2021 Nisan Anneleri

T Tugba4444 Canlar herkesin kişiliği farklı doktorlar aynı olabilir ama mesela biri daha eğimlidir biri daha psikolojisi müsait.. önemli olannneyle nasıl hamile kaldigin değil doguma kendini ne kadar hazır hissettiğim ne istediğin önemli.. Allah korusun tüp bebek neden normal olamaz normal bir bebek ve ordan cikabilir

Hi zor tedavi süreçlerinden geçilip bi aksilik olmasin diye düşünülüyorsa saniyede dakkada kaç kişi doğum yapyor içinizi ferah kendinizi en güzele hazirlayin❤❤❤❤

Hadi gozun aydin valla cok sevindim senin adina rahat huzurlu gunleriniz olsum insallah ozaman nediyoruz hadiiii dansssss

Slm kızlar bugün odayı temizleyip yerleştiriyorum Allah’ın izniyle sonra çantayı hazırlayacağım Bebeğe şöyle bir anadizi aldık birinde gördük yaşına kdr kullanmış yandan önden sallamalı pahalı bişi almak istemedim, kızımda bebeklerini bile yatırmış alıştırma yapıyor şimdiden Birde şu müslin battaniyeyi yaptırdım gelip gidip bakıyorum aşk yaşıyorum battaniyeyle Dört katlı mis gibi

Eklentiler

• 7A7F0D3B-9C72-451B-950F-F6B8E8B8442C.jpeg
    116,4 KB · Görüntüleme: 107
  • 28C75F76-8BF3-4F8B-8927-94E54A597A75.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 104
  • 9CC7D8BA-2F4F-4636-9EC3-9FEDEE1911CC.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 102
Bence beklemesi güzel birşey kesin bir doğum şeklin yok çünkü bi bakarsın çok güzel bir normal doğum yaşarsın baktın olmuyor zaten sezaryenle alır her doktor bunu yapmıyor maleseff direk sezaryene atıyor bana da dedi ben normal doğumcuyum diye Ama sen bilirsin yine de dedi ama benim normal doğum yapacağımdan pek bi ümitli bu kadar böbrek sancısı yaşadın normal doğum sancılarını da iyi karşılarsın dedi bir bakarsın aynı gün doğururuz hastanede

Yaş faktörünü de göz önüne alıyorlar kuzum tüp bebekte gençsen biraz daha normal olur diyorlar ama 30–35 üstünü biraz riske atmamak alıyorlar bir daha gebelik şansı olmaz diye doktorum öyle açıklamıştı bende 28 yaşındayım bakalım hayırlısı ama önceliğim normal tabiki baktık olmuyor sezaryenle kavuşuruz

Aay canım ya bende bu tip sipariş verdim Trendyoldan nasıl kullanışlı mı sallanması iyi diyorlardı yorumlarda ayakta sallama gibi rahatmış inşallah memnun kalırız bizde

Aay canım ya bende bu tip sipariş verdim Trendyoldan nasıl kullanışlı mı sallanması iyi diyorlardı yorumlarda ayakta sallama gibi rahatmış inşallah memnun kalırız bizde
Valla çok güzel cnm öle otomatik vs almadım çok pahalılar, akrabamız kullanıyor ne zaman görsem bebek çok rahat güzel uyuyor onda görünce bundan alayım dedim, yandanda sallanıyor sağ sol ileri geride sallanıyor uyudumu bırak zaten yaz bebesi at üstüne bir müslin oh taşınabiliyorda annelere gitsek kalsak filan götürürüm

Diğer iki oğlumda da kullandım hala taş gibi bundada kullanacağım çok rahat sallaması çok basit her yere taşı götür.ama benimkiler max 4 ay yatmıştır iri bebektiler dönmeye başlayıncada bıraktık kullanmayı ama bu bebeğim abilerine göre minnak biraz daha ufak olacak sanırım belki daha uzun süre yatabilir.

Cok güzeller canim güle güle kullanin Bende annem yardim edince 2 güne hersey hazir oldu. Hadi sende hazirlan 2 hafta sonra benim dogum var senle ayniyiz dr birsey dedimii? normal dogummu yapacaksin?

Bugün kontrole gittim. 2 hafta ilerideydi 1 haftaya düşmüş. Bu hafta yediklerime dikkat etmiştim işe yaramış. Doguma ne zaman gireriz diye sordum 39 haftadan sonra dedi.
Saglikla gelsinler insallah. Sendemi sezeryan olacaksin?

Benimde kizdan kalma var kullanisli oluyor gercekten cikaricam bende temizlik yaptiktam sonra insallah ayin son haftasi temizlik falan yapilacak kardesim annem ben falan yapariz ozaman cikaricam park yatagida cikaricam hepsi birlikte artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…