2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Nisan sonrasi dogum hemen basliyormu
Nişan geldi galiba sizin?
Benim 2 3 güne dogum olmustu. Gözünüz aydın sizde dogum bekliyordunız sanki Myanmar daki, sizdiniz değil mi, İnşaAllah sağlıkla kucağınıza, alırsınız. Bebek aşırı derecede hareketlendi ertesi gün dogumum olmustu

Kızlar bende sarı renkli akıntı oldu az miktarda, Bi kaç defa. Enfeksiyon oldugunu sanmıyorum ağrı koku filan yok. Kasık ağrım oluyor ara ara. Acaba neye işaret bunlar..

Kızlar bende sarı renkli akıntı oldu az miktarda, Bi kaç defa. Enfeksiyon oldugunu sanmıyorum ağrı koku filan yok. Kasık ağrım oluyor ara ara. Acaba neye işaret bunlar..
Normal, akıntıya, göre, baya, yogun sert jölemsi, kırmızı pembe tonda biraz da, renk olabiliyor yapısı normal, akıntıya, göre, baya koyu oluyor

yani perine masajı, çeşitli yağlar falan, kesi her doğumda olacak diye bişey yokki doğru ıkınma ile kesisiz doğumlar yapıyo kadınlar, yaparsın aslında ama
Login • Instagram
bak şu hesaptaki videoları bi izle en azından bakış açın değişebilir belki

Ayyy izleyince bile fena oldum inanır mısın yapacağım varsa da yapmam artık

Ayyy izleyince bile fena oldum inanır mısın yapacağım varsa da yapmam artık
Kimseyi korkutmak istemem ama bende sezeryan düşünüyorum ikisi de ameliyat kesiği ikisinde de sizi var ben karın da olmasını tercih ettim iz felan umrumda değil ve başka vi sebebi daha var bana kalsın kimsenin aklı karışmasın başından beri normal doğum diyordum arastirmalarim ile(dalga kimisi sancı diyor ona herneyse değil korkum ağrı esigim yuksek )sezeryan olmaya karar verdim

Ayy daga 47 gun vr daha ilerisini düşünemiyorum
Öyle düşünme bebek ne kadar aşağı iniyorsa o kadar ağırlaşıyoruz misal benimki haftasına göre fazla aşağıda o yüzden erken doğum riski var erteleyebildigimiz kadar ertelemeye çalışıyoruz belli olmaz 37, haftadan sonra doğmasına normal sayiliyormus

Hakkımızda hayırlısı olsun ben burda doğum kısmında tesadüfen spinal sezeryan sonrasıyla ilgili bı konuya denk geldim, çok demoralize oldum. Geçmeyen başağrısı, kulak çınlaması vs yaşayanlar olmuş. Keske okumasaydim, kafama taktım.

Artık herşeyi aldım bebek için küveti yoktu a 101 den aldım yedek zıbın battaniye vs bulduklarimi da aldim görünce dayanamiyorum patikde aldım bu sıcakta ne yapacaksam

Bende spinal olacgaim büyük ihtimal narkoz da genelde olsa basagrisi kusma oluyor norkozu atamaz isen o yüzden kahve içmek gerekiyor

Ben Nisan annelerini girip girip okuyorum doğum yapanlar var sezeryanda olsa vajinal doğumda olsa bı şekilde cikaacak bizden bebeler ve sonuçta ameliyat gibi bişey bı kaç gün sızısı acısı olacak elbet bebeklerimiz için katlanacagiz zaten onu kucağıma aldığımda kokusunu içime çektiğinde agrimda sizimda kalmaz bence cennet kokusu mini minnacık yumruklar minik parmaklar onları düşün

Dusunmeye çalışsam da hayal edemiyorum tam. O yüzden de bı turlu motive olamıyorum.

Kizlar 35. haftama giriyorum. Bu haftadan itibaren kolay dogum için günde 6 adet hurma ve 2 fincan ahududu yapragi çayi içmeye baslamayi düşünüyorum. Sizlerde tüketiyormusunuz merak ettim:)

Dusunmeye çalışsam da hayal edemiyorum tam. O yüzden de bı turlu motive olamıyorum.
Doğum anını düşünme bebeği hayal edemiyorsan doğumu da hayal etmeye çalışma sonuçta yaşadığımız bişey değil korkuların seni yonetmesin o gün gelince yaşarız görürüz kafana takma

Kizlar 35. haftama giriyorum. Bu haftadan itibaren kolay dogum için günde 6 adet hurma ve 2 fincan ahududu yapragi çayi içmeye baslamayi düşünüyorum. Sizlerde tüketiyormusunuz merak ettim:)
Hurma açılma yapıyor diye biliyorum bilmem kaçınca haftada tüketin diyorlardı ama haftayı hatırlamıyorum zaten hurma sevmiyorum erken doğum riski oluncada bende o yüzden hiç birini kullanamıyorum tansiyon ilacı dışında hiç bişey kullanmıyorum progestan vermiş lerdi onuda kestiler

Ben hem spinal hem epidural oldum sezeryanda çok şükür bende hiç bi yan etkisi olmadı. İnşallah yine olmaz

Sezeryanın ameliyat kısmı çok kolay bana sonrası zor geldi uyuşturma işlemi 5-10 dk o bittikten sonra zaten kurbanlık koyun gibi yatıp bekliyorsun bişey hissetmeden sonra ıngaaa ıngaaa bir bebek geliyor yanağınıza koyuyorlar öpüp ağlıyorsun filan. Sonra bebek gidiyor, dikişler atılıyor odaya geçiyorsun asıl film o zaman başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…