2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Amin ins sahol canim evet sizin baya olmus herkesde farklilik gosterebilir kizimda benimde uzun surmusdu bu cok siddetli kisa surdu dr guven canim riske atmaz seni ve bebegi ilac herkesde ayni etkiyi gostermiyor demekki ins en kisa sure icinde atlatirsin keyfini surersin hamileligin

Bende de hala çok fazla bulantı ve kusma var. 12. hafta bitince geçer dediler. Olmadı. İkinci trimesterde kesilir dediler yine olmadı. Şimdi 16. haftadan sonra biter diyorlar bir umut bekliyorum. Benimde sabah akşam gece hiç farketmiyor.

Ben de ayni durumdayim. Sabir sabır diye gececek insallah

Kızlar doktor söyledi ama sizde yorum yapın 13 haftalık?

Eklentiler

• 5168D10D-06F0-4188-A83E-6CBDD8B4A8C7.jpeg
    149,8 KB · Görüntüleme: 49
  • AA2B6C8B-1C92-45AE-A2C7-B143632C3B27.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 54
Hoşgeldin bana da önce erkek tahmini yaptilar sonda kiz kesinleşti :)

Bende regenesis max kullanıyorum
Haftada bir D vitamini kapsül
Coraspirin
Birde Demir ilacı içiyorum
Doktorumun verdikleri bunlar

Ayy ağzın bal yesin inşallah Allah im sağlıklı hayırlı bir kız evlat nasip etsin isteyen her anneye ve bana nasıl içimi isitti yorumun
Yaaa kuzum benim araştırmışsin düşünüp bana atmissin resmi çok ama çok teşekkür ederim okadar güzel umut olduki mesajlarin
E Elayagiz teyze selam söylersin katılıyorum ona
Aleykumselam onunda sizlere selamı var diyo ne güzel birsürü hamile aynı grupta herkes yeni bişey öğrenir biz anca ebe bekliyorduk dört gözle bize yeni şeyler anlatsın diye
Umutlanma kuzum ama benim yeğenime de 6 ay farklı farklı bissürü doktor kız dedi sonradan erkek olduğu anlaşıldı
Sen kendini erkeğe alıştır en iyisi, olursa dönecek olursa mutlu ol
Aynen kuzum aman Allah affettsin alisamiyorum çünkü ben kalp rahatsizi oldugum icin yaşım ilerlediiçe hamilelik doğum riskli oluyor bu yüzden bir de kızım olursa daha dogurmam Allah in izniyle her anne gibi ikisinide tatmış olurum diye çok istiyorum belki beni yanlış anlayaninız olur diye bu açıklamada burda dursun senin vesilenle ama eğer erkekse de başımın üzerine de yeri var sağlıkla gelsin inşallah artık kız olana kadar kaç tane dogurmak nasip olur bilmiorum
Devlete bi kere git kayıt açtır onlar yönlendiriyor zaten ama ilk haftalarda bir muayene kaydın olmalı diye biliyorum
Yok canım benim oranda vermedi pipi de göstermedi ondan kafam karıstı yan yatiyo dedi görünen şey kordonda olabilir pipi de 16. Haftada tam belli olur dedi ben yüzde birlik ihtimalde olsa soylemeliyim dedi ondan kafam karıstı
Yaa insallah kız cikar çok amin geçmiş olsun canım benim bi an once atlat kurtul inşallah rabbim yardimcin olsun
Oran da vermeyince yani bildiğin diğer erkek gibi dediyse değiebilir o benim usg görünce kız doğdu içime
Sağol kuzum geçti zaten etkileri devam ediyor ama rahatladım
[/QUOTE]
Yaa insallah kızdır usg gören herkes kıza benziyor yandan dedi ama bilemiyorum
Sen kız mı istiyorsun erkek mi

Bana fark etmiyor ki ulk bebişim ya kızda olsa erkekte olsa mutlu olurum hepimiz erkek diyorduk ama kız olursa şaşırcam ceyda gibi bende bütün tezleri cürütmüs olcam
[/QUOTE]
Yaa hayırlısı olsun insallah ilk olunca insan çok takmiyo ikiside olur diyo ama ikinci de olmayan isteniyor
Gönlünden geçen cinsiyet olsun insallah
Kizlar hamilelikte nar yemek bebekte leke yapiyoms daha oncedn boyle birsey yasayn varmi yada dogru mu
Banada eşim gül almıştı ogluma hamileyken herkes bebekte gül lekesi çıkacak sen nie Güle dokundun demişti korkutmuslardi beni çok şükür oglumda leke falan olmadı
Bebeğinde çilek lekesi olan birini gördüm ben canı istemiş çok yemiş bebekte de vardı. Ben hamileliğin başından beri ne yemek istediysem yedim
Benim çocuk o zaman bildiğin manav gibi olacak canım her dk bişey istiyo aklıma gelenleri yiyorum bazılarında anlik istiyo sonra unutuyorum yemeyi
Kontrolden geldik her şey yolunda 2.kızımız geliyor Darısı öğrenmeyen arkadaslara
Yaa maşallah sağlıkla gelsin prenses
Sen nie korkuyorsun canım bu tezleride curutursun sen ama leke olayina ben inanmiyorum oglumda çok korkutttular çok şükür Lekesiz doğdu çocukta bir tane ben bile yok
Selam kızlar
Gebeliğin başından beri takip ediyorum ama yazmamıştım artık yazmaya karar verdim
Bende katılabilir miyim aranıza
@Ceyda2000
Hosgeldin aramiza çok bile beklemissin
Hosgeldin aramiza sağlıkla gelsin minnos cinsiyet belli mi bulantılar da genelde ikinci tremister de geçer dıyolar ama bünyeye göre degisiyor insallaH en kisa zamanda kurtulursun bulantılar dan tedirgin olacak bi durum olduğunu sanmıyorum ama ilaç değiştir ister doktoruna danisarak
Ay maşallah inşallah benimde öyle olur benimde en büyük hayallerimden biri kız annesi olmaktı ama nasip banada 13. Haftada erkege benziyor dedi ama kordon da olabilir değişebilir dedi inşallah degisir

İkili test sonucum için şimdi aradılar yaş riski çıkmış sadece diğer değerler normal 35 yaş üstünde genelde çıkıyor dedi doktorum ama kafam rahat etsin diyorsan nifty testi yada amiyosentez yaptır dedi bende istemiyorum dedim ikili testi bile yaptırmayacaktım dr yapalım dedi diye yaptırdım hakkımızda hayırlısını nasip etsin mevlam

E Elayagiz 11. Haftada ekranda çok net bizde gördük erkek benek erken belli olur derlerdi evet öyleymiş falan dedim
15. Haftada baya uzun bir süre baktı doktorda şok oldu kusura bakma yanlış tahmin oldu falan diyor ,yok dedim hiç sorun değil gönlümden zaten kız geçiyordu sevindik hepimiz
Özellikle kızım çok sevindi
İnş seninde öyle olur kesin bir şey söylemediyse bu işler hiç belli olmuyor değişebiliyor

Bende ikili tarama yaptırdım çok şükür her şey yolunda
3 haftada bir gidiyordum bundan sonra ayda bir görüşelim dedi aksilik olmazsa
Bir sonraki randevum ocağın ilk haftasında

Ay aşkolsun neden yanlış anlaşılasın hiç öyle düşünme, hepimiz yaşıyoruz aynı şeyi, herkesin var gönlünde yatan
İlk olduğu için ben rahatım sağlıklı olsun cinsiyeti ne olursa olsun diyebilirim, ama ikinci de eminim bende olmayanı isticem
Rabbim mucizeleriyle karşılaştırsın gönlündekini tattırsın sana inşallah ❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…