2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Canm geçen e bebekte baya düştü indirimde. H. Buradaya bak orda da var modele göre de fiyat değişiyor. Ultra air night en pahalısı o bile 115 ti sen site site uygulamalara bak bana orası gereksiz fazla geldi

Valla çok iyi anlıyorum seni parmağı verince emiyordu uykuda. Sürekli uyuyordu zaten sarılığı hep sınırda kaldı baya bi süre sarıydı yüzü zor geçti ama hastanede kalacak noktaya gelmedi emmeyen uyuyan bebe de zormuş gerçekten herkes dakika bası uyanırken ben hergün 5 6 alarm kuruyordum gece kalkıp uyandırıp emzirebilmek içn

iyi akşamlar kızlar.. 34. haftamdayım ve mide bulantıların arttı bugün hatta çıkardım afedersiniz açık açık yazıyorum ama. sizde de var mı benzer şeyler. bir de karın kısmımda sancı oluyor 2 gündür aynı saatlerde boype bir eşy yaşayan var mı?

Ahh ahh peki büyüyünce geçti mi sizin bu durum. Mesela benimki hala iştahsızdır. Sabahı öğlene öğleni akşama akşamı yarana kadar bitiriyor bi çocuk abur cuburu da mı sevmez. Uamburger pizzada mı yemez. İştahsız çocuk çok zor. Gerçi obez derecesi çok yiyen de değil normal yiyen bir çocuk olsun diyorum ikinci inşallah

Benimde ara ara mide bulantım oluyor ama kısacak derecede olmadı çok şükür.

Bu yeni nesil bebeklerde herşeyin en pahalısını seviyor benim eskiden gördüğüm bildiğin emzikti şimdi her şeyleri ayrı bir marka.
Bana gereksiz gelıo ben sahsen emzik vermıcem her ihtimale karsı elimde dursun dıe mamjoo ve we baby aldım ıcerıkleeri gayet temiz, bebekler cok degısık dogunca deneyerek almak daha mantıklı önceden alınan bir cok esya kullanılmıyor malesef,

Açıkçası şu an hiç kaygılanmıyorum bile tek derdim sağlıkla doğması kucağıma alayım. Yoksa düşük kiloymuş erken haftaymış yenidoğan sarılığıymış bi şekilde üstesinden gelir.

Canm geçen e bebekte baya düştü indirimde. H. Buradaya bak orda da var modele göre de fiyat değişiyor. Ultra air night en pahalısı o bile 115 ti sen site site uygulamalara bak bana orası gereksiz fazla geldi
18 ay üzeri avent yok ki bulamıyorum. 0-6 ay olanı da almaya korktum ya devamı üretilmezse diye. Çünkü ona alışırsa başka emzik istemez muhtemelen kızım şuan diğer emzikleri beğenmiyor

Aynı şeyleri yaşamışız cidden. Bizim de uzun zaman sınırda kaldı sarılık. Aynen dediğin gibi alarm kurardık geceleri sürekli. Ama sonra cimcimenin gözü bi açıldı bu seferde 5 aylık olana kadar uyutamadık o gaz sancıları, uyku gerilemeleri, atak dönemleri kabustu kabus yeniden yaşamaya hazır mısın

Benim kızın derdi ek gıdaymış ek gıdaya bi geçtik iştahı bir açıldı pir açıldı süt, mama kesmiyormuş meğer çocuğu. İştahlı çocuk rahat oluyor inşallah darısı başınıza, benim de inşallah ikinci kızım gibi olur beni zorlamaz.

Valla ben de tansiyon riski olduğu için aklıma nedense ilk tansiyon geldi tansiyon yükselince de bulantı kusma yapıyor derler isterseniz bi ölçün tedbiren
en son perşembe gittim dr a 11 7 e çıkmıştı. dr normal dedi. genelde her muayenede normal çıkıyor ama bilemedim

Yok uyku sıkıntısını geçirince düzeldi ek gıdayı çok sevdi memeyi 9 aylıkken dişi çıkınca istemedi vazgeçti resmen uğraştım ama olmadı doktor yemek yiyorsa sıkıntı değil dedi mama ve ek gıda ile devam ettik 4ay. 1yaşa gelince inek sütü yemek. Hala öyle hergün süt içer yemek seçmez ben sevmediği bişey bilmiyorum açıkçası MaşaAllah deyim kendi kendime nazar değdircem Maviş kuşuma. Yemede nazlı gibi ama ben kızıyorum baya oyalıyor insanı yemem demiyor ama dalga geçiyor bildiğin öyle böyle değil yiyor elhamdülillah

18 ay üzeri avent yok ki bulamıyorum. 0-6 ay olanı da almaya korktum ya devamı üretilmezse diye. Çünkü ona alışırsa başka emzik istemez muhtemelen kızım şuan diğer emzikleri beğenmiyor
Hmm beden olarak çok dikkat etmedim zaten 06 size küçük gelir ama bi bak derim bazı yerlerde var geçen görmüştüm

Kız bizimkisi dogru düzgün hiç gaz olmadı, bir kez kabız oldu başka olmadı ben oğlumla, ilgili hiç sıkıntı yaşamadım uyku dışında bol bol lohusalığjn tüm acısını sızısını sonuna kadar ben yaşadım çocuğum sessiz sedasız, bi bebek ti 1. 5yaşına kadar şimdi kök söktürüyor onu da 3yaş,sendromuna, veriyorum

0-6 ayı yeni doğacak bebek için dedim ama devamı üretilecek mi belirsiz olunca avent almaktan vazgeçtim.
Hmm Pardon anladım istersen 06 6 12 olarak alabilirsin kalmamasından yana, tereddüt varsa. Bende alcam, ama model, beğenemedim birde yenidoğan da 06ay çok büyük duruyo biraz, garip gözüküyor. Chicco nun 03,ay bedeni olanlar var onlar nasıl durur acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…