2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar bebekler doğduktan kaç ay sonra tam sevilmelik, mıncıklamalık, kolunu ısırmalık kıvama geliyor?
Hani böyle ilk doğduğunda minicik oluyor insan kucağına almaya bile çekiniyor ya o dönem ne zaman bitiyor?

31 inde normal dokturuma gidicem 31 ine randevu vermisti artık o zaman emin olcam cinsiyetten sonrada ayda bir normal gidicem gunumde gidicem

Kızlar göğüs hassasiyetiniz devam ediyor mu ben 11+4 geçti gibi sizinde durum nedir geçti mi geçtiyse de ne zaman geçti

Kendi çocuğun olunca sürekli mincirmak istiyorsun ama 6aydan sonrası daha tatli oluyorlar kafasını kaldırmaya dönmeye emekleye vs çalışıyorlar

Kendi çocuğun olunca sürekli mincirmak istiyorsun ama 6aydan sonrası daha tatli oluyorlar kafasını kaldırmaya dönmeye emekleye vs çalışıyorlar
Ama çok küçük doğuyolar bide böyle anlamsız bakıyorlar ben korkuyorum o dönemden ne zaman bizi algılamaya başlıyorlar?

Az oturma gulmelere.başlayınca 4 aydan sonra filân

Bende bayadir yazamadim ama okuyorum ara ara girip Kucuk kizim biraz rahatsizti onunla ilgileniyordum bi kac gun biraz zor gecti sukur simdi iyi benimde ilk aylar hiiiic midem bulanmadi cok iyiydim son 2 gundur ara ara bulanmaya basladi

Bende bayadir yazamadim ama okuyorum ara ara girip Kucuk kizim biraz rahatsizti onunla ilgileniyordum bi kac gun biraz zor gecti sukur simdi iyi benimde ilk aylar hiiiic midem bulanmadi cok iyiydim son 2 gundur ara ara bulanmaya basladi
Yaa geçmiş olsun canım ah bu bebekler ikinci tremister şakası mı yapıyor napiyo

Ben o dönemlerini çok seviyorum. İlk doğduklarında biraz tuhaf oluyorlar benim eşim korkuyor bebeklerden
Bende korkmustum ilk baslarda hatta altını ilk üç ay degisemedim gunduzleri annem yada kaynanam değiştirdi aksamlari ve geceleri eşim

Ama çok küçük doğuyolar bide böyle anlamsız bakıyorlar ben korkuyorum o dönemden ne zaman bizi algılamaya başlıyorlar?
Yok ben korkmadım zaten sana muhtaç mecbur yaptıkça alışıyorsun. Valla ne zaman algılıyor hatırlamıyorum tek hatırladığım kızım 2.ayında ağu bugu bi sesler çıkarmaya calsiyordu
Hiç Sesiniz cikmiyo çok sessiz geldi topik bugün bana
Bende okuyorum ama pek yazamadı bu aralar ya

Bende korkmustum ilk baslarda hatta altını ilk üç ay degisemedim gunduzleri annem yada kaynanam değiştirdi aksamlari ve geceleri eşim
Birde yıkaması, emzirmesi var umarım çabuk alışırım eşim yardım edemez bana

Geçmiş olsun canım
Ben o dönemlerini çok seviyorum. İlk doğduklarında biraz tuhaf oluyorlar benim eşim korkuyor bebeklerden
Nasıl korkuyor kucağına almaya mi?öyleyse benim eşimde 2 ay alamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…