2021 Nisan Anneleri

Valla bu hafta başladı azıcık harekette yani evin içinde hemen yoruluyorum . Baş ağrısı değil de nefes nefese kalıyorum bu tansiyondan mı yoksa midem iyice sıkıştı ondan mi bilmiyorum. Senin maçlarda canım

Oyy maşallah bitmiş hazırlıklar birşey kalmamış çok tatlı hepsi sağlıkla kullanmak nasip olsun. Darısı başımıza biz daha badana yapıcaz haftaya halıları vericem. Tüm eşyalarımız hazır yıkanıp ütülendi şifonyere yerleştirdim park yatağı kurması kaldı badana sonrası kısa sürede hallederiz inşallah

Hastaneye yatırdılar beni ya la rahim ağzı kısalmış 1 cm aciklik varmış yumuşama varmış flan filan diyerek yatiriverdiler
Aaaaa hic bole bişeyin yoktu die hatırlıyorum. Tabi anide gelişebilir bilmiyorum. En son ne zaman gitmiştin hic bu tarz bisey varmıydı. Canim merak etme ilacla mudahale oluyormus ama en onemlosi hayoirli zmanda hayirlisi ve saglikla gelmesi cok takilma buyudu artik bebisler . Herşey guzel olucak

Geçen hafta beni de aynı sebeple aldılar bir gece endişe etme canım. Nst de sancı çıktı mı
Bağladılar bekliyorum cnm nstde şuan
Ne yapacaklar peki? İğne serum falan durdurmaya mı çalışacaklar yoksa doğuma mı alacaklar
Durdurucaz dediler cnm doğum istemem daha küçük yaa
Evet yoktu cnm ya sabah özelde kontroldeydim oda bisey demedi 1 hafta kontrol fln dedi sadece fakültede direk baktılar rahim uzunluğu 19 25 mm arası değişen ölçümler çatı muayenesindede 1.cm açıklık dediler direk yatış

Hastaneye yatırdılar beni ya la rahim ağzı kısalmış 1 cm aciklik varmış yumuşama varmış flan filan diyerek yatiriverdiler
Benim kızım da da böyle yapmışlardı bir gece yatırıp ciğerleri için iğne yaparlar, kasılma durdurma için serum verirler. Korkma... sakinliğini koru canım. Nst de şancı çıkıyor mu düzenli?

Önce ultrasonda girdin kısaltmayı farketti doktor ve çatı muayenesi yaptı di mi? Kasilmalarini da anliyordurdoktor, benim doktorum anlamıştı hemen çatı muayenesine almıştı. Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Ysmnondr canım benim de aynısı oldu gecen hafta bir gece yattım ciğer geliştirici yapıldı , kasilmalarim vardı onları durdurmak için ilaç ve serum tedavisi yapıldı ertesi gün bıraktılar stres yapma birakirlar

Canlarim tek tek alintilayamadim çok saolun nstye bağlı bekliyorum hala beceremiyo pek baglayan kişiler anladığım kadariyla 2 oldu basa sardı olay bende anlayamadım henüz sonucu kan tahlili vs biseyler yaptılar napcaklar bundan sonra bakalm gelişme oldukça yazarım dua edin bize

Aynen canım bende öyle düşündüm bir süre annemde kalacağım ilk zamanlar oraya da götürücem bebeği sağa sola yatıramam kalabalık ev. Kendi evimde de kullanırım rahat bir şekilde memnun kaldığına sevindim

Ben 3 cm açıklıkla 10 gündür duruyorum evde yatışı kabul etmemiştim hala gelen giden yok merak etme bide benim sancılarım çıktığı halde

Kuzumm geçmiş olsun iyi olmuş yatırmaları en azından geciktirmeye çalışırlar ciğer geliştirici yaparlar bu haftalar hepimiz dökülüyoruz bir şekilde sancı açılma bu zamanlarda oluyor sanırım bunlar. İnşallah yine de zamanında sağlıcakla gelir bebeğin ama gelse de korkma bu saatten sonra Allah’ın izniyle birşey olmaz bebişlerimize Haberdar et bizi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…