2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yok canım. 5.ay itibariyle çok sıcaklama başlıyor. Bu üçüncü hamileliğim. İlk başta donuyorum. Atakların taş gibi oluyor, ısınmıyor ama sonra çıplak gezmeye başlıyorum 😄 sen de öyle olursun bence
Şubatta ısınmaya başlıcam o zaman iyi az kalmış 😁

Var evet hatta benim geçen hafta pelvik kemiklerim bile ağrıyordu. Bir kerede tüm gün kalçam ağrıyodu topal gibi gezdim geçti sonra 😂
Valla bende bı tek bende var sanırım bı sorun var diye kafaya takıyordum bende öyle kalçama iğne vurulmusta onun ağrısı gibi boyle

1 haftadır midem bulanıyor hamileliğin başında böyle bi sıkıntım yoktu. 15. Haftada mide bulantısı yaşayan var mı?
Canım bende 15. Haftadayim sabahları aç uyandigim zaman bulanıyor hafif ama öyle öğürme falan olmuyor karnım doyunca geçiyor bir kaç gündür oluyor böyle

Valla bende bı tek bende var sanırım bı sorun var diye kafaya takıyordum bende öyle kalçama iğne vurulmusta onun ağrısı gibi boyle
Bende korona mı oldum diye panik oluyorum ama ağrı devamlı olmuyor hergün farklı bi yerim ağrıyor. İlk gebelikte daha çok böyle ağrılar hissediliyormuş. Ben rahmimim genişlediğini bile hissediyorum.

Canım bende 15. Haftadayim sabahları aç uyandigim zaman bulanıyor hafif ama öyle öğürme falan olmuyor karnım doyunca geçiyor bir kaç gündür oluyor böyle
Bende akşam çok yemiyorum ondan olabilir öğürme kusma bende de yok sadece bulantı.

Senin bebeğin cinsiyeti bellidir aslında. Ben öğreneli 2 hafta oldu. Erkek istiyosun sanırım hem anneler hisseder 😂
Valla ne istediğimi de pek bilmiyorum aslında bi kızım var hep hayalim bi erkek bi kız di hatta daha nisanliyken isimlerini koymuştuk eşimle kızım olduktan sonra erkek çocuklari çok uzak gelmeye başladı bana kızlar çok tatlı şirin oluyorlar ama erkek ler de öyle mi bilmiyorum allahım ne nasip ederse sağlıcakla alırız inşallah kucağımıza bu c.tesi ye özelden randevu aldım cinsiyet için bakalim ne olacak

Hanımlar kalça vajina ağrısı olan var mı aranızda kalça da sanırım kengi diyorlar o var diye düşünüyorum. Özellikle geceleri oluyor.
Benimde kaç gündür var kalçam özellikle zaman zaman yürümem bile zorlaşıyor bazen artıyor ağrı bazen azalıyor

Valla ne istediğimi de pek bilmiyorum aslında bi kızım var hep hayalim bi erkek bi kız di hatta daha nisanliyken isimlerini koymuştuk eşimle kızım olduktan sonra erkek çocuklari çok uzak gelmeye başladı bana kızlar çok tatlı şirin oluyorlar ama erkek ler de öyle mi bilmiyorum allahım ne nasip ederse sağlıcakla alırız inşallah kucağımıza bu c.tesi ye özelden randevu aldım cinsiyet için bakalim ne olacak
Erkeklerde çok tatlı oluyor ben seviyorum akrabalarımın çocukları var kızlardansa erkeklerle daha iyi iletişim kuruyorum😁 benim gönlümden geçen erkekti her belirtide tutuyordu emindim nerdeyse. Seninde gönlüne göre olur inşallah. 1 erkek kardeşim var onuda hiç kimseye değişemem.

Kizlar hamilelikte nar yemek bebekte leke yapiyoms daha oncedn boyle birsey yasayn varmi yada dogru mu

evet mustafa başbuğa gitmeyi düşünüyorum tuncau özgün ile ilgili bilgim yok kendisi perinatolog mu ?

Evet perinatolog, ama şimdi sana söyleyince internetten biraz baktım, en iyisi mustafa hocaya gitmek, bi kaç olumsuz yorum kafamı karıştırdı açıkçası 👀
550 tl mi dediler mustafa hocanın randevusu için?

Kızlar ikili test sonuçlarım belli olmuş e- nabızda sadece değer normal yazıyor başka bir şey yazmıyor doktorumu aradım asistanıyla konuştum gün içinde inceleyip arayacağız dedi.Benimde bulantılarım geçmişti iki gündür tekrar başladı

Gebelikte nar yemek düşüğe sebep olduğu için onerilmiyor. Ama tabi bir iki taneden bişey olmaz herhalde.

X