2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa canım benim geç olsunda güç olmasın derler sağlıkla gelsin de vakit önemli değil bundan sonra senin için herşey çok güzel olsun
Tabi kuzum seni bırakırmıyız biz

Benimde midem hala çok bulanıyor. Bayaa zayıfladım. Sadece mide bulantısı da değil yemekten sonra midemde dursun biraz yemek diye savaşıyorum ama genelde hep çıkarıyorum. Sabah akşam gece hiç farketmiyor.

Ben de eşime anlatıyorum rüyalarımı ne hayal gücüymüş diyor o kadar saçma alakasız ki mesela bize misafir gelmiş pandemi diye polis evi basmış ama kaçmışız kesin açıkta kaldım
Valla rüyalarda eşim falanda yok. Başka adamlar görüyorum sevgilim falan ne bilim evli değilim bazen. Hiç anaya yakışır rüyalar görmüyorum sanki hala genç kızım

İnşallah en kısa zamanda Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder sana dualarımdasın

Kizlar 13.3 haftada cinsiyeti net derler mi ya öğrenim artık net erkek gibi dedi tahmin ama ben güveniyorum kiz oldugunu düşünüyorum
Derler evet. Bende anlamıyorum ama doktor testisini, kemik yapısını, pipisini herşeyini görüyor.

Canim keske direk deseler tahmin insani uzuyor gerçekten ben mesela bi kzim var şimdi umutlaniyorum ama bana hiç tahmin yapmasa daha iyidi
Canım kuru kuru tahmin olmuyor sen rahat ol. Benimkide erkek göründü hemen. Yanımda arkadaşım vardı oda görmüş testislerini ben göremedm anlayamadım

Herkesin senin bilmediğini sanması da güzel
Ayy evet yaa neyse artık güzel haber getirsin de geç olsun biraz ne yapalım
Evet rol yapcam oyunculuga tiyatroya merakim vardı zaten çok heyecanlandim
Bende doktora gidicem birazdan bebeğe bişi mi oldu falan diyede şüpheye kapılıyorum.
Aksi bi durum mu var canım neden gideceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…