizim devlet miladi dolana kadar sezeryan yapmıyor niye 40i bekleseydi 🤔

X