2021 Nisan Anneleri

Ya ben ne yapacağım bundan sonra 🤣17 yıllık evliyim hiç korunmadım kızım tedaviyle oldu (aşılama) geçen sene kendiliğinden hamile kaldım boş gebelik sonra tüp bebek denedik tutmadı sonraki ay oğluşum kendiliğinden oldu acaba korunmalı mıyım? 🤣yaş da oldu 42
Abla diyeyim valla senin iş çok tehlikeli hiç bisi diyemedim😁🙄😅
Benim yaşım 31 önceden bağırmayı düşünüyordum sonra dusunmedim 3. Ben isterim neden olmasin ama eşim istemiyor😁

Valla cok zor gercekten hemen hemen hepimizde var yanmalar benimki felaket malesef renni duo onerdi kizler doktor soyledim yanmam var diye oda aynisini verdi fena degil birazcik işe yaritor bende gaviskon hamile olmadanda gecirmiyordu yanmami sende renni duo bir dene istersen
Ya bende hiç biri ise yaramadı. Hiç böyle bir sey yaşamamıştım. Yemek yemeye korkuyorum yemiyorum acken de oluyor. Cift yastıkla yatıyorum. Yapacak bir sey yok çekeceğiz bunu da demekki. Sag salim doğsun yeterki🤲

Abla diyeyim valla senin iş çok tehlikeli hiç bisi diyemedim😁🙄😅
Benim yaşım 31 önceden bağırmayı düşünüyordum sonra dusunmedim 3. Ben isterim neden olmasin ama eşim istemiyor😁
Allah gönlüne göre versin o vakit bir gece kandırıverirsin adamı 🤣🤣benimkiler yeter Allah uzun ömür versin ama eşim diyor ki biz korunma nasıldır bilmiyoruz o yüzden bundan sonra da korunamam olursa olur yine ha 2 ha 3 diyor ben hee oldu dedim 🤣🤣

Ben de bugün acayip bel ağrısı var kızlar sanki hiç geçmeyecek gibi iki dakika ayakta duramıyorum

Tam tersi diyorlar cnm 😁 yumurtlama sonrası çatlama sonrasına erkek diyorlar 😄 bende gebe kalamıyorum diye yumurta izi sürdümdü 😂 takvimler beni hep yanılttı 😆 hiç şöle şıp deneyim hemen hamile kalayım olmadı 😬 artık istemiyorum ya olcağı tutar hep ters pskoloji bu işler 😬
Doğru kız bilimsel açıklama ile örtüşüyor aman öncesi sonrası bilmiyorum ama teknik bu işte. Y kromozom pek narin tembel 😂😂😂😂😂 ne varsa x kromozomda var 🤪🤪🤪🤪
Ya ben ne yapacağım bundan sonra 🤣17 yıllık evliyim hiç korunmadım kızım tedaviyle oldu (aşılama) geçen sene kendiliğinden hamile kaldım boş gebelik sonra tüp bebek denedik tutmadı sonraki ay oğluşum kendiliğinden oldu acaba korunmalı mıyım? 🤣yaş da oldu 42
Başka düşünüyor musun bilemiyorum ama doğum sonrası gebelik çabuk olabiliyor cevremde çok duyuyorum hele süt koruyor deyip hamile kalan çok tanıdık var 😁 ben korunmicam eşime paslicam belki o daha iyi halleder 🤣😂
Allahın takdiri :KK70:
En iyisi erkeklerin bağlatması o zaman :KK53:
Eşim bir korunmayı beceremiyorsun sürekli hamile kalıyorsun diyor, ben de ona kızıp git bağlat diyorum oda saçmalama diyor, adamın gönlü çocuk istiyor demek ki yoksa insan korkar artık 😂 bu gidişle 40 imda da doğuracağım. 😱😱😱

Ben de bugün acayip bel ağrısı var kızlar sanki hiç geçmeyecek gibi iki dakika ayakta duramıyorum
Bende de var bir iki gündür kasılmalar da daha şiddetli oluyor, hatta kasılma anında bel ağrısı birde kaşık ağrısı başladı. Dogum gümbür gümbür geliyor valla 🥰🥰

Doğru kız bilimsel açıklama ile örtüşüyor aman öncesi sonrası bilmiyorum ama teknik bu işte. Y kromozom pek narin tembel 😂😂😂😂😂 ne varsa x kromozomda var 🤪🤪🤪🤪

Başka düşünüyor musun bilemiyorum ama doğum sonrası gebelik çabuk olabiliyor cevremde çok duyuyorum hele süt koruyor deyip hamile kalan çok tanıdık var 😁 ben korunmicam eşime paslicam belki o daha iyi halleder 🤣😂

Eşim bir korunmayı beceremiyorsun sürekli hamile kalıyorsun diyor, ben de ona kızıp git bağlat diyorum oda saçmalama diyor, adamın gönlü çocuk istiyor demek ki yoksa insan korkar artık 😂 bu gidişle 40 imda da doğuracağım. 😱😱😱
Yok be kuzum ikinciye bile 12 yıl sonra karar verdik o da kendiliğinden olunca gaza geldik🤣🤣🤣

Bende de var bir iki gündür kasılmalar da daha şiddetli oluyor, hatta kasılma anında bel ağrısı birde kaşık ağrısı başladı. Dogum gümbür gümbür geliyor valla 🥰🥰
Ayyy gelmesin bu hafta kızımın sınavları var onunla ilgileneceğim oğluş sırasını beklesin azıcık daha🤣

Yok be kuzum ikinciye bile 12 yıl sonra karar verdik o da kendiliğinden olunca gaza geldik🤣🤣🤣
Işte belki gelen 3. Ile de gaza gelirsiniz baksana bana 🤣🤣 mecburi adaptasyon yaşadık. Hayır 4 olmuş 5 olmuş ne farkeder diyorum sinirlerim bozuldu ben menapoza kadar dogurcam senin yüzünden diyorum eşime 😂😂😂😂😂😂😂
Ayyy gelmesin bu hafta kızımın sınavları var onunla ilgileneceğim oğluş sırasını beklesin azıcık daha🤣
Dilini ısır ayyy ne zaman kızımın şöyle birseyi var, ya da şimdi sırası değil desem başıma gelmeyen kalmıyor 🙈🙈😱 hakkımızda hayırlısı car Samba usg+nst var bakalım herşey yolunda mı???

Işte belki gelen 3. Ile de gaza gelirsiniz baksana bana 🤣🤣 mecburi adaptasyon yaşadık. Hayır 4 olmuş 5 olmuş ne farkeder diyorum sinirlerim bozuldu ben menapoza kadar dogurcam senin yüzünden diyorum eşime 😂😂😂😂😂😂😂

Dilini ısır ayyy ne zaman kızımın şöyle birseyi var, ya da şimdi sırası değil desem başıma gelmeyen kalmıyor 🙈🙈😱 hakkımızda hayırlısı car Samba usg+nst var bakalım herşey yolunda mı???
Aminn hakkımızda hayırlısı dün gece de çığlık attım resmen sanki karnıma bıçak saplandı sağlıkla gelsin de kuzular🙏

Bende bugün 35+0 oldum dün çok stresli bir gün geçirdim bugün de aşağı doğru baskı hissediyorum ve ara ara ağrılar giriyor karnıma acaba doğum mu başlayacak diye panik olmaya başladım benim durumumda olan var mı acaba

Korunma mevzusunda konuşulmuş ben de bu konudaki tecrübemi paylaşmak istiyorum sizlerle 😀 2017 yılında evlendim , biraz korunalim hemen bebek yapmayalım dedik, sanki hemen olacakmış gibi 😀 8 ay korunduk , gezdik tatile gittik vs korunmayı bıraktığımız ilk ay hemen hamile kalırım diye düşündüm ama olmadı 😀 bunun üzerine 3 yıl geçti tabi o arada ilaç tedavisi denedik , eşimin sonuçları gayet iyi benim sonuçlarım iyi bize dedikleri şey SEBEPSİZ İNFERTİLİTE hiçbir sebep yok ama ben hamile kalamiyordum. Üç yılın sonunda tüp bebek denemeye karar verdik ve ilk denemede hamile kaldım çok şükür 🙏🙏 şimdi öyle hemen hamile kaldım diye okuyunca herkese maşallah dedim 🧿 inşallah benim bundan sonraki de öyle olur 😀🙏
Bendede ayni sey vardi tüp bebek asilama hersey olumsuz oldu sonra biraktik cocuk pesinde kosmayi ara verdik tatile ciktik falan 2 ay icinde hamile kaldim kendiliginden oldu, bu ikincisi de ayni oldu, hersey doktorun dedigi gibi kafada bitiyormus.

Bende bugün 35+0 oldum dün çok stresli bir gün geçirdim bugün de aşağı doğru baskı hissediyorum ve ara ara ağrılar giriyor karnıma acaba doğum mu başlayacak diye panik olmaya başladım benim durumumda olan var mı acaba
Benimde yalanci sancilarim var takip ediyorum. Doktorum sancilar 5 dk da 1e düserse, suyun gelirse nisan gelirse hemen gel demisti.

Ya bu su illa şakır şakır mi geliyo ben çok cahilim bu konuda :KK70: heran çıkacakmış gbi benm sipa adet ağrısı cekiyorum wcye gitmekten perişan oldum bgun perşembe çağırdı bidaha doktor o zamana kadar doğurmam herhalde dmi:KK57::olamaz:

X