2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Doğum yapan anneler evlerinize gelen giden oluyor mu özellikle bi çocuğu olan anneler evde neler değişiyor sıkılıyorlar mı şimdiden görüştüğü bi komşu çocuğu vardı gelip gidiyordu yüzsüzlük vardı hamile halimde şimdi menfaatine geldiği gibi davranıyor bizimkilerde gelsin çocuk sıkılmasın yönünde bebek olunca zor olacak anlatamıyorum ben siz ne yapıyorsunuz evde malum kreşler okul aktivite yok çocuklara üzülüyorumda.

İnşallah emen bebek olsunlarda sütler artsın zor ama güzel rabbim kolaylığını nasip etsin hepimize

Hanımlar merhaba bende 6 mayısta sezeryanla doğumumu yaptım 38+0 da. Bebitom 37 haftada gittiğimde doğum pozisyonundaydı 37+6 gittiğimde ters dönmüş ayakları aşağıda makat geliş olduğu için mecbur sezeryan olduk. 2950 gr 51 cm doğdu. Çok güzel bi duygu rabbim herkese hayırla sağlıkla yaşatsın inşallah.

Cok şükür dogurdum arkadaşlar ilk normal doguma göre sürec sadece biraz hızlı işledi.. aksam 21 de hastaneydim 23 30 da bebegm dogdu... Biraz bekledikten snra suyumu actılar oda ne bebemm kakasını yapmış
Gecmis olsun canim masallh tez olmus darisi dogum yapmayanlara olsun.nasil kolay oldu mu?bnde normal dogum olucm insallh cumartesi gunu ama korkuyorum acikcasi

Gecmis olsunn darisi bizlere olsun insallhh

Cok şükür dogurdum arkadaşlar ilk normal doguma göre sürec sadece biraz hızlı işledi.. aksam 21 de hastaneydim 23 30 da bebegm dogdu... Biraz bekledikten snra suyumu actılar oda ne bebemm kakasını yapmış
Gözün aydın canımm. Işık hızıyla gelmiş. Maşallah minik kuşa

Gözün aydın canımmm. Ya artık banada banada daha görmeden çocuğumu özledim

Gecmis olsun canim masallh tez olmus darisi dogum yapmayanlara olsun.nasil kolay oldu mu?bnde normal dogum olucm insallh cumartesi gunu ama korkuyorum acikcasi
Canm çok şükür diyelim cocuk cıktıgı an bi ohhhh çekiyorsun. Dedigim gibi sürec hızlı ilerledi bu kadar hızlı olmasa dayanamazdm. Bi ara sezeryam dedm hatta yok dediler adet sancısı gibi olan agrım birden 5 dk bir gelen kuvvettli agrıya döndü.. snra hastaneye geldkten 1 saat snra en son kısmana gectm ebem sagolsun cok destek oldu çömeltti kaldrdı ıkındırdı.. Ve mutlu son.. Gruba cok snradan katıldm allahm herkesin gnlüne göre versn inşallah

Ama suyumu actıklarında kakasını yapmış dediler.. zaten dogdu 5 dk snra götürdüler yogun bakıma 2 saat gözetmde durdu verdiler ama burd kac gndr konusuluyodu uyandrmak cok zor uyandırıyz memeyi tuttugu gibi geri uyuyo

Hiç çekmedi bi 2 saaat sonunda emdi uyuyo simdide geriye sadece cok şükür diyebiliyorm Gercekten bugun okadar dua etmiştmki dogsun birden olsun gittigim gibi dograym falan diyodm allahms bin şükür ikimizde saglıklıyoz onemli olanda bu bekleyenleri allahm hayırlısıyla kavustursun kavusanlarada uzun ömürler nasip eylesin

Darisi bizlere olsun insallhh canimm Allah herkeze saglikli kolay dogumlar nasip etsin insallh

Kizlar günaydın

Doğum sonrasi antibiyotik kullanmayan var mı aranizda? Yani doktoru antibiyotik vermeyen ya da veren ama içmeyen? Ya da şöyle diyeyim, hap fobisi olan tutamayan var mı(((((

Kizlar günaydın

Doğum sonrasi antibiyotik kullanmayan var mı aranizda? Yani doktoru antibiyotik vermeyen ya da veren ama içmeyen? Ya da şöyle diyeyim, hap fobisi olan tutamayan var mı(((((
Açıkcası bende hiç hap yutamam. İlk aylarda verilen follik asiti içtm sadece oda kücük die. Snrasnda hiç hap kullanmadım kan hapı falan..

İlk çocuğa göre gayet iyisin ya maşallah. Ben ilk bebekte 2 ay silikon uç olmadan asla memeyi aldıramamıştım memeyi sokuyordum ağzına feryat figan ağlıyordu sanki acı biber sokmuşum gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…