2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar size hiç bebeğin suyu hakkında bişi söylediler mi? Banada söylemediler ama instgramda gördüm kiminin azmış suyu kiminin çok oda problem teşkil ediyormuş.
Ben bugün gidince sorayım normal heralde o yüzden bişi söylemediler.
Benim dr her muayenede söylüyor suyu iyi diye. Detaylı ultrasonumu yapan dr da baktı iyi dedi canım. Muhtemelen normal olduğu için söylemiyordur ama sen yine de sor tabi.

Selam kızlar, Nisan annelerinden geliyorum herşey yolundadır umarım. Ana kucağı arayışı içindeyim, kullanıp da memnun kaldığınız marka model var mı ya da satın almayı düşündüğünüz?
Selam. ☺️ Nuna, tiny love ya da bagi dandini den birini almayı düşünüyorum ben de. Tecrübem yok.

Günaydın kizlar dün yazdim da kimse görmedi galiba cevap verebilir misiniz ben bı ara göbek deliğinin altında hissediyorum ama şuan kasığım da sanki
Detaylı da göbek üstüne kadar çıkıp baktı ölçüm yaptı mıdeye yaklaşmış benımki ama pozısyonuna bağlı dık mı duruyor yan mı duruyor değişiyor ben genelde göbek altı ve göbek hizasında hissediyorum vurusları

Yani dediğim gibi geçen haftalarda göbek deliğime yakın hissediyordum ama bu hafta sanki kasıklarımda yine. Zaten benim karnım yukarı doğru da çok büyümedi hala aşağıda. Kasık ağrım olmuyor ama ayakta çok kalınca, yürüyünce akıntım oluyor benim de.
Benımde asagıda ya göbek yukarı çıksa artık ıkıdebır WC ye gidiyorum vurdukça alta aha yazarken uyandı uyuyordu 😁😁

Kızlar size hiç bebeğin suyu hakkında bişi söylediler mi? Banada söylemediler ama instgramda gördüm kiminin azmış suyu kiminin çok oda problem teşkil ediyormuş.
Ben bugün gidince sorayım normal heralde o yüzden bişi söylemediler.
Normal olunca demiyorlar genelde bazıları söylüyor normal diye

Senin yine benimkine göre iyi canım 🤣 benim komple aşağıda öne doğru büyüyor 🤣🤣
Benım de dikine yanlar yok ınsallah yana yayılmaz asagıda birazda gören erkek kesın diyor (batıl inanç var ya göbek dikine ve asagıda ise erkek diye ne kadar doğru bılmeıyorum )😁

Benım de dikine yanlar yok ınsallah yana yayılmaz asagıda birazda gören erkek kesın diyor (batıl inanç var ya göbek dikine ve asagıda ise erkek diye ne kadar doğru bılmeıyorum )😁
Bana da erkek diyorlar ama kız :KK70: Yerinde rahat olsun da bebişim isterse sırtıma çıksın 🤣

Kızlarrrrrr doktordan geldim çok şükür bebeğim iyi içerde kanama da kalmamış nasl mutluyum anlatamam:halay::KK68::KK200: ctsi de detaylı güzel çıkarsa değmeyin keyfime doktora gidene kadr agliyodum çıktım eşimle annem diyo sen bı tane dogurcan biz dokuz doguruyoruz accik telaşliym galiba:KK70:

Kızlarrrrrr doktordan geldim çok şükür bebeğim iyi içerde kanama da kalmamış nasl mutluyum anlatamam:halay::KK68::KK200: ctsi de detaylı güzel çıkarsa değmeyin keyfime doktora gidene kadr agliyodum çıktım eşimle annem diyo sen bı tane dogurcan biz dokuz doguruyoruz accik telaşliym galiba:KK70:
Canım yaşadıklarından dolayı biraz telaşlısın. Bebeğin nerede oynadığı değil önemli olan oynayıp oynamaması☺️ İçin rahat etmiş iyi yapmışsın doktora gitmekle. Ağrıların için ne söyledi ? İdrar testi yaptı mı?

Masallah🧿🧿🧿 hep boyle guzel devam etsin💜

Selam kızlar, Nisan annelerinden geliyorum herşey yolundadır umarım. Ana kucağı arayışı içindeyim, kullanıp da memnun kaldığınız marka model var mı ya da satın almayı düşündüğünüz?
Ev tipi anakucağı soruyorsun değil mi? Öyleyse eğer ben nuna dan çok memnundum. Odadan odaya gezdirmek sorun sadece ağır biraz. Ama eğimi sallanması falan çok güzeldi. Ben de hafif başka Bi tane daha vardı mothercare de satılan Bi marka. Adını hatırlayamadım şimdi. Balkonda mutfakta onu kullandım çok hafifi. Ama ilk aylar için uygun değil.

Süper haber, çok sevindim canım gözün aydın 🥰

X