2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Canım hiç korkmana gerek yok ben spinal anestezi olmuştum bundada ayni olacak hiç hissetmemiştim bile o iğneyi o an sadece bebeğe odaklaniyorsun biran önce kurtulmaya o yüzden iğne acıtır mı nsl olur aklıma bile gelmemişti acımamıştı da ztn

Canım afedersin ama görüntüsü nasıl bende de var ama siğil mi bilmiyorum. Uç kısmı kırmızı yara gibi bende
Siğil beyaz olur canım daha dogrusu karnıbahar gibi göruntusu oluyor,genelde makata daha yakın yada vajına dudaklarında olur üstünde pek olmaz, ama dıkkat etmek lazım yayılabılen bir h as talık tedavisinde öyle kolay degıl, korumasız cinsel ılıskıye gırılmemelı

Allah yardım ediyor inan bende çok korkuyordum bende panik atak var hatta ben dedim bende panik atak var dedi sen kendini bize bırak ne kadar rahat olsan okadar kolay geçecek ben ameliyata girmeden rengim gitmişti ama öyle olmuyor işte inan korkulacak bişey yok ins bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

Ya du Ya dün doktor muayenesinde benim ve bebeğim kan grubu uyusmazligu varmış yani benim 0 pozitif bebeğin A poztif ve doktor bununda sarılığa neden olabileceğini söyledi internetten baktım gerçekten varmış öyle bir durum artık geçmesini bekleyecez yavaş yavas

Biz daha emzige geçiş yapmadık benim zaten daha memeyi bile zor almaya başladı

İnan iğneyi hissetmiyirsun benim bişey sıktılar soğuk dedi tentürdiyot sıkıyorum şimdi çok soğuktu hatta böyle şeyler sıkınca zaten hemen ardından iğneyi vuruyorlar inan ben koldan kan aldırmaktan okadar korkan biriyim ama bak göreceksin korktuğun gibi olmayacak

Kizlar meme uclarim acimaya basladi gumus kapak kullanip memnun olan var mi ondan mi alsam acaba?
Merhaba ben henuz dogurmadim ama silverina xl gumus kapak aldim simdiden takiyorum birde incia gogus ucu kremi. Kesinlkle gumus kapagin iyilestirme ozelligi var var olannaciyi kasintiyi aliyomus. Bence cok cok pahali olmayan bir markadan alabilirsin hepsi ayniisi goruyor

Herşeyi deniyoruz emsin diye uçları alamayıp süt gelmeyince sinirleniyor
Bak vazgeçme canim ben aynı hatayı yaptım çok pişmanım benim göğüslerim baya büyük bu yüzden ucu yoktu gelen giden ebe hemşire çekti ucunu canımı da çok yaktılar ucuda çıkmadı e bebek çekmediği için sütte gelmedi mama verdiler şırınga ile sonra eve gelip sagdim pompa ile onu şırınga ile verdim kolayima kaçtı ama sagdikca ucu çıktı bebek bu sefer memem reddi yaptı kaç gün ben sağmak zorunda kaldım çok zor bir durumdu yani ama sana tavsiyem pompa yap ucu çıktıkça köy ağzına benimde sinirleniyordu ağlıyordu kiminle konustuysam acıma sok ağzına böyle böyle tutar dedi benim sana tavsiyem böyle

Kizlar gunaydin birde rezene cayi mi arttiriyordu sutu ama o da iyi degil diye okumustum sut yapan bir icecek var mi esime aldirayim bugun?

Herşeyi deniyoruz emsin diye uçları alamayıp süt gelmeyince sinirleniyor
Cnm benimde sutum azdi kizimda meme ve biberon verdik hepten birakti.3 gun once dogum yaptim 2 saatte bir emzirdim sutum gelmeye basladi sik sik emzirmek etkiliyor .sakin pes etme emzik ve biberon verme

Bu Arada gümüş kapak soranlar için bende tecrübemi yazayım
Birinci bebeğimde doğumdan hemen sonra başladım kullanmaya
Çevremde bundan çeken çok vardı
Maşallah hiçbir sıkıntı yaşamadım
Kesinlikle tavsiye ediyorum
Bence ilk alacağınız şey o olsun

Ben nisan annesiym ilk cocukda goguslerim kanardi yaradan bunda ilk gunden itibaren gumus kapak kullandim hic yara olmadi hic bi sekilde krem.filanda surmedim sadece gumus kapaklari koyuyorm kesinlikle hayat kurtariyor almalisin

Kızlar ben bu gümüş kapak konusunu neden atlamışım ya.. şimdi internetten baktım 160 TL civarında var, 220 var bir de 330 TL olan var. Hangi marka öneriyorsunuz? Gerçi şimdi alsam kaç günde gelecek ki araya bayram da giriyor.. eczanede oluyor mu acaba

Kızlar 37 hafta oldum tam kontrole geldim 4 cm açıklık var dedi doktor yatış yaptı beklemiyordum şoku yeni atlattım :)
İnşallah sağ salim kolaylıkla alırsın yavrunu kucağına
Kızlar bu arada ben bir soru sormak istiyorum. Doktoruma çatı muayenesi yapıp yapmayacağını sordum 41 e kadar var dedi daha zamanın var dedi bana. Şimdi ya bende de açıklık varsa diyorum kendi kendime. Bugün 39+6 haftalık olduk randevum var

Benimki hediye geldi ama hepsi is görur bence e bebekde 120 tl civari vardi hemen alin en gec 5 gunde elinizde olur cok cabuk etki edio❤

Kızlar bende şeffaf akıntı oluyor. Onceden beyaz akıntı gelirdi şimdi şeffaf geliyor ama kan falan yok nişan mıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…