2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben hiç duymadım böyle bişey çok da nar yedim🙄 inşallah doğru değildir
Maydonozda yemeyin diyorlar ama bilimsel bir temeli yok böyle şeylerin. 1 kasa yersen o zaman zararı oluyormuş. Bir porsiyon sebze meyve yemekten kimseye zarar gelmez. Faydalı birşeyi de aşırı yersen oda zararlı olur.

Ben çileğe dokunulma diye duymuştum ama narı duymamıştım 😔
Umarım doğru dildir hem ayıkladım hem yedim 😔
Bebeğinde çilek lekesi olan birini gördüm ben canı istemiş çok yemiş bebekte de vardı. Ben hamileliğin başından beri ne yemek istediysem yedim 😂

Benimde hic fikrim yok bu konuda ama cigere dokursan leke oluyor onu biliyorm ama bu konuyu bilmyrm
Çiğ ete dokunmamak gerekiyor. Bruselladan korunmak için
Maydonozda yemeyin diyorlar ama bilimsel bir temeli yok böyle şeylerin. 1 kasa yersen o zaman zararı oluyormuş. Bir porsiyon sebze meyve yemekten kimseye zarar gelmez. Faydalı birşeyi de aşırı yersen oda zararlı olur.
Maydonozda çok fazla K vitamini var. Kanı pıhtılaştırıyor ama zaten maydonozu boş boş bir Demet yemiyoruz. Baharat gibi bir şeylere katıyoruz. O kadardan bir şey olmaz .
Geçen gün narla ilgili bir yazı okudum. Yiyebilirsiniz yazıyordu. Ben bol bol çilek yedim, sorun olmadı

Hanımlar kalça vajina ağrısı olan var mı aranızda kalça da sanırım kengi diyorlar o var diye düşünüyorum. Özellikle geceleri oluyor.
Canım potasyum ve magnezyum almaya özen gösteriyor musun. Her gün muz ya da patates tüket, bir maden suyu iç. İki haftada faydasını göstermeye başlar

Maydonozda çok fazla K vitamini var. Kanı pıhtılaştırıyor ama zaten maydonozu boş boş bir Demet yemiyoruz. Baharat gibi bir şeylere katıyoruz. O kadardan bir şey olmaz .
Geçen gün narla ilgili bir yazı okudum. Yiyebilirsiniz yazıyordu. Ben bol bol çilek yedim, sorun olmadı
O zamn bende esime ayiklatip oyle yiyim aksama en iyisi

Bana fark etmiyor ki ulk bebişim ya kızda olsa erkekte olsa mutlu olurum hepimiz erkek diyorduk ama kız olursa şaşırcam 🤭 ceyda gibi bende bütün tezleri cürütmüs olcam 🤭
Senin kız bence. Annemde benim gibi hamilelik geçirmiş demiştin.
[/QUOTE]
Aynen canim annemde çok rahat geçirmiş 9 ay boyunca 1 kere kivi aşarmış kadın 🤭 bende aşerme yok ama nedense herşeyi yeme isteği var 😂

Senin kız bence. Annemde benim gibi hamilelik geçirmiş demiştin.
Aynen canim annemde çok rahat geçirmiş 9 ay boyunca 1 kere kivi aşarmış kadın 🤭 bende aşerme yok ama nedense herşeyi yeme isteği var 😂
[/QUOTE]
Cinsiyet belli olmuştur şimdiye kadar. Bi dahaki gittiğinde öğrenirsin.

Afrikada hamile kadınlar çiğ kurbağa yiyordu yiyecek hiç protein yok çünkü. Onlara bişi olmuyorsa bizede olmaz diye rahatım ben meyve sebze canım ne istiyosa yiyorum. Paketli hazır gıda yememeye çalışıyorum.

Bugünkü takvim yorumu çok hoşuma gitti saç modeli ortaya çıktı diyor :-) kızsa benim saçlara benzemese bari

Ben çileğe dokunulma diye duymuştum ama narı duymamıştım 😔
Umarım doğru dildir hem ayıkladım hem yedim 😔
O kadardan birşey olmaz ama hurafe mi gerçek bilgi mi bende bilmiyorum.
Yine de insan tedirgin oluyor diye yetmiyoruz iste

X