2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ayy ağzın bal yesin inşallah Allah im sağlıklı hayırlı bir kız evlat nasip etsin isteyen her anneye ve bana 😍 nasıl içimi isitti yorumun 😍

Yaaa kuzum benim araştırmışsin düşünüp bana atmissin resmi çok ama çok teşekkür ederim okadar güzel umut olduki mesajlarin😍

Aleykumselam onunda sizlere selamı var diyo ne güzel birsürü hamile aynı grupta herkes yeni bişey öğrenir biz anca ebe bekliyorduk dört gözle bize yeni şeyler anlatsın diye 😅

Aynen kuzum aman Allah affettsin alisamiyorum 😅 çünkü ben kalp rahatsizi oldugum icin yaşım ilerlediiçe hamilelik doğum riskli oluyor bu yüzden bir de kızım olursa daha dogurmam Allah in izniyle her anne gibi ikisinide tatmış olurum diye çok istiyorum belki beni yanlış anlayaninız olur diye bu açıklamada burda dursun senin vesilenle ama eğer erkekse de başımın üzerine de yeri var sağlıkla gelsin inşallah artık kız olana kadar kaç tane dogurmak nasip olur bilmiorum 😅

Devlete bi kere git kayıt açtır onlar yönlendiriyor zaten ama ilk haftalarda bir muayene kaydın olmalı diye biliyorum😊

Yok canım benim oranda vermedi pipi de göstermedi ondan kafam karıstı yan yatiyo dedi görünen şey kordonda olabilir pipi de 16. Haftada tam belli olur dedi ben yüzde birlik ihtimalde olsa soylemeliyim dedi ondan kafam karıstı

Oran da vermeyince yani bildiğin diğer erkek gibi dediyse değiebilir o benim usg görünce kız doğdu içime 🥰🥰
Sağol kuzum geçti zaten etkileri devam ediyor ama rahatladım ❤️❤️
Annenin söyledikleri güldürdü beni Allah da onu güldürsün 😊 doğru söylüyor bizler bir çok şeye hızlıca ulaşırken hiç usg ye girmeden gebelikleri geciyormuş cogunun nerden nereye
İnan sadece icimden kızın olucak gibi hissettiğim için yazdım
Hepimiz hep dediği gibi saglıkla güzellikle gelsin 🌸

İkili test sonucum için şimdi aradılar yaş riski çıkmış sadece diğer değerler normal 35 yaş üstünde genelde çıkıyor dedi doktorum ama kafam rahat etsin diyorsan nifty testi yada amiyosentez yaptır dedi bende istemiyorum dedim ikili testi bile yaptırmayacaktım dr yapalım dedi diye yaptırdım hakkımızda hayırlısını nasip etsin mevlam
Nasip canım benim ama bu topikte de yaştan dolayi risk çıkan bi kaç arkadaş oldular ama sonrasinda çok şükür güzel sonuclar aldı seninde öyle olur Allah in izniyle sağlıkla gelsin minnos😍
E Elayagiz 11. Haftada ekranda çok net bizde gördük erkek benek erken belli olur derlerdi evet öyleymiş falan dedim
15. Haftada baya uzun bir süre baktı doktorda şok oldu 😃kusura bakma yanlış tahmin oldu falan diyor ,yok dedim hiç sorun değil gönlümden zaten kız geçiyordu sevindik hepimiz
Özellikle kızım çok sevindi 🥰
İnş seninde öyle olur kesin bir şey söylemediyse bu işler hiç belli olmuyor değişebiliyor
Ya canım benim inşallah öyle olur ne güzel umut oldu bu mesaj 🙈bakalım 31 inde tekrar gidicem 15 16 haftalik falan oluyor o zaman tam belli olur Allah in izniyle 😍
Bende ikili tarama yaptırdım çok şükür her şey yolunda 🙏
3 haftada bir gidiyordum bundan sonra ayda bir görüşelim dedi aksilik olmazsa
Bir sonraki randevum ocağın ilk haftasında
Yaa çok şükür saglikla gelsin minik❤
Ay aşkolsun 🤗 neden yanlış anlaşılasın hiç öyle düşünme, hepimiz yaşıyoruz aynı şeyi, herkesin var gönlünde yatan 😍
İlk olduğu için ben rahatım sağlıklı olsun cinsiyeti ne olursa olsun diyebilirim, ama ikinci de eminim bende olmayanı isticem 🤗
Rabbim mucizeleriyle karşılaştırsın gönlündekini tattırsın sana inşallah ❣🤗
Simariklik gibi gelebilir bazılarına hani illede kız illede kiz diyorum diye 😅 bazen bende kendime kızıyorum bu kadar kız diyorum ya Allah in gücüne gidecek falan diye ama nefis işte 😅 Amin kuzum hepimize inşallah ❤❤

Annenin söyledikleri güldürdü beni Allah da onu güldürsün 😊 doğru söylüyor bizler bir çok şeye hızlıca ulaşırken hiç usg ye girmeden gebelikleri geciyormuş cogunun nerden nereye
İnan sadece icimden kızın olucak gibi hissettiğim için yazdım
Hepimiz hep dediği gibi saglıkla güzellikle gelsin 🌸
Sağol canim benim hep gül inşallah 😍 Aynen biraz komiktir annem bide topigimızı kiskandi diyo örgü için gruplar varmı kadınlar kulübünde 😅😅

Ben 8 saatlik uçuşla başka bir ülkeye gitmiştim mahvoldum uçakta hamileyken nasıl olacak bilemiyorum.
Covid biterse düşünebilirim annemle kardeşim eşim gelirler içim rahat olur ama hastanede bana kimse yardım etmezse diye korkuyorum 😂
Benim de ilk dogumdu yanimda esimden baska kimse yoktu oglum iki bucuk yasinda nerdeyse tek basimiza buyuttuk bir saat bile kimseden destek gormedik.. zorluklari var ama karsan edende yok.. simdi bundada kimse olmayacak yanimizda busefer daha zor olacak galiba ama bi sekilde halledecem artik..

E Elayagiz 11. Haftada ekranda çok net bizde gördük erkek benek erken belli olur derlerdi evet öyleymiş falan dedim
15. Haftada baya uzun bir süre baktı doktorda şok oldu 😃kusura bakma yanlış tahmin oldu falan diyor ,yok dedim hiç sorun değil gönlümden zaten kız geçiyordu sevindik hepimiz
Özellikle kızım çok sevindi 🥰
İnş seninde öyle olur kesin bir şey söylemediyse bu işler hiç belli olmuyor değişebiliyor
Merhaba birikim topiklerinde görüyordum sizi, gebeliğiniz hayırlı olsun. Bursadasınız sanırım, hangi doktora gidiyorsunuz sakıncası yoksa. Bende bursadayım da merak ettim☺️

İkili test sonucum için şimdi aradılar yaş riski çıkmış sadece diğer değerler normal 35 yaş üstünde genelde çıkıyor dedi doktorum ama kafam rahat etsin diyorsan nifty testi yada amiyosentez yaptır dedi bende istemiyorum dedim ikili testi bile yaptırmayacaktım dr yapalım dedi diye yaptırdım hakkımızda hayırlısını nasip etsin mevlam
Benimde yaş riski çıktı ama inan takmıyorum kafama,sende takma diğer ölçümlerimiz sonuçlarimiz şükürki iyi

Annem diyoki kardesine 6. Aya kadar erkek dediler sonra kız oldu bence seninkide kız olcak ultrason resmi kıza benziyor diyo ben kendimi alıştırma ya calistikca erkek fikrine hep yeni bir umut ekiliyor hayallerime😅
Ya ama annenin zamanındaki ultrasonla şimdiki teknoloji bir değil. Doktor net görememiş gerçi sana kesin birşey söyleyememiş o yüzden değişedebilir.

kızlar siz sorunca bende hastanemi arayıp detaylı ulturason fiyatını sordum. Biz yapmıyoruz dedi. Böyle bir şey mümkün mü e ben devlete nasıl randevu alıcam bunu bilen var mı. Direk ayrıntılı için gidebiliyormuyum yoksa doktora gidicemde o mu yönlendirecek.
Burada sıkıntılı devlet hastanesine gidicem mecbur ben de perinatolog yok özel. önce kadın doğuma randevu akınca yonlendırıyorlarmıs doktorum bahsettı bı doktor varmıs ona dırek randevu alıcam

Merhaba birikim topiklerinde görüyordum sizi, gebeliğiniz hayırlı olsun. Bursadasınız sanırım, hangi doktora gidiyorsunuz sakıncası yoksa. Bende bursadayım da merak ettim☺️
Merhaba 🤗
Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun
Medicanada Volkan Aksakallı’ya gidiyorum
Siz ?

bende öyle yapayım canım inşallah.😊
Burada sıkıntılı devlet hastanesine gidicem mecbur ben de perinatolog yok özel. önce kadın doğuma randevu akınca yonlendırıyorlarmıs doktorum bahsettı bı doktor varmıs ona dırek randevu alıcam

Yaa 😅😅 hastanede çok mu sıra bekledin kuzum bende öyleyim iki adım atsam iki saat uzanasim geliyor 😅
Yok cok beklemedik canım ama disciye gittik kızımın sekiz cürügü varmis dolgu yapilacak orda baya bekledik😅 carsiya ugradik cok kalabalikti kactik geri 😂 ben de aynıyım hemen bi yerlere kendimi atasım geliyor yine tansiyon düşmüş 😅
Sen ne zaman gideceksin bi daha 😊

X