2021 Nisan Anneleri

Yase Allah küçük ha bebegin ya büyük olsa Ysmnondr hayırlısıyla kucağına al inşallah korkma Allahin izniyle büyüdüler artik

Çok güzel görünüyor herşey iyi günlerde kullanın inşallah. Anakucağının markası modeli nedir ben henüz almadım araştırıyorum fikir olsun...

Küçük tabi kız doğmasın daha zaten tansiyondan kilo alışı falanda geriledi yavaşladı
Stres yapma canım rahim ağzı mevzusu çözülür mü bilmiyorum ama bak grupta 2 arkadaş açıklıkları olmasına rağmen evdeler hala kontrol altında kalırsın 1 gece ciğer geliştirici vururlar belki sakin ol yarına belli olur hemen doğurtmazlar

Evet haklısın aslında, önemli olan sağlıkla kucağımıza almak. Ben önce denerim diyordum şimdi yaklaştıkça biraz korkuyorum belki de doktor beni çok kararlı görmediği için o şekilde konuşmuştur yine de hayırlısı hangisi olacaksa o olsun inşallah

Evet ya masallah bence de sen yaparsınben yelkenleri erken indirdim suya bir bakalım ama en son 10 gün önce kızkardeşim de doğum yaptı, sonuna kadar bekledi kızcağız, doğum başladı ama suni sancıyla hiç açılma olmadı mecburen sezeryana alındı. Ondan sonra ya bizim aile böyle gidecek herhalde dedim ama kendiliğinden başlar ve gittiğimde doktor da o cesareti verirse denerim ancak

Hastaneye yatırdılar beni ya la rahim ağzı kısalmış 1 cm aciklik varmış yumuşama varmış flan filan diyerek yatiriverdiler
ayyyy durrrr dogurmaa. Kiz senden bi bomba bekliyorum dedim ama dursun azicik daha. Allahim saglikla gelir insallahhh. Habersiz birakma lütfen

Iyiyim çok sukur ben kızlar öyle çok ağrım sızım yok zaten sancı da çıkmadı öyle yarına bırakırlar sanırım benide yuruyus iyi dediler diye ben çok gezenti oldum sürekli gezinirim ondan mi oldu acaba dedm ama manayla kolay doğururum belki ddaha bekler bence bnm minnosum hiç dogurcak gbi hissetmiyom ben2730 olmuş kilosu bu arada yine az almış ama tansiyonu düzenleyebilirsem belki yine düzene girer diye umut ediyorum 3u bi geçse rahatliycam

Annem yakinimda oturuyor ama herseyi kendim yaptim.Bizde de boyle seyler hic yok.Daha dogrusu herseyi herkes icin halleden bie tip olunca kendi isinide kendin hallediyorsun neyseki bnmde herseyim hazir cok sukur 32 de bitti hazirligim.

Benden ne bekliyon
Sen mayisi bekle Bu haftada bu kilonun önde oldugunu dusunuyorm benbacimmmm ben 40 haftam doldugu halde bu kiloda usak dogurdum masallahi var tabiki zmaninda gelsin ama masallah senin bebis kucuk degil

Tüylenmeye karşı yengemden duymuştum eskiler tarlada doğum yaptığında karınca yumurtası sürerlermiş koltuk altına ve özel bölgesine hiç kıl çıkmazmış yengemin annesi yapmış ve hiç öyle kıl tüy sorunu olmamış
Bizim bunu yapma imkanımız yok ama sen bildiğiniz yöntemleri paylaşırmısın yazınca paylaşmak istedim

Benden ne bekliyon
Of of offff neler beklemiyomkiiiii Bigün o güzel yemekleri yaparken mutfakta ben gibi suyun gelip acil doguma ve hic firsat bulamadan hoop ben dogurdum bide erkek oldu dicen diye bekliyorum bol heycanli seyler Saglikla zamaninda gelirler insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…