2021 Nisan Anneleri

Kızlar 3 gündür tokluk.sekerim 185 filan çıkıyor dikkat de ediyorum ama anlamadım yaa.. yürüyüş yapamıyorum belim sırtım agriyo başka ne yapabilirim acaba

Aaaa çok mantıklı ve doğal bende yapim bari onu

Ben bu gebeliğimde Türk kahvesinden tiksindim amaç 3ü1 arada filan içiyorum zararını bilsemde içtiğim oldu çaysız yapamam zaten çayda içiyorum cola da içtiğim oldu şalgamda ben herşeyi yedim ya😂 bunda baya saldım
Afiyet bal şeker olsun, ben de 2 kere ruffles yedim 🙈🙈🙈 çok pişmanım ama çok çekmişti canım. Birkaç kez de çikolata yedim. 🙈🙈🙈 hiçbir hamileligimde yememistim hazır gıda bunda yiyecegim tuttu 🙈

Kızlar 3 gündür tokluk.sekerim 185 filan çıkıyor dikkat de ediyorum ama anlamadım yaa.. yürüyüş yapamıyorum belim sırtım agriyo başka ne yapabilirim acaba
Ben anneannemde şeker hastası nar eksisi icio şekeri düşürüyomus aynı etkiyi yapiyomu acaba bilmiyorum ama bi araştır istersen cnm

Afiyet bal şeker olsun, ben de 2 kere ruffles yedim 🙈🙈🙈 çok pişmanım ama çok çekmişti canım. Birkaç kez de çikolata yedim. 🙈🙈🙈 hiçbir hamileligimde yememistim hazır gıda bunda yiyecegim tuttu 🙈
Offf çikolataya asla dayanamıyorum hiç sınırlamam yok bu konuda. Hazır gıda olarak sadece çikolataya hayır diyemedim hamileliğimde . Şu luppolar var ya büyük paketli kendimi durdurmasam o büyük paketi bitirecek istahtaydim 🙈 pişman değilim 😂

Kızlar merhaba, doktor kontrolüm vardı bugün. Bebeğimin kilosu 3200 olmuş, doktor keşke bu hafta doğsa normal doğum için tüm şartlar çok uygun dedi. 10 gün sonra tekrar gideceğim eğer kilosu 3400-3600 arası bu şekilde artmaya devam ediyorsa da sezaryen konuşacakmışız anladığım kadarıyla. Maksimum 7 nisana kadar bekleriz kilosu müsait olursa suni sancı yoksa sezaryen dedi. Epizyotomiyi anlattı, normal doğumu anlattı. Önemli olan illa belden ağrı girecek diye bişey yok dedi. Düzenli olması dedi, karnın sertleşmesi de eğer düzenli oluyorsa o da bizim için anlamlı dedi. 10 dakikada bir bişey hissediyorsanız, o sancıdır ya da kasılmadır. Doğum başlamıştır dedi. İlk doğumda en erken 10 saatte doğum gerçekleşir dedi. Nişan ve ya suyunuz gelirse de bi hastaneye gelin, nst çekilir dedi.

Ben anneannemde şeker hastası nar eksisi icio şekeri düşürüyomus aynı etkiyi yapiyomu acaba bilmiyorum ama bi araştır istersen cnm
Bakayım canım saolasin
Ne yiyosunki oyle cikiyo karbonhidratta cok yukseltiyo
Sabahları ekmek yiyorum, bı de pide yemiştim 3 gün önce filan sanırım o yükseltti ama sonra dikkat ettim inmedi bir türlü

Bakayım canım saolasin

Sabahları ekmek yiyorum, bı de pide yemiştim 3 gün önce filan sanırım o yükseltti ama sonra dikkat ettim inmedi bir türlü
Canim tarcinli yogurt ye ogunlerinde dusurur buyuk ihtimal benim oyle oluyodu kahvaltida diyete uymama ragmen 140 kusur cikiyodu yogurt yedim tarcinli normal cikmisti bi dene oyle olc istersen bide cihazini kalibre et yani onun solusyonu vardir temizle bi kendi e gelsin dogru olcup olcmedigide onemli

Kızlar merhaba, doktor kontrolüm vardı bugün. Bebeğimin kilosu 3200 olmuş, doktor keşke bu hafta doğsa normal doğum için tüm şartlar çok uygun dedi. 10 gün sonra tekrar gideceğim eğer kilosu 3400-3600 arası bu şekilde artmaya devam ediyorsa da sezaryen konuşacakmışız anladığım kadarıyla. Maksimum 7 nisana kadar bekleriz kilosu müsait olursa suni sancı yoksa sezaryen dedi. Epizyotomiyi anlattı, normal doğumu anlattı. Önemli olan illa belden ağrı girecek diye bişey yok dedi. Düzenli olması dedi, karnın sertleşmesi de eğer düzenli oluyorsa o da bizim için anlamlı dedi. 10 dakikada bir bişey hissediyorsanız, o sancıdır ya da kasılmadır. Doğum başlamıştır dedi. İlk doğumda en erken 10 saatte doğum gerçekleşir dedi. Nişan ve ya suyunuz gelirse de bi hastaneye gelin, nst çekilir dedi.
Maşallah maşallah ne güzel büyümüş :KK36: hayırlısı neyse o olsun hakkinizda cnm

Maşallah ne güzel kocaman olmuş, senin ilk bebek mıydı? Böyle doğum süreçlerini konuşur olduk doktorlarımızla heyecanlanıyorum 🤭 en son ne zaman gitmiştin doktora o zaman kaç kiloydu bebeğin? Ne sürede ne kadar kilo aldı kilo alımı fazla gidiyorsa evet sezaryene yönelebilir doktorun ama son bir iki haftada kilo alımları değişkenlik gösterebiliyor.

Benimde geçen hafta 3500 dü kilosu 40 41.haftaya kadar bekleriz ama kilosı çok olursa sezeryan alırız demişti

Bacilar masallah 4 sayfa konusulmus🤭 saglik ocagina kan verdim 11.4 cikms kanım idrar da verdim bol enfeksiyon cikmis ama bende bu idrar yanlis cunku cok yoktu ilk idrari vermek zorunda kaldim🙈orta idrar olmasi daha iyimis neyse yarin doktora gidicem bakalim ne zmna gun verecek bugun evimin temizligini bitircem yarin annem babam geliyor 9 aydir gormuyorum onlari cok heyecanliyim🥰

Ay ben Allah affetsin kokoreç bile yedim🙈 Napim dayanamadım çeyrekcik yedim🤭 İlk kızımda da etli çiğköfte yaptılar baya bir tabak yedim kızım İbrahim Tatlıses gibi doğmasa bari dedim şükür prenses gibi 🤣🤣🤣

Son düzenleme:
X