2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Belki önümüzdeki ay çok alarak dengeler üzülme. Benim kızım da ek gıdaya geçene kadar hep sınırda aldı 😬 çok zayıf bir bebek ti
Benim bebeğim 2500gramdı doğduğunda şu an 4000gram belki de gruptaki en zayıf bebek kilo ne ki sağlığı yerinde olsun diyorum Allah dermansız dert vermesin

Benim bebeğim 2500gramdı doğduğunda şu an 4000gram belki de gruptaki en zayıf bebek kilo ne ki sağlığı yerinde olsun diyorum Allah dermansız dert vermesin
Amin canım inşallah en önemlisi sağlıklarının yerinde olmasi çok şükür. Benim kıziminda kilosu alması gereken kiloda değildi 3. Ay kontrolümuzu bekliyorum bakalım toparlamis mi çok merak ediyorum

Canlarım günaydın. Az önce kızımın kakasını temziledim bezde minik minik siyah tanecikler vardı ilk kez böyle birşey gördüm daha önce bu durumu tecrübe eden yada bilgisi olan varmı neden olur acaba ?
Birde mama değiştirdiğimden beri kızımın kakası yeşil gibi oldu conformil mamadan bu renk olur diye okumuştum bu konu hakkında da yorumlarınızı rica edicem. Bu arada kızımda huzursuzluk ateş vs olumsuz belirtiler yok

Canlarım günaydın. Az önce kızımın kakasını temziledim bezde minik minik siyah tanecikler vardı ilk kez böyle birşey gördüm daha önce bu durumu tecrübe eden yada bilgisi olan varmı neden olur acaba ?
Birde mama değiştirdiğimden beri kızımın kakası yeşil gibi oldu conformil mamadan bu renk olur diye okumuştum bu konu hakkında da yorumlarınızı rica edicem. Bu arada kızımda huzursuzluk ateş vs olumsuz belirtiler yok
Bız sureklı dogdugundna berı comformil kullanıyoruz ama kaka rengi sarı bebekten bebege degısebılır tabıkı

Bız sureklı dogdugundna berı comformil kullanıyoruz ama kaka rengi sarı bebekten bebege degısebılır tabıkı
Himm şimdi içime şüphe düştü 😔 ya mamadan değilse offf mamadandir diye düşünmüştüm hep başka neden olabilir olumsuz bir hastalık belirtisi yok kizimda kakasını çok çok fazla yapması dışında

Yoo hayir başlamadık .bu mamaya geçtiğimizden beri yeşil kakası ama bugün ilk kez içinde siyah tanecikler gördüm
Belki mamada vardır demir falan. Keyfi yerindeyse sorunu yoktur bence. Belki de olabilen bir şeydir bilemedim. Bence merak edip üzülme.Takip et bakalım. Ben ilk oğlumda çok kaka taşıdım hastanelere😂 Kimse bakıp ilgilenmemisti. Hatta bir kere böcek var diye götürmüştüm muz lifiymiş.

Belki mamada vardır demir falan. Keyfi yerindeyse sorunu yoktur bence. Belki de olabilen bir şeydir bilemedim. Bence merak edip üzülme.Takip et bakalım. Ben ilk oğlumda çok kaka taşıdım hastanelere😂 Kimse bakıp ilgilenmemisti. Hatta bir kere böcek var diye götürmüştüm muz lifiymiş.
Conformil yeşil kaka yapıyor diye okudum siyah tanecikleri ilk kez görünce şaşırdım

Kabız olmuştu yaparken zorlamış oyüzden yırtık oluşmuş kakasını yapamıyordu hiç
Ahh kuzum benim çok geçmiş olsun mama yiyorsa mamasını degistirmeyi bir araştır istersen doktorun danış .kaç gün yapmıyor kakasini benim kızın rekoru 5 gün 🤣🤭

Bizede hergün ılık suya oturtmamı kantron yağı sürmemi söyledi birde krem verdi
Doktor mu söyledi kantaron yağını. Bence resmen bir mucize bu kantaron yağı benim kullanmadığım yer yok vallahi bu yagı

X