2021 Nisan Anneleri

Benim ki 9 yaşında cocug7m 🤣🤣🤣🤣🤣

Hap yok canım çok varış yapyor adeti kesiyor sınır yapyor.. yine aynı geri cekilmeyle😬😬😅😅
Zaten başım hep agirr çocuk olunca evlilik anne babalık bence🙄🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

Kalınmıyor kiz gece dogurdun sabah cikiyorsun sezeryan olursa 1 gün

Bende yıkamadım nasipse hafta içi yada şu camadsirlar bitince başlayacağım makinem 5 kg ondan sürekli birikiyor haftaya da olur

Doğumdan sonra ikinizde gircem ayy adet olmadım ayyy hamilemiyim😅😅😅😅🤣🤣

Kutuyla hamilelik testi internetten alında sağlam dursun evde🤣🤣🤣😅😅
Kiz adammi geri cekiliyo? Simdi senelerdir korunmasiz rahat hareket ederken, adam ya cekilemezse olmazzzz riske atamam 😭

Ne güzel maşallah biz çok uğraştık olsun diye. O yüzden korunmayı düşünmüyorum çok büyük ihtimalle olmaz zaten. Döndürülmüş embriyo var ikinci düşünürsek onlardan medet umuyorum anca 🙂

Konuştuğum tüm arkadaşlarım akrabalar aynı şeyi söylüyor, gebelik psikolojiden çok etkilenen bir hassasiyete sahip. Rahat olup nasılsa olmaz boşver deyince hemen hamile kalınıyor. Ben ne yumurtlama takip ettim ne birşey, o kadar cahildim ki bu konularda ama her korumayla hamile kalınca, geri çekme takvim yöntemini kullanmaya başlayınca o zaman bu konularda pistim 🤭🤭

Hap tavsiye etmem canım, yan etkisi çok, ilk önce reglde kanamayı bozuyor, sinir yapıyor bayagi, cinsel hayatta da kadında kuruluk yapıyor. Ve en önemlisi hemen hamile kalınıyor bir gün kaçırmayla 🙈 ben 2 sene aksatmadan kullandım alarm kurmuştum her gün aynı saatte kullanman gerekiyor, ama gel gör ki bir gece dışarıda kalmamız gerekti ani bir planla ve ilacı bir gün içmedim sadece o ay regl olmadım hamile kalmışım.

Benim eşimin amcası 14 sene çocukları olamamış, ama hicbir fizyolojik sorunları yokmuş, yenge anlatmıştı ne zaman ki hic takmadan oluruna bıraktım kızıma hamile kaldim diyordu. Buna çok inanıyorum ben... Oluruna bırak hic takio etme ikinci hemen gelir bak 😊

Ben de korunmama taraftariyim artık tertemiz ya sıfır stres 😂😂😂😂😂😂😂
Ee Ben ne edecem ne takacam nasil koruncam 😔

Ya bu su illa şakır şakır mi geliyo ben çok cahilim bu konuda :KK70: heran çıkacakmış gbi benm sipa adet ağrısı cekiyorum wcye gitmekten perişan oldum bgun perşembe çağırdı bidaha doktor o zamana kadar doğurmam herhalde dmi:KK57::olamaz:
azar azar gelmisti bende ilk 5 dk sonrasi durduramadigim her hareketimde bardaktan bosalircasina kaygan seffaf gelmisti 10 dk sonrada zaten nisan gelmisti.

Doğru kız bilimsel açıklama ile örtüşüyor aman öncesi sonrası bilmiyorum ama teknik bu işte. Y kromozom pek narin tembel 😂😂😂😂😂 ne varsa x kromozomda var 🤪🤪🤪🤪

Başka düşünüyor musun bilemiyorum ama doğum sonrası gebelik çabuk olabiliyor cevremde çok duyuyorum hele süt koruyor deyip hamile kalan çok tanıdık var 😁 ben korunmicam eşime paslicam belki o daha iyi halleder 🤣😂

Eşim bir korunmayı beceremiyorsun sürekli hamile kalıyorsun diyor, ben de ona kızıp git bağlat diyorum oda saçmalama diyor, adamın gönlü çocuk istiyor demek ki yoksa insan korkar artık 😂 bu gidişle 40 imda da doğuracağım. 😱😱😱
Hahaha😂 ben bazen dalga geciyorum eşimle senin Y kromozomları tembel diyorum, oda diyor X kromozomları yaşama daha hevesli gelcek süslenecek, Y kromozomu hammalık etmeye dünyaya gelmek istemiyor diyor 🤣 bilimi katlettik resmen😆😆😆

Kiz adammi geri cekiliyo? Simdi senelerdir korunmasiz rahat hareket ederken, adam ya cekilemezse olmazzzz riske atamam 😭
Evet tam işte o anda cekiliyor eşinin becerisine kalmis😬😬😬 zevk suyundn bile hamile kaliniliyor diyorlar ama sanmıyorum işte tim mesela esinde

Benimde yalanci sancilarim var takip ediyorum. Doktorum sancilar 5 dk da 1e düserse, suyun gelirse nisan gelirse hemen gel demisti.

İlk doğumumda suni sancı ile olduğu için şimdi anlayamıyorum 🤦 bu arada nişan gelirse hemen gitmeyin bazen bir iki gün yada 1 hafta sonra oluyormuş doğum. Mesela ben hemen gittim boşu boşuna hastaneye yattım suni sancı ile doğum yaptım belki kendi sancımı evde beklesem daha kısa sürecekti

Hahaha😂 ben bazen dalga geciyorum eşimle senin Y kromozomları tembel diyorum, oda diyor X kromozomları yaşama daha hevesli gelcek süslenecek, Y kromozomu hammalık etmeye dünyaya gelmek istemiyor diyor 🤣 bilimi katlettik resmen😆😆😆
Ahahahaha ben de bir ara çok takildim bu hamileligimde 😂😂😂 bu bebek sürprizi bana huni taktirinca eşime dedim bunu doğurayım peşine bir bebek daha yapalım belki bir y kromozomuyla jübile yaparız dedim, ben artık çok dikkat ederim gececen o işi diyor, o zaman odaları ayıralım hepten kardeş olalım diyorum 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 valla elimden çekeceği var bazen şeytan dürtüyor beni yap bir bebek daha birlikte büyüsünler diyorum, evde 4 büyük insan var 1 bebek olcak üzülüyorum ona oyun cağına gelince ablaları yks ve lgs maratonuna girecek. Üzülüyorum haline...

Ya bende hiç biri ise yaramadı. Hiç böyle bir sey yaşamamıştım. Yemek yemeye korkuyorum yemiyorum acken de oluyor. Cift yastıkla yatıyorum. Yapacak bir sey yok çekeceğiz bunu da demekki. Sag salim doğsun yeterki🤲
Canim valla bende uzun zamandir var renni iciyorum belki 2 aydir kullaniyorum doktor gittigimde 3 sise yaziyor.
Az az ye baharatli salcali seylerler yeme yatmadan 2 saat once en az yemek yemeyi kesmelisin ha bende ise yariyor mu hayir maalesef ama sen dene belki sende ise yarar..

Çok mu ayakta kaldın işlendin ben çok ayakta kalıp işlendiğimde tüm gün ağrıyor uzan beline bacak arana yastık koy dinlen canım
Yok tatlım ya hiçbir şey yapmıyorum inan sadece kızıma dersleri konusunda biraz yardımcı oluyorum sınavları var diye her şeyi eşim yapıyor sizi okudukça da hayret ediyorum maşallah size gerçi siz benden gençsiniz ben de kızıma 29 yaşında hamile kalmıştım o zaman hiç durmazdım

Ahahahaha ben de bir ara çok takildim bu hamileligimde 😂😂😂 bu bebek sürprizi bana huni taktirinca eşime dedim bunu doğurayım peşine bir bebek daha yapalım belki bir y kromozomuyla jübile yaparız dedim, ben artık çok dikkat ederim gececen o işi diyor, o zaman odaları ayıralım hepten kardeş olalım diyorum 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 valla elimden çekeceği var bazen şeytan dürtüyor beni yap bir bebek daha birlikte büyüsünler diyorum, evde 4 büyük insan var 1 bebek olcak üzülüyorum ona oyun cağına gelince ablaları yks ve lgs maratonuna girecek. Üzülüyorum haline...
Oda doru Ya bencede yalnız kalmasın bakabilcek durumun varsa kalabalık aile her zaman iyidir diyorum he gel gör 3.istiyormuyum kararsızım😂 yaşım 33 36ya kdr düşünme durumum var gidişata göre 😂
Yok tatlım ya hiçbir şey yapmıyorum inan sadece kızıma dersleri konusunda biraz yardımcı oluyorum sınavları var diye her şeyi eşim yapıyor sizi okudukça da hayret ediyorum maşallah size gerçi siz benden gençsiniz ben de kızıma 29 yaşında hamile kalmıştım o zaman hiç durmazdım
Haklısın yaş çok etkili, 38 yaşında bir arkadasım var 2.bebek istiyor ama harekete geçmiyor dedim bence geç kalma ya diyor ha 38 ha 40 ama öyle olmuyor işte gerçekten her yaşın anneliği ağırlığı başka

Evet tam işte o anda cekiliyor eşinin becerisine kalmis😬😬😬 zevk suyundn bile hamile kaliniliyor diyorlar ama sanmıyorum işte tim mesela esinde
Ben 8 yıllık evliyim hep böyle korundum ben ilaç alamam yabancı cisimde takamam😂 sen dedim dikkat etcen, hiç bişi gelmedi başımıza😂 hatta 2.yi yumurta izi sürüp yapabildim🤣 nasip bide bazı Kadınlar daha doğurgan ya da bazı erkeklerin spermler daha güçlü mü diyelim😂 pskolojik rahatlıktan olabilir şimdi istemiyorum Ya korkuyorum bu yöntemden ters teper diye 😂 iki ucu b. değnek🙈

Bendede ayni sey vardi tüp bebek asilama hersey olumsuz oldu sonra biraktik cocuk pesinde kosmayi ara verdik tatile ciktik falan 2 ay icinde hamile kaldim kendiliginden oldu, bu ikincisi de ayni oldu, hersey doktorun dedigi gibi kafada bitiyormus.
Maşallah yaa ne güzel 😍😍 ben atamadım kafadan maalesef ama inşallah ikincide daha rahat olurum dediğim gibi ilki oldu nasılsa diye düşünürüm Allah nasip ederse 🙏

Ben 8 yıllık evliyim hep böyle korundum ben ilaç alamam yabancı cisimde takamam😂 sen dedim dikkat etcen, hiç bişi gelmedi başımıza😂 hatta 2.yi yumurta izi sürüp yapabildim🤣 nasip bide bazı Kadınlar daha doğurgan ya da bazı erkeklerin spermler daha güçlü mü diyelim😂 pskolojik rahatlıktan olabilir şimdi istemiyorum Ya korkuyorum bu yöntemden ters teper diye 😂 iki ucu b. değnek🙈
Bende aynı canım inan 9 yıldır sadece hap ictigimde kaldim sprial zaten sürekli kanama yapyor hap zaten fena varistu şu bu hertürlü gericrkilme iyi. Onda da tek sorun zevk alamama ve erken b.. sorunu oluyor neyse yapcak bisey yok en doğalı o

Bende aynı canım inan 9 yıldır sadece hap ictigimde kaldim sprial zaten sürekli kanama yapyor hap zaten fena varistu şu bu hertürlü gericrkilme iyi. Onda da tek sorun zevk alamama ve erken b.. sorunu oluyor neyse yapcak bisey yok en doğalı o
Aynen canım onlarda bi zahmet mahrum kalsın yoksa bu hikayede yanan biz oluyoruz😂😂😂

X