2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hakkında hayırlısı olsun çok geçmiş olsun

Benim de olmuştu Haziran ayinda kese oluşmuştu ama bir türlü büyümedi ve kalp atışı duymadım benimde doktorum üç doktor gezdim en sondaki kürtaj dedi ve oldum Allahim kolaylığı versin inşallah tez zamanda birdaha hamile kalırsın büyüklerimiz hep der düşüğün eşi anne karnında kalır hemen hamile kalırsın diye

Doktora hangı aralıkla gidiyorsunuz kızlar ? Benim dr şu zaman gel demedı tarıh vermedı yanı
Cinsiyetini öğrendikten sonra iki iki buçuk ay gitmem hatta belki 3 virüs dönemi .. sık aralıklarla gitmek benim sağlığım için iyi değil doktorlar da hasta pozitiftir hastaneler zaten kötü.. gitmem yani önemli bi durum olmazsa

Bende gıtmek ıstemıyrm aslında harketlerini bi hissetsem gıtmıcem ama , hareket olmayınca ilk çocuk olmasa da endişe ediyrm

Canım ben arkadaşa örnek olsun, üzülmesin diye yazdım. Yoksa çok şükür Rabbime 9 ay sonra hamile kaldım yine. Şuan hamileyim yani sen hamile değil misin ?

Ben ikili test yaptrmadm canım belki ondan bii tarih vermemiştir . bide ben hatay da oturuyrm burda korona patlamş durumdu hastanelr hep dolu dr bulamıyosun , tabı kadn dogum acık ama korkuyrm yınede
Yani virüs konusunda öyle maalesef, heryer aynı... Allah korusun hepimizi inşallah. Ama gitmeyince de olmuyor işte. Sen o zaman en son hangi haftada gittin? Ben 13te gittim. 16 da bi daha gidicem inşallah. Ona göre kendine göre hesapla

Allah razı olsun düşünmeniz yeter ❤ güzel haberle gelmedim ama olsun hakkımızda Hayırlısı buymuş rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir hayır
Çok iyi anlıyorum seni canım demek ki hayırlısı buymuş. Bende 5 er ay arayla iki düşük yaşadım rabbim bunu hiç ummadığımız anda nasip etti.inanıyorum senin içinde vardır allah'ın bir bildiği❤ Ben kendim için düşünüyorum da ilk gebeliğim olduğunda üniversiteye yeni başlamıştım çocuk gelişimi okuyorum hergün gidip geliyordum benim için çok zor olacaktı sonraki de nasip yaşamadı. Şu an son senemdeyim ve dersler online benim için çok iyi oldu hemde okulum böylelikle bitmiş olacak. İnşallah hayırlı bir zamanda Allahım nasip etsin

Tek duam2746 canım çok üzüldüm. rabbimin bir bildiği vardır. inşallah en tez vakitte sağlıklı bir bebeğin olur. dualarımız seninle.❤

Ben olsam yalnızda giderim nolacakki neden gidemiyosun?
Aslinda tek basima giderim onda sikinti yoktan simdi farkli bir doktora gitsem hastenede beklicen arti hastane oldgu icin kalabalik virus simdi tahlil filan ister bos bos masraf cikartir ama kendi doktoruma beklemden direk giriyorm ve kalabalik degil onun icin en iyisi sabredip beklemk ocagin 12 sini

kesinlikle değiştir bana 11 de bile tahminde bulundu en azından doktorum düşük ihtimal olsa da bir tahmin verdi. Bazı doktorlar çok garipler mesela şeker yüklemesi de yaptırmayacağım

Canım ben arkadaşa örnek olsun, üzülmesin diye yazdım. Yoksa çok şükür Rabbime 9 ay sonra hamile kaldım yine. Şuan hamileyim yani sen hamile değil misin ?
Bende hamileyim bende aynı şekilde arkadaş morel olsun diye dedim düşük den sonra hamile kalmak daha kolay inşallah sağlıklı sıhhatli alırsın kucagina

Canım özelse beklemiyosun anında alıyolar bende gittim Kayseride doktora. Tahlil falan isteyende yok. Cinsiyet öğrenmek istiyorum de o kadar.

kızlar ben yarın güzel bir defter alıp oğlumun ultrason resimlerini yapıştırarak ona bir anı defteri hazırlamak istiyorum. Günlük olarak hergün yazmasam da mesela doktora gittiğimizde ismine karar verdiğimizde yazmak istiyorum. sizinde fikrinizi almak istedim nasıl yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…