2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Nasıl giydiriyorsun canım kaç derece de çalıştırıyorsun
25-26 derecede çalıştırıyorum ben, öbür türlü çok soğuk oluyor ve dışarıyla çok fazla fark oluyor. Zıbın + çorap. Uyurken de müslin örtüyorum üstüne.

Kızlar bu aralar bizim çişli bezlerimiz azaldı. Susuz mı kalıyor acaba. Çok terliyor da. Acaba terle mi atıyor. Emmesi falan iyi bi sıkıntı yok bu aralar ama çişi azaldı
bizim de aksine çişli bez arttı bu ara. Değiştiriyorum bir bakıyorum yine şişmiş. Ben öyle çok su da içmiyorum ama terlemiyor pek o yüzden bu şekilde atıyor sıvıyı bence. Eğer terliyorsa bi kısmını öyle atıyordur.

25-26 derecede çalıştırıyorum ben, öbür türlü çok soğuk oluyor ve dışarıyla çok fazla fark oluyor. Zıbın + çorap. Uyurken de müslin örtüyorum üstüne.
Bende askılı zıbın +çorap giydiriyorum 26-27 de çalıştırıyorum bende canım içerinin dereceside 25 falan oluyor ölçmek için derece almıştık , bazen ben altına uzun alt da giydiriyorum bizim kız baya gazlı da

Son birkaç gündür akşamları ağlamaya başladı bebeğim. Uykuya dalamıyor bir türlü. Hiç böyle yapmazdı. Neden oldu anlayamıyorum. 1 hafta sonra 3 aylık olacak, gittikçe zorlaşıyor sanki daha iyi olacağına

Canım büyüme atağına girmiş olabilir tam bu aralar büyüme atağı çünkü benimkinde de sallıyorum tam koyuyorum uyanıyor yaaaa deli ediyor beni gazlıyken alıştı sallamaya

Canım büyüme atağına girmiş olabilir tam bu aralar büyüme atağı çünkü benimkinde de sallıyorum tam koyuyorum uyanıyor yaaaa deli ediyor beni gazlıyken alıştı sallamaya
Evet atak haftası şu an ama diğer ataklarında bu kadar ağlamamıştı büyüdükçe zorlaşıyor sanki. Bizimki sallamadan hiç uyumuyor ki zaten. Nasıl uyutuyorsunuz

Evet atak haftası şu an ama diğer ataklarında bu kadar ağlamamıştı büyüdükçe zorlaşıyor sanki. Bizimki sallamadan hiç uyumuyor ki zaten. Nasıl uyutuyorsunuz
Sallıyorum dalıyor sonra kendi yatağına koyup bide orda sallıyorum gece öyle uyuyor. Gündüzleri yine sallıyorum sonra yüzüstü yatırıp yotosuna pışpış yapıyorum . Tel den pışpış sesi açıp öyle yatırıyorum. Zor valla zorr

Sallayarak ben de uyutuyorum ya sallamadan imkansız geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…