2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Ben yıkadım herşeyi son parça ütüleneceklerim var. Ama çantamı hazırlamadım. Dediğin gibi üşeniyorum o kısma

Su durumu kişiye göre değişiyor bence. Çok içtiğimde de ciddi anlamda rahatsız oluyorum. Çok dediğim de 2,5 falandır en fazla. Midem ağzıma geliyor sanki. Bebekle ilgili bir sorun da yaşamadım hiç çok şükür. Vücut ihtiyacını belli ediyor zaten.

Ben 3 hafta önce yıkadım ütüledim çantayı hazırladım. Dolabını yerleştirdim. İçimden yapmak gelmiyor zaten halsizim ama mecbur.dünya hali bu. Erken doğum olur bişey olur hazır olsun. Ben işi şansa bırakmayı sevmiyorum pek. Hazırlıksız erken doğum yapan çok arkadşsım oldu.

Hangı detrjnları kullandınız hanimlar bende yıkamadım henuz dalın yada roxy toz alsam dedim, daha alınıcak bir suru esya var renk renk ayırıyormusunuz yoksa koydular ayrı beyaz ve acık renkliler birmi yıkıyorsunuz, rossmanlarda renk karıstırmayan mendiller var onlardan da kullanabiliriz

Ben yıkadım herşeyi son parça ütüleneceklerim var. Ama çantamı hazırlamadım. Dediğin gibi üşeniyorum o kısma

Kesinlikle ben de onu düşünüyorum. Ne olur ne olmaz aslında herşey hazır olması lazım. Ama işte bir türlü baslayacak gücü bulamadım. Hastaneden çıkaracağımız puseti falan silmek lazım, Park yatak aldık öyle duruyor onu da silmem lazim. Daha hicbisey yapmadım

Birde ben su an bebek arabası almayı dusunmuyorum, daha önce portbebe kullanan varmı aranızda hastane cıkısı olarak ve sonraki 1 ay Dr kontrollerinde.

Ben battaniye çarşaf muslin vs gibi şeyler için dalin toz deterjan, kıyafetler için de hacisakir granül toz olandan aldim.

Ben battaniye çarşaf muslin vs gibi şeyler için dalin toz deterjan, kıyafetler için de hacisakir granül toz olandan aldim.
Memnun kaldınızmı kokuları nasıl hangısı daha kalıcı, tortu kaldım birde özellikle dalınde, kendi kıyafetlerımızde artık bebege aldıgım detrjnla yıkamayı planlıyorum m ben

Ben herseyi yikadim utuledim sadece hastane cantasini hazirlamadim henuz onu hazirlamam gerek, iyi ki oncesinde yapmisim neredeyse 1 haftadir hamileligimin basina dondum neredeyse gozum acilmiyor uykudan her boslukta uyuyorum

Ya bende çoğu zaman öyleyim sabahları çok yorgun uyanıyorum. D vitamini ve b12 takviyeleri biraz ile yarıyor gibi bu ara. Ama sürekli kendimi gaza getirmeye çalışıyorum hadi ha gayret bugünde şu işi halledelim diye. Bebek kıyafetlerini yıkadım ama ütülemedim henüz o yüzden çantada yapamadım daha bu haftaki hedefim o iş inşallah

Tasinma arifesinde oldugumuz icin yikayamadim hicbir seyi, hastane cantasi da hazir degil. Hastane cantasini zaten bebek kiyafetlerini yikayamadigim icin hazir edemedim. Tasinmasak mutlaka yikar cantada bekletirdim, ancak Nisan'in ilk haftasi. Bebek erken gelmesin diyorum sadece, en azindan 2 hafta daha beklesin.

Ya neden yıkıyoruz ki benim aldığım herşey paketli kimse denememiş dokunmamış
Canım dikim aşamasında bile ordan oraya atılıyor paketleme olana kadar kim bilir kaç kişi elliyor. Bu tarz dikim yerlerinde çalışanlar hep söylüyor yerlerde atılıyor o kumaşlar yıkamadan kullanmayın diye Hele ki yeni doğan bağışıklığı sıfır bi bebek söz konusu ise

Ben incia çamaşır deterjanı kullanıyorum temiz içerikli ve sıvı olduğu için tortu bırakma derdi yok. O medillerden ben de kullanıyorum ama ne olur ne olmaz en azından siyah renkli ile beyaz renkliyi bir yıkamamakta fayda var. Bigün attım öyle siyah renkli olandan bi sürü tüycük çıkmış beyaz zıbınlara yapışmış

Hepsini aynı gün yapamazsın zaten kendine günlük bi plan yap yavaş yavaş yap canım hatta eşinle yapın. Puset, beşik vs silme işini ona pasla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…