2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Himm şimdi içime şüphe düştü 😔 ya mamadan değilse offf mamadandir diye düşünmüştüm hep başka neden olabilir olumsuz bir hastalık belirtisi yok kizimda kakasını çok çok fazla yapması dışında
Suphelenme hıc her bebegin yapısı farklı canım emzırıyorsan senin yedıgınden olabilir yada usutmus olabilir devam ederse Dr ile gorus bısey yoktur ınsallah

Suphelenme hıc her bebegin yapısı farklı canım emzırıyorsan senin yedıgınden olabilir yada usutmus olabilir devam ederse Dr ile gorus bısey yoktur ınsallah
Çok sağol canım teşekkür ederim
Evet doktor söyledi canım
Süper bende kızım gaz problemi yaşarken bir çay kaşığı iciriyorum karnina sürüyordum 🤭🥰

Merhaba herkese. Ben bez konusunda yaptığım alışverişlerden bahsetmek istiyorum size. Bulunduğunuz bölgede hepsiekpress marketleri varsa eğer hangi markette daha ucuzsa ekliyorum. Sonra bana hepsiburadanin verdiği indirimi de kullanınca çok uyguna geliyor. Her gün indirim geliyor zaten bilenleriniz vardır. Kullanmayanlar var ise faydasi olsun isterim. Mesela geçen gün 3 numara aktif Bebek primayi 124 tanesini 90 TL'ye aldım. Biraz önce de günlük rahatlık siparişimi tamamladım. 120 adet 3 numara günlük rahatlık primayi 58 TL ye aldım. Bu arada günlük rahatlık olanı hiç aranızda kullanan var mı? İlk defa sipariş ettim. Biraz inceymis ama taşirmamasi en önemlisi benim için sağlığından sonra.

Arkadaslar merhaba doğum yapalı 38 gün oldu, korseyi düzenli kullanamadm hala 4 aylık gibi göbeğim var sizler ne durumdasınız acaba 40 günden sonra gecti mi sizde de, spora ne zaman baslayabilirm kilo ile ilgili takıntım yok ama göbek hala hamileym gibi görünüyor dısardan😔😔

Hanımlar merhaba . 3 Haziran doğumlu bı kızım var. Sizi de takip ediylrum yazdıklarınizi okuyorum. Size bı sorum olacak. Bebeğim 2 gündür daha fazla uyuyor emmeye kalkıyor geceleri filan ama gündüzleri çok uyutamazdim ayağımda sallaya sallaya akşamı ederdim. 2 gündür huyu mu değişti bilmiyorum korkuyorum bişey mi var diye. Yine ağlaması filan var ama uykuya çabuk dalmaya ve uzun uyumaya başladı. Normal mi sizce yardımcı olursanız çok sevinirim. Doktora gotursem mi yani başka bişey olur mu. Bayramın ilk günü sesi kısıldı aglamakdan ikinci günü ve bugün baya baya uyuyor yani. İlk bebeğim biraz korkuyorum. Başına gelen oldu mu acaba 1 günde çocuğun uykusu değişir mi. Teşekkür ederim simdiden🌸

Hanımlar merhaba . 3 Haziran doğumlu bı kızım var. Sizi de takip ediylrum yazdıklarınizi okuyorum. Size bı sorum olacak. Bebeğim 2 gündür daha fazla uyuyor emmeye kalkıyor geceleri filan ama gündüzleri çok uyutamazdim ayağımda sallaya sallaya akşamı ederdim. 2 gündür huyu mu değişti bilmiyorum korkuyorum bişey mi var diye. Yine ağlaması filan var ama uykuya çabuk dalmaya ve uzun uyumaya başladı. Normal mi sizce yardımcı olursanız çok sevinirim. Doktora gotursem mi yani başka bişey olur mu. Bayramın ilk günü sesi kısıldı aglamakdan ikinci günü ve bugün baya baya uyuyor yani. İlk bebeğim biraz korkuyorum. Başına gelen oldu mu acaba 1 günde çocuğun uykusu değişir mi. Teşekkür ederim simdiden🌸
Ne güzel işte. 40 i çıktı düzeldi derler ya sizinki öyle olmuş. Emiyorsa,katılarak aglamiyorsa uyumasında bir sakınca yok. Belki bir rahatsizligi vardı geçti annesi. Maşallah diyelim bence. Belki de uyumaya çalıştığı için ağlıyordu.

Arkadaslar merhaba doğum yapalı 38 gün oldu, korseyi düzenli kullanamadm hala 4 aylık gibi göbeğim var sizler ne durumdasınız acaba 40 günden sonra gecti mi sizde de, spora ne zaman baslayabilirm kilo ile ilgili takıntım yok ama göbek hala hamileym gibi görünüyor dısardan😔😔
Sezeryan yaptığım için korse kullanamadim sahi sezeryan olup korse kullanabilen var mı hangi korseyi kullanıyorsunuz benim göbeğim indi ama göbek var hala malesef

Vallahi canım beni kızın bırak uykuyu günlük huyu bile değişiyor bir ara çok uzun güzel uyurdu bir ara bir gün uyumaz ertesi gün çok uyurdu bu aralar gündüz uykusu yok gece maşallah çok güzel uyuyor

Sezeryan yaptığım için korse kullanamadim sahi sezeryan olup korse kullanabilen var mı hangi korseyi kullanıyorsunuz benim göbeğim indi ama göbek var hala malesef
Ben kullandım ama 15 gün kadar. 25. Günden 40. Güne kadar gibi. Sonra sıkıldım aman dedim. Gitti çoğu tabi ama üst kısımda biraz böyle kat gibi birşey var. Spor yapmadan geçmez bence. Hissizlik de cabası 😬

Ben kullandım ama 15 gün kadar. 25. Günden 40. Güne kadar gibi. Sonra sıkıldım aman dedim. Gitti çoğu tabi ama üst kısımda biraz böyle kat gibi birşey var. Spor yapmadan geçmez bence. Hissizlik de cabası 😬
Ayben canım benimde öyle dikişlerin üzerine iniyor gobişim 🤭 korse falan çok etki etmez diye düşünüyorum dediğin gibi spor şart ama 6 aydan önce de mekik falan çekemem gibi geliyor

X